GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Post autor: GraveDigger »

Dobry

trochę mnie nie było, ale nie umarłem. Nie było czym się pochwalić, teraz tez nie mam żadnych fajerwerków do zaoferowania, ale zawsze jakiś heros;] , zrobiony z przeznaczeniem do grania. Może za jakiś czas uda mi się pokazać tu coś nad czym siedziałbym trochę dłużej, narazie tyle

cheers

Obrazek
Obrazek
Obrazek

foty by Kacper

i jak zawsze: w realu wygląda lepiej ;]
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, o 18:09 przez GraveDigger, łącznie zmieniany 47 razy.
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
nog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: nog »

bardzo fajny. =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

1. Załóż galerię i nie mnóż topiców, imho nie warto.
2. Fajny herosik. Skupię się na wierzchowcu - bardzo mi się podobają kły =D> , natomiast sorki, ale reszta wierzchowca wygląda, jak wip - monochromatycznie (przynajmniej na fotkach).

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Maska jest oryginalna, czy to konwersja? Bo bardzo przypomina mi te, które noszą trolle w WoWie.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

ogólnie efekt bardzo przyjemny dla oka. żywo, kolorowo, schludnie.

przyczepiłbym się do oczu- wygląda jak wyżłobienia w masce, a nie oczy orko-szamana. no i ryby przy prawej łapie imo niepotrzebnie w kolorze skóry orka. zbytnio się zlewa. lepszy byłby np. niebieski/żółty/pomarańczowy/cokolwiek kontrastującego z zielenią i brązem.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajny Wurzag =D>
cahir pisze:Maska jest oryginalna, czy to konwersja? Bo bardzo przypomina mi te, które noszą trolle w WoWie.
Oryginalna.

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

foty baj kacper

indzoj
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Technicznie bez zarzutu, jednak ta skóra czarodziejki... niee, dla mnie zbyt ciemna i za mocno skontrastowana. Mengile świetna sprawa.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Rasti pisze:Technicznie bez zarzutu, jednak ta skóra czarodziejki... niee, dla mnie zbyt ciemna i za mocno skontrastowana. Mengile świetna sprawa.
+1

Bo to true Dark Elf ;)

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

A mnie właśnie skóra najbardziej się podoba, kontrasty nadają jej odpowiedni wygląd. Reszta jak napisano już wyżej - świetna sprawa.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie również skóra jest zbyt ciemna - i stąd wrażenie zbyt dużego kontrastu. Kontrasty same w sobie bardzo fajne , jak również całość malowania =D> . Mengile z odległości wyglądają świetnie, wrzuć trochę większe fotki.

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

+1
Hmmmmm. dark elf i solarium...
najlepiej zrobione oczy czarodziejki jakie do tej pory widziałem w tym modelu.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Obrazek
Obrazek

foty by Kacper

i jak zawsze: w realu wygląda lepiej ;] ale w biedronce też niezgorzej :P
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Super duper! Zwłaszcza sztandar wygląda nieźle. Ale cholera te boki podstawek, na jednej nawet nadlewka... IMO strasznie psują efekt ;/ Poza tym są nadlewki na nogach niektórych demonów (sztandar, muzyk -> prawe nogi). Wiem, że w starych modelach te nadlewki trudno dokładnie wyszlifować, ale nie jest to niemożliwe ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Super figsy i świetne malowanie =D> . Osobiście dołożyłbym jeszcze jedno rozjaśnienie na skórze goboli.

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

Skad sa te gobliny z regimentów? bo nie przypominam sobie zeby to były GW.
Malowanie super
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Są to staro edycyjne wzory goblinów które imo w pełni oddają ducha Gorka/ Morka. :twisted:

Malowanie zacne, podobna mi się dobór kolorów u szamana (buty - kaptur). =D>
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

LuciusII pisze:Są to staro edycyjne wzory goblinów które imo w pełni oddają ducha Gorka/ Morka.
Muszę się z tobą zgodzić o wiele lepsze mordy niż dzisiejsze(nie złość i nienawiść, tylko złośliwość i chytrość)
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

ODPOWIEDZ