Karpiu - Galeria - Up - 19/08/2016 W9ED, WM

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Karpiu - Galeria - Up - 19/08/2016 W9ED, WM

Post autor: ^Karpiu^ »

No nareszcie przyszła i na mnie pora powrzucać jakieś skończone prace jak i wip-y.
Większość rzeczy którą będę wrzucać będą to elementy prywatnej kolekcji oraz zamówień.
Na początek Sigvald, Champion Nurgla z 6 ed, Shaggot - wip , Heros Nurgla, Warriorsi nurgla ( modele 6 ed ),

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tyle na teraz.
Piszcie opiniujcie a nawet ochrzaniajcie ze brzydko <LOL>

Sorki za jakość zdjęć ale testowaliśmy ustawienia aparatu i światło naturalne kontra lampa błyskowa
Ostatnio zmieniony 19 sie 2016, o 10:06 przez ^Karpiu^, łącznie zmieniany 58 razy.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Oj bida ze zdjęciami, bida (za małe). A z chęcią bym się przyjrzała Sigvaldowi i temu ostatniemu przystojniakowi.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

bem pisze:Oj bida ze zdjęciami, bida (za małe). A z chęcią bym się przyjrzała Sigvaldowi i temu ostatniemu przystojniakowi.
Jak pisalem Experymenty z Fotkami :) Nastepne bede wrzucac lepsiejsze :)

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Sigvald i czemp nurgla wyglądają bardzo przyjemnie,czempion ma fajny pancerz, tylko to czerwone na głowie troszkę psuje efekt.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

porządnie pomalowane figurki =D>
zdjęcia mogłyby być lepsze
]arrrr

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Dawno nic tutaj nie wrzucałem ale już śpieszę z Updatem po kilku miesiącach.
Nie martwcie się nie próżnowałem w dodatku zaliczyłem przeprowadzkę do nowego lokum :) Lepsze warunki pracy i lepsza atmosfera. Sami wiecie jak takie czynniki potrafią działać :)

Na początek obecny warsztat pracy ( stolik marki IKEA :) )

Obrazek

Jak widać wszystko pod ręką :) Wino plus farby. Papierosy to nie moje :) Na warsztacie wtedy 40 sztuk 5 edycyjnych Korsarzy. Oczywiście full metal ( jak się przyjrzycie to tam stoją :).

Dodatkowo zbliżenie na wynik moich wypocin nad Korsarzami
Tutaj tylko kilku z 2 regonów.

Obrazek

Teraz czas na fotkę nad czym teraz pracuję
Kolejni Dark Elfi z 5 oraz zdaje sie z 2 edycji.
Łącznie na warsztacie :
6 Balist ( 4 sztuki z 4 ed plus 2 sztuki z 2 i 3 ed )
22 metalowych spearmenów
19 metalowych kuszników z 4 edycji

Fotka jako mały przedsmak

Obrazek

Własnie skończyłem nakładać podkład i przygotowywać podstawki pod malowanie.
Następne updaty wkrótce ( przynajmniej tak myślę :))
Ostatnio zmieniony 16 paź 2010, o 12:02 przez ^Karpiu^, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Na początek obecny warsztat pracy ( stolik marki IKEA :) )
Mam dwa koziołki + blat by Ikea :wink: Jak widać robi dobre meble pod warsztat dla malarza :wink:

Co do figurek ... fotki troche male i ciezko cokolwiek powiedziec .Ja bym z chęcią zobaczył dużą dobra fote nurglowca (uwielbiam ten model) bo wygląda git ,metale ma chyba bardzo fajne ...
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

szczurek pisze: Co do figurek ... fotki troche male i ciezko cokolwiek powiedziec .Ja bym z chęcią zobaczył dużą dobra fote nurglowca (uwielbiam ten model) bo wygląda git ,metale ma chyba bardzo fajne ...
Jak tylko bede mial dobre swiatlo postaram sie wrzucic wieksze fotki Nurglowca. Możliwe że uda mi sie to zrobic do konca tygodnia.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

ty byś cos paróweczko grac zaczął a nie maział ludziki bo to zajęcie dla cieniasów... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Undead84 pisze:ty byś cos paróweczko grac zaczął a nie maział ludziki bo to zajęcie dla cieniasów... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Panie ja gram tylko wy nie gracie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

gdzie??...bo w Krakowie na turniejach nie byłes...przynajmniej ostatnio na żadnych...w sobote jast turniej wysyłaj zgłoszenie i jedziemy:D

