Warsztat Flameona

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Warsztat Flameona

Post autor: Flameon »

Hej, postanowiłem założyć tu mój temat z figurkami, postaram się wrzucać tu co jakiś czas zdjęcia gotowych modeli oraz wipów. A na razie mam wam do zaprezentowania moje dwa modele z którymi pojechałem w tym roku na Golden Demona a mianowicie:
Obrazek
Gimli, chyba każdy go lubi, dlatego też postanowiłem pomalować na konkurs jego imho najfajniejszą wersję. Niestety na przyszłość lepiej wybrać jakiś większy model ;)
http://www.coolminiornot.com/284957

Obrazek
Dark Elf assasin radził sobie chyba lepiej bo sędziowie zabrali go do robienia zdjęć, ale koniec końców on także pozostał jedynie finalistą, niestety nowości wygrały ;)
http://www.coolminiornot.com/284962

To tyle na razie, mam nadzieję ,że modele się podobają i zapraszam do oceniania na Cmonie. Na Hussara szykuję coś ekstra więc mam nadzieję ,ze wyrobię się z czasem i zdołam wszystkich zachwycić ;)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ekstra prace! Płaszcz elfa niszczy;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Elf jest przepiekny ! Gratulacje

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No konkretne prace. Świetna dioramka z Gimlim. Świetna robota :!: =D>

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Bardzo fajne prace =D> =D> =D> =D> =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Ten assassin nie dość ,że jest świetny i totalnie miażdży system =D> To strasznie demoralizuje :roll:
Świetne, bezbłędne prace =D>
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Niszczysz system :shock: =D> . Zrobiłeś wszystkie znane mi wodotryski. Zrobiłeś najlepsze zdjęcia. Jednak świecąca fiolka wygląda nierealistycznie: sama została pomalowana jak zwykły, zielony kryształ, a mimo to obszar dookoła został zabarwiony na zielono również po tej stronie, która nie świeci.
Elfiok zaszedł dalej pewnie dla tego, że miał osl i łamiący kręgosłup freehand, co w chwili obecnej jest w modzie. W dzisiejszych czasach perfekcyjna technika, turbo podstawki i nmm nie wystarczy, bo to standard.
Ale co ja tam będę mówił, moje figurki to żałosne imitacje, zwłaszcza na zdjęciach.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

=D>
A teraz nieco więcej.
Krasnal :D .
Elfiok tu to mam nieco mieszane uczucia. Technicznie bez zarzutu, najwyższej jakości warsztat, sam dobór kolorów, no cóż, cuś mi nie podchodzi. O kole barw to wiem tylko tyle że istnieje :P , niemniej jednak, "bajkowość" przeszkadza mi w odbiorze całości. Zwyczajnie i po ludzku zabójca winien być mniej kolorowy i bardziej stonowany. To co w tej pracy wgniata okrutnie to oczywiście wzorki z płaszcza, majstersztyk i zegarmistrzowska precyzja. Z rzeczy niezwykle udanych skóra (świetności) i kamień z podstawy ( jak uzyskać taki efekt?).
Podsumowując 8) , prace na wysokim poziomie wyśmienitości choć jak zawsze znajdzie się maruda co się zacznie czepiać :wink: .

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podoba mi się =D>

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Mogę powiedzieć tylko tyle ,że ta ruina zajęła mi sporo czasu potrzebnego na przemyślenie rozłożenia cieni i namalowanie ich, tak ,że po prostu dużo pracy trzeba włożyć + co nieco pigmentów.
Ta, kolorów może i za dużo i zbyt jasno ale chciałem żeby przykuwał uwagę i to raczej mi się udało ;) teraz maluję nurglaka to będzie dużo mniej jaskrawo ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Assasin może faktycznie zbyt pstrokaty kolorystycznie, za to jakość malowania dla mnie powalająca, Gimli wspaniały, szczególnie płaszcz mi się podoba =D> =D> =D> . Jedynie brakuje mi krwi spod hełmu tak zdzielonego takim toporem :wink: .

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Cudne figsy =D>

Dajesz wiecej Panie! dajesz!

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Mnie też tej krwi brakuje ale orkowa jest niestety czarna i wyglądała by dziwnie, niezbyt naturalnie, a jakbym dał czerwoną to by było bez sensu, tak ,że postanowiłem nie robić jej w ogóle.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Flameon pisze: chciałem żeby przykuwał uwagę i to raczej mi się udało
Z pewnością się udało i patrząc na kolorystykę z tej strony to jest jak najbardziej trafiona 8) .
Flameon pisze:ta ruina zajęła mi sporo czasu potrzebnego na przemyślenie rozłożenia cieni i namalowanie ich
Toś pomógł :wink: .
Flameon pisze:teraz maluję nurglaka to będzie dużo mniej jaskrawo
Czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Dawno mnie tu nie było, ostatnio mam dużo pracy i maluję sporo modeli na raz. Na ten moment mogę pokazać połowę oddziału black templarów:

Obrazek

Obrazek

A skończyłem drugi już raz Helbrechta, było to zamówienie ale klient z dnia na dzień przestał dawać znaki życia :roll:

Obrazek

zapraszam do oceniania go na Cmonie ;) http://www.coolminiornot.com/292985

a w tym miesiącu powinienem wrzucić jeszcze kilka rzeczy ;)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Jak zwykle czyste, soczyste prace. Mi osobiście taki styl się podoba. Nie mam parcia na jakieś super realistyczne malowanie, choć takie też wygląda ładnie.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetnie wykorzystałeś barwy BT. Wyglądają kozacko =D>

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Brawo, świetne malowanie. Templarzy wyglądają niesamowicie =D>

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

świetne prace, bardzo mi się podobają =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Rakso_The_Slayer pisze:świetne prace, bardzo mi się podobają =D>
+1

ODPOWIEDZ