GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Re: GraveDigger - Unlimited Colours

Post autor: GraveDigger »

mały upek z nowymi łiczkami, z chwile wrzucę jeszcze wood elfy z starej bajki i kilka nowych, ciekawych rzeczy;]

Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zajebiście fajny regimencik. Wszystko mi się podoba, oprócz drzewca sztandaru - ten wyszedł płasko. Reszta - szczególnie skóra witchek - genialna =D> ...

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Kurcze, świetne =D> nie sądziłem, że te figurki mogą tak wspaniale wyglądać!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Rewelacyjne malowanie :) Szczere gratulacje =D>

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Pokazałeś, że te modele jednak są na bardzo fajnym poziomie ;)
DO tego widzę, że ogarnąłeś ich pozycje ograniczając ich "dodatkowe" podstawki przy nogach? W końcu wyglądają, jakby dało się je ustawić w regimencie ;) =D>

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Szczerze mnie zgniotłeś, pięknie te elfki wyglądają =D>
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Świetne!!!!!! Jakie czyste i kolorystyka perfect!
Więcej! =D>
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

ciesze się że się spodobały;]

@ Rasti
z dodatkami na podstawkach nic nie robiłem, jak zostały wycięte z wyprasek tak zostały przyklejone. Żeby ustawić je w oddział trzeba trochę nimi pomanewrować, ale da się:)

Zapraszam tutaj po obiecane wcześniej Wood Elfy :

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 681&type=3
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hah, tak ładnie u Ciebie stoją w oddziale, że wydawało mi się, że coś kombinowałeś ;)

A WE oczywiście technicznie doskonałe. Ten turkus jest troszkę dziwny, chociaż czemu by nie :) Ileś można jechać na standardowych kolorkach.

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Witam :) Skóra genialna, napatrzeć się nie mogę... Fiolety super rozjaśnione. Szacun :)

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

udało mi się skończyć trochę badziewia który mi zarastał już kurzem;]
mały upek do bestii i dwaj nowi herosi:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, o 17:35 przez GraveDigger, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

ło panie ale ten ork to wyjebany:D brakuje mi tylko śliny która by mu z gęby wylatywała:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ork zajefajny =D> a harry the hammer przepiękny :) ta popekana zbroja i tarcza. Miazga
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Genialne prace :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Azgaroth pisze:Genialne prace :)
+1.
Nie ma co więcej pisać. Cieszy to i smuci. Jak człowiek patrzy na takie malowanie, to z jednej strony podziwia, a z drugiej zdaje sobie sprawę z własnego cieniactwa :( :wink: ...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

jol jol jak zrobiles pekniecia na tarczy harrego ??

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

smiejagreg pisze:
Azgaroth pisze:Genialne prace :)
+1.
Nie ma co więcej pisać. Cieszy to i smuci. Jak człowiek patrzy na takie malowanie, to z jednej strony podziwia, a z drugiej zdaje sobie sprawę z własnego cieniactwa :( :wink: ...
Jakiego cieniactwa...:) Możesz być pewnym, że masz przynajmniej jednego fana swojej twórczości na tym forum :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki, ale kuźwa w życiu nie nauczę się malować takich rogów, jak chociażby na tym Harrym powyżej. Nie mówiąc już o spękaniach :shock: :( :wink: ... Skóra orka to samo #-o #-o #-o :evil: :evil: :evil: :wink:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Harry to paskudny model :D

Malowanie niezłe, ale niekonsekwentne i niechlujne miejscami. Na plus mogę zaliczyć rogi w hełmie i siateczkę przypominającą Bohunowe pęknięcia. Nieźle to wyszło. Płaszcz też niezły. Za to na minus kiepskie metaliki, słaba czacha na tarczy (na podstawce lepsza), bez światłocienia oraz paprochy na kolcach/rogach, nieoszlifowane. Do tego moldy na młocie.

Orc ma o wiele lepsze metaliki, niż Harry. Do tego ładna skóra, tatuaż... Podstawka mi nie pasuje.

Dziczyzna spoko, poprawna i naturalna. Bestie także eleganckie.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

@Karpiu

najzwyczajniej w świecie:P najpierw namalowałem czarne kreski a potem podkreśliłem je kreskami z bleached bona (a jeśli chodzi o ścisłość to z bone white z palety vallejo game colors; alternatywa warta polecenia)

@Sławol

dobra, z czego się uda z tego się postaram wytłumaczyć :D Harry to paskudny model;] a to już trzeci z którym się męczyłem, tylko że dwa pozostałe robiłem w nmm, co jest wdg mnie lepszym rozwiązaniem dla tergo modelu, niż metaliki które mi tez trochę nie leżą. Zdecydowanie lepiej czuje się w srebrnych metalikach niż złotych, tutaj trochę też wina leży po stronie zdjęć, na żywo widać na modelu więcej kontrastu, przejść itd, a turkusowe przebarwienia nie gryza się aż tak z resztą, ale mimo to, nie jest to do końca taki efekt jaki chciałem osiągnąć. Może kiedyś uda się to ogarnąć:P Molda na młocie zauważalnym dopiero na zdjęciach... co jest raczej dziwne. Za wszystkie pozostałe niedociągnięcia głęboko żałuję, obiecuje pokutę i poprawę:P

Dzięki za komentarze, niedługo następny up, zostańcie z nami;]
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

ODPOWIEDZ