GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: GraveDigger - Unlimited Colours [25.11.13]

Post autor: Sławol »

Spoko, każdy ma swoje grzeszki na sumieniu ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Za każdym razem, jak oglądam Twoją galerię i profil na 'fejsie', to pierwsza myśl, która mi przychodzi do głowy to : "wow, jak on potrafi 'powyciągać' te stare i szpetne modele, że wyglądają tak świetnie?"

Poważnie, Twoje malowanie potrafi tchnąć ducha w modele. Choćby te biedne Ungory - dotychczas sądziłem, że to wyjątkowo paskudne i nieudane modele, ale z Twoim malowaniem wyglądają jak żywe.

Zazdroszczę talentu, mam nadzieję że kiedyś będę umiał tak malować, lub przynajmniej będę zarabiał na tyle dużo, żeby dać Ci modele do malowania.

Pozdrawiam.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Najlepsze z tego jest, że nawet nie można nie posłodzić. Przeglądam zdjęcia w necie i czasami zastanawiam się, że jeśli miałbym grać kiedykolwiek jeszcze w bitewniaka, to chętnie dałbym komuś takiemu jak autor tego tematu całą armię do pomalowania. Czemu? Żeby przeciwnik patrząc na nią nie mógł skoncentrować się na grze ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

No cóż, ma dupa została najpierw urwana przez orka który jest miodny i btw jest najlepszym malowaniem tego modelu jakie widziałem. Potem zaś doszczętnie urwało mi siedzenie harrym.. No coś pięknego.. Nic więcej nie dam rady napisać. Po prostu brawo.. =D> =D> =D>
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

kolejny upek, nie mam pojęcia co to za modele, jakiej firmy i do jakiego systemu, ale muszę powiedzieć ze pod względem wzorów i jakości odlewów to całkiem udane figsy ;]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Cudowne kolory, idealnie trafiłeś w mój gust.

A modele są chyba z Mierce, o ile się nie mylę...
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ta, Mierce, to samo co ten razorgor powyżej, tylko inna armia. System 'Darklands' się chyba nazywa.
A kolory sprawdzone, bo prawie to samo co na moich beastmanach, tylko ludzka skóra i mniej krwii ;)


Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Znakomite!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Super malowanie, szczególnie skóry na sztandarze i płaszcze od środka. Co do samych modeli, to te powykrzywiane kije dosyć dziwacznie wyglądają (topór chyba za bardzo odgięty do tyło wg mnie).
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Genialne. Zawsze jak do Ciebie zaglądam to nie mogę wyjść z podziwu... ale łapię też doła, bo ja też chcę tak malować! ;) Doskonała skóra, a te skórzane szatki - czuć zapach tej skóry ;) Wypas!

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Hej, dzis mam dla was ... coś ;]

Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

czy to coś już kiedyś nie było? bo mam deja vu :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Ale obleśnie superowe! :DD
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie umiem odczytac tego figsa. Wygląda na fajnie pomalowany, ale co jest co - nijak nie kumam #-o :wink: ... Jeśli dobrze myślę i to cos ma wielką dziurę w kałdunie i widac wnetrznosci, to ta dziura własnie niezbyt mi sie podoba. Jest za czysto, brak krwi czy czegoś tam i flaki są za czyste. Generalnie malowanie superaśne, jak zwykle =D> ...

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

hej, dzis proponuje orka z którym się ostatnio męczyłem i oblity walnięte rekreacyjnie w jeden dzien;]

Obrazek
Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

O w mordę jaki genialny ork!!! :shock: =D>
Oblity trzymają poziom ale ork... Staaaary :D Sam dobrze wiem jakie męczące jest pisanie jak sie cos malowalo ale po prostu musze wiedzieć: jak pomalowales dzika?! :| Musze znać przepis! :D
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Szczerze mówiąc coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu iż twoje prace są najlepszymi na forum.
Gratuluje niezwykłej czystości malowania i niesamowicie płynnych przejść. Ogólnie G E N I A L N E!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Grave
=D>

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

@Nokimam

na brązowo...:P nie pomogę Ci, sorry, zwyczajnie nie pamiętam jak to dokładnie było robione, na pewno użyłem którychś z farb z brązowego sety Andrea, ale których to już Ci nie powiem... z tego co widzę to ostatnie hajlajty robiłem przy użyciu vallejo bone white, tylko nie mogę ustalić z czym go mieszałem.
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

ODPOWIEDZ