GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Re: GraveDigger - Unlimited Colours

Post autor: Nokimam »

Klaaaaasa!
Pan Mamikon

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

gut szit bym powiedział, Od czasów Bestyjek i orasów jakie tu wcześniej dałeś zacząłem uwielbiać twoje malowanie :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Piknie Panie, aż się chce oglądać =D> ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No po tym to już byłem Twój :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

zalążek nowej armii, tym razem żeby było ciekawiej... beastmeny, ale na poziom 1 / basic:


Obrazek


podstawki może kiedyś będą:P
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo spoko się wydają! Monochromatycznie nieco, ale i tak ładnie. Do tych modeli pasuje taki styl.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No, jeśli tak wygląda basic, to szacun...

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

Dla kogo te kózki? Challenge'a bym pyknął swoimi Wood'ami z raportem:)

Awatar użytkownika
kacper_
Mudżahedin
Posty: 335
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kacper_ »

Kołatowe

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szypul pisze:Dla kogo te kózki? Challenge'a bym pyknął swoimi Wood'ami z raportem:)
Wszyscy tak mówią do rzutu na zaczynanie - potem to równie dobrze mogłyby być chusteczki.
Świetna armia, szkoda, że nie pomalowaliście wszystkiego od razu, byłby niezły army shot.

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

kacper_ pisze:Kołatowe
idź nabijać se posty gdzie indziej:P

@swieta_barbara
może Kołata kiedyś strzeli fotkę całej armii, jeśli się jej doczeka:D
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Taki ultrarealizm na tej armii jest genialny. Przepiękni!

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

swieta_barbara pisze:
Szypul pisze:Dla kogo te kózki? Challenge'a bym pyknął swoimi Wood'ami z raportem:)
Wszyscy tak mówią do rzutu na zaczynanie - potem to równie dobrze mogłyby być chusteczki.
Świetna armia, szkoda, że nie pomalowaliście wszystkiego od razu, byłby niezły army shot.
Co Ty opowiadasz Kacper, granie z proxami, podstawkami i wszelakim innym niesklejonym i niepomalowanym śmieciem, które wala się po stole zamiast stać na trejach to poprostu żal.pl.
Jeszcze jak trafiam na młodego gracza, który dopiero zaczyna, jestem w stanie to zrozumieć, ale jak widze po raz nty starego wyjadacza, który wysypuje mi ten złom na stół, to od razu wszystkiego mi się odechciewa.
Obrazek
Obrazek

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

swieta_barbara pisze:
Szypul pisze:Dla kogo te kózki? Challenge'a bym pyknął swoimi Wood'ami z raportem:)
Wszyscy tak mówią do rzutu na zaczynanie - potem to równie dobrze mogłyby być chusteczki.
Świetna armia, szkoda, że nie pomalowaliście wszystkiego od razu, byłby niezły army shot.
Akurat moje WE tez maluje gravedigger, też nie doczekały się zdjęcia całości i propozycja była jak najbardziej serio - przy okazji bitwy można by chłopakom z UC zrobić fajną reklamę, bo się przykładają i im się należy. Nie rozumiem po co wyjeżdżasz tutaj z "wszystkimi".


Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Dębek pisze:Jeszcze jak trafiam na młodego gracza, który dopiero zaczyna, jestem w stanie to zrozumieć...
A ja szczerze powiem, że nie bo jak mu się teraz nie chcę ogarnąć to później tym bardziej ale nie jest to miejsce na tą dyskusję. Żeby nie było kompletnego offtopa dodam tylko, że prace się super prezentują i tak trzymać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Taki poziom bestii mnie miażdży chciałbym też tak umieć swoje zrobić :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Lazur pisze:
Dębek pisze:Jeszcze jak trafiam na młodego gracza, który dopiero zaczyna, jestem w stanie to zrozumieć...
A ja szczerze powiem, że nie bo jak mu się teraz nie chcę ogarnąć to później tym bardziej ale nie jest to miejsce na tą dyskusję. Żeby nie było kompletnego offtopa dodam tylko, że prace się super prezentują i tak trzymać :)
Nie od razu Kraków zbudowali i nie od razu każdy ma armię chociaż na przyzwoitym poziomie. Proksiarze niech spadają na UB, gdzie nota bene też proksują lol. :mrgreen:
To tak namarginesie. Kołaty figsy widziałem na żywo. To oczywiście nie mój klimat i nie moja estetyka, ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że wyglądają super.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Dębek pisze:Nie od razu Kraków zbudowali i nie od razu każdy ma armię chociaż na przyzwoitym poziomie.
Nie trzeba mieć super armii od razu ale starania by taką mieć widać od razu. Można się dobrze przygotować do gry czyli modele złożone, na treyach a nie wysypanie elementów na stół. Ale jak już mówiłem dobry temat ale nie ten wątek :)
Obrazek

ODPOWIEDZ