GraveDigger - Unlimited Colours [29.06.16]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Re: GraveDigger - Unlimited Colours [21.12.13]

Post autor: Rothand »

Super rzeczy Panie :)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurna jak zwykle jest moooooc, zajebiste prace, miodziunio =D>
Ta czerwień na Orku.... no zajebista, chciałbym żeby moi nowi Choseni mieli coś tak zmalowanego na swoich pancerzach 8-[
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Najbardziej w orku podobają mi się : bronie, rogi i odcięte łby - wszystko bardzo piękne, natomiast reszta jest tylko piękna :wink: . Uzywam przymiotnika "piękne", bo jakiś siermięga (pewnie Ziemko, jak znam życie :mrgreen: :wink: ) wyciął mi poprzedniego posta :evil: :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nic nie wycinalem ;)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Rewelacyjni są ci umięśnieni panowie... Prawie słychać, jak trzepoczą im kocyki... tfu, płaszczyki ;)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Żeby w temacie była większa różnorodność... beastmeny... Mam jeszcze kilka prac prawie i skończonych wiec niedługo nowy up, będą ciekawsze rzeczy:P

Obrazek
Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

O żesz, ja pitolę :shock: =D> ...
Jak malowałeś zbroję na minosie? Wychodziłeś od tin bitza i dodawałeś srebrnych metalików, czy srebrne i potem washe/glazy?
Patyki na podstawkach - natural, czy kupujesz/robisz je?
Ostatnio zmieniony 7 sty 2014, o 18:56 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

To jest niemożliwe, żeby tak malować...

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

I powinien jeszcze napisać BASIC żeby człowiek mógł spokojnie sobie w główkę strzelić :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mirabelka pisze:I powinien jeszcze napisać BASIC żeby człowiek mógł spokojnie sobie w główkę strzelić :)
Ta, i jeszcze coś takiego: nudziło mi się dziś na kiblu, więc zmalowałem takie tam modele.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

wyczuwam w powietrzu moje bestigory...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

OMG... jak to jest możliwe... =D>

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

@smiejagreg
zbroja na minosie to nic skomplikowanego;] chainmal na początek, na to badab black... znaczy się nuln oil, na to wash z brązowego pigmentu, tu dałem 2 razy bo nie bylem do końca zadowolony z ilości "rdzy" po pierwszym położeniu washa. Na koniec glazy z mithril silver tam gdzie chciałem mieć odblaski światła i krawędzie tą sama farba po wszystkim. Patyki naturalne, tylko malowane, gatunku drzewa które okaleczyłem żeby je dostać nie podam... bo nie znam;]
Mam nadzieje że ten mały "tutek" traktujący o metalikach komuś się przyda :P

@Mirabelka
spokojnie, standard ;]

@-Qc-
Twoje bestigory się lepią, spokojnie;] wkrótce będę chciał mieć pierwsza partie pomalowana... jeszcze w tym roku :D
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Dzięki za tutorial z glazingu mithrilem, ostatnio zacząłem zabawę z glazingiem i nie pomyślałem nawet żeby użyć tego przy metaliku na zbroi (dotychczas na płachtach rycerzy i skórze minotaurów głównie). Przyda się bardzo! 8)

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Dziś dwie nowości. Zdjęcia trochę nie wyszły, szczególnie ucierpiał niebieski na koniu czarodziejki :(

Obrazek
Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Wow, czarodziejka na wypasie

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Wow Wildy genialnie Ci wyszły, Sam je przerabiałeś? I z czego są te plaszcze?
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Płaszcze imho są koszmarne. Ich grubość to tak min. z 10 cm. Nic ich nie przebije :mrgreen: . Malowanie - jak zwykle: full wypas, szczególnie czarodziejka i przepiękne motywy kosmiczne =D> =D> =D> ...

Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Post autor: Lenar »

Doskonałe.

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Ładne =D>
Ale tak jak wyżej płaszcze trochę za grube.
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

ODPOWIEDZ