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No gram towarzysko tylko :) Wole juz tak :) Stary jestem i wiesz :)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

W odpowiedzi na prośby wrzucam dokładniejsze fotki metalików z Championow Nurgla Jeden jest niestety nie wykończony jeszcze ale metaliki widać w miare ladnie

Champion nr1

Obrazek

Champion nr2

Obrazek

Mag Mail order only

Obrazek

P.s. sorry za dwa posty pod rząd.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

No gram towarzysko tylko :) Wole juz tak
+1 zero ciśnienia itp. :wink:

No i na większych fotach potwierdziło się ... metale najlepsze =D> Na pancerzu (oba modele nurglowca) zwiększyłbym kontrast ... może jakieś glazy ciemnym brązowym w zagłębieniach :-k
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Jest to plan mam w sumie 2 modele moge potestowac jeszcze. Dodatkowo mam na warsztacie prywatna kawalerie ( ostatnie metalowe modele z 6 edycji cytadeli ) ktorzy beda malowani w takim samym schemacie jak ten jaśniejszy nurglita. Zobaczymy jak bedzie sie to sprawdzac razem. Puki co musze jeszcze rozgryźć lepiej aparat by fotki byly lepsze :)

szczurek pisze:
No gram towarzysko tylko :) Wole juz tak
+1 zero ciśnienia itp. :wink:

No i na większych fotach potwierdziło się ... metale najlepsze =D> Na pancerzu (oba modele nurglowca) zwiększyłbym kontrast ... może jakieś glazy ciemnym brązowym w zagłębieniach :-k

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

dożyłem dnia, w ktorym Karpiu zaczął pokazywac swoje pomalowane figurki na forum... az się wiezyc niechce ;)

no to teraz tylko życzyc duzo zapalu do pracy :D

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Gobo pisze:dożyłem dnia, w ktorym Karpiu zaczął pokazywac swoje pomalowane figurki na forum... az się wiezyc niechce ;)

no to teraz tylko życzyc duzo zapalu do pracy :D
Tak niebo sie rozstapilo i zeszla besia na ziemie <LOL>
Swiat sie konczy :)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Dawno nic nie wrzucałem z moich prac. Jakos nie szło mi regularne umieszczanie fot na blogu ale już spiesze z nadrobieniem zaległości.

Pierwsze to prywatny mag w stanie wip. w sumie skóra skończona została szata detale i podstawka.

Obrazek

Następnie skończone Dar Elfy na zamówienie. Przepraszam za jakość zdjęć ale niestety zero dobrego światła dzisiaj i nie mam jak zrobić lepszych fotek.

Na początek 2 go albo 3 cio edycyjne Balisty.

Obrazek

Idąc dalej. Więcej Korsarzy z 5 edycji. Tym Razem tylko 6.

Obrazek

Następnie więcej Balist Tak jakby 2 Było za mało tutaj prezentuje następne 4 z 5 edycji.

Obrazek

Jako ostatni z Elfów Spearmeni. 22 sztuki z pełną grupą dowodzenia. Wszystko oczywiście metal z 4 edycji.

Obrazek

Obrazek

Na koniec Stare 5 edycyjne Stone Trolle które może kiedyś wzmocnią moje armie.

Obrazek

Zapraszam wszystkich do komentowania !
Postaram się skończyć szybko Trolle i Maga tak by wrzucić ich wam do oceny.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Następny update.

Jak widać nadal walcze z aparatem. W weekend mam nadzieje na lepsze swiatlo to jeszczw rzuce skończonego maga.
Puki co wrzucam fote Championa Khorna z Ostatniej edycji.

Obrazek

Obrazek

Oczywiscie zbroje moglem dopiescic bardziej ale to figs do gry :) Taki Table Top :)

Czekam na Opinie.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Postępy w fotografowaniu walisz niesamowite :wink: , ostatnie zdjęcia super.
A i figs fajny . Trolle powyżej to chyba nie skończone :?: Aż się proszą o washe....
Nareszcie figsy chaosu a i kolorystyka elfów fajna. Mam wrażenie, że dobrze byłoby jeszcze raz zrobić fotki tym samym figsom które są na początku....
I jeszcze jedna sprawa - na pancerzu khornity przydałoby się IMHO lekkie krawędziowanie metaliczne. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