HE Szwentasowe

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: HE Szwentasowe

Post autor: Matis »

No, twoje zdjęcia mnie zmotywowały do dalszego malowania 30 Bretońskich rycków. Wspaniałe HE =D> =D>
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Zajebiste. To chyba te tarcze o ktorych wspominales?
Graty!
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Dziękować ale nie jestem w pełni z nich zadowolony i chyba odpalę aerograf i pomaluje te dzidy 8)
Tak to tarcze z mailordera metalowe do LSG są naprawdę bardzo fajne ale malowanie 35 było męczarnią(trwało sezon true blood i sezon The walking death(najlepiej mi się maluje oglądając filmy:D))
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

No nie powiem, fajne te HE (chociaż nadal uważam że HE to pedały). Super wyglądają te złote nmm zbroje

P.S. Mi też się najlepiej maluje przy włączonym filmie
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

regiment MG za przynajmniej 1000 zł :) - duży spokój....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Zajebiscie to wyglada Szwenio. Machaj dzidy i podcieniuj te biele, bo sa mega plaskie, psuja efekt.

BTW zastanawiales sie moze, czy krawedzi podstawek nie machnac w calej armii na jakis kolorek? Np. brazowy odjalby Ci kontrastu troche i dodatkowo ocieplil regiment, albo bialym mialbys efekt dokladnie odwrotny.

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Fajny regiment, aczkolwiek są potrzebne zmiany. Proponuje pocieniować skórę elfów bo uważam, że wygląda za blado - szczególnie na nogach. To samo dotyczy wstążek na włóczniach. Mam zastrzeżenia co do wyglądu Phoenixa na sztandarze. Według mnie te czarne linie dookoła niego nie komponują się z resztą sztandaru.
Natomiast tarcze i płaszcze są wykonane świetnie, tak jak i podstawki.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

20 SM
Obrazek
Obrazek
Rogacz na szybko niestety aerograf mi padł więc mieczyk średniawy
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

o kuuuuuuuuuuurde... nie lubię bajkowego malowania, ale TE MODELE są przesłodkie takie, aż brak słów :) ładnie kolory dobrane i do tego te zbroje wyglądają tak słodko :) oni nie są groźni oni są milutcy! 8)

co do techniki można się tylko delikatnie doczepić moim zdaniem do tych rozjaśnień na hełmach, a reszta (szaty, miecze i inne elementy zbroi) są super!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszystko psuje tył sztandaru - o ile całość wygląda bardzo dobrze, poza rozjaśnieniami, o których była mowa wyżej - o tyle tył sztandaru jest po prostu płaski jak decha - jednolita warstwa farby [-X . Na szczęście nie trzeba wiele, żeby to poprawić :wink: . Może czasem warto jednak pomachać pędzlem i awaria aero obróci się na zwiększenie skilla :mrgreen: :D .

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Lol ten sztandar to oryginalna 5 edycyjna naklejka :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ups :oops: , ale zem ześlepł :mrgreen: :P . Skoro oryginalna, to nie ma co pisać - musi być dobrze :wink: .
A poważnie, nie jestem zwolennikiem tego typu sztandarów - jakoś nie pasują mi one. U swoich dwarfów wyrugowałem je, tam też były podobne kiedyś, nijak mi to nie podchodzi.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Mi sie na ich widok łezka kręci i przypominają mi sie czasy podstawówki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Ja pierniczę! Jak ja Ci tych maidanek zazdroszczę!
Świetne HE!

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

dzieki:) maidanki to jakies 2 lata aukcji na allegro i wykupywanie dookola na forum po jednej dwie sztuki.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Szwentas pisze:dzieki:) maidanki to jakies 2 lata aukcji na allegro i wykupywanie dookola na forum po jednej dwie sztuki.
Wiem coś o tym, cały czas zbieram w ten sposób moje kraśki. Ale jak już skombinujesz regiment, pomalujesz i wystawisz, to frajda jest nieprzeciętna - to jest właśnie to, co tygrysy lubią najbardziej, niezależnie od armii :D :D :D .

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Zajebisty oddział! A sztandar pasuje idealnie. Oldschool 8)

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Piękny odział. Czerwony pasuje do HE =D> =D> =D>
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Szwentas pisze:(najlepiej mi się maluje oglądając filmy:D))
A mi niestety na odwrót. Zawsze wolę jakiś film obejrzeć a figurki wciąż w kolorze plastik grey :(
Obrazek

ODPOWIEDZ