Lizardmeni Slanesha v 3.0

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Lizardmeni Slanesha v 3.0

Post autor: SlanesH »

Tytul taki a nie inny bo po raz 3ci zmywam wiekszosc swojej armi i maluje ja (jak sadze) ladniej.
Jednakze tym razem zdecydowalem sie zostawic poki co czesc modeli bo jestem z nich w miare zadowolony, poza tym moge ich przecierz zmyc jak skoncze to co obecnie jest zmyte/nowe. Zatem posklejalem, podmalowalem stare modele i wrzucam razem z nowo pomalowanymi 20 skinkami i 10 kameleonami.
Tempo updatow tematu nie bedzie zabojcze, poniewaz mam pierdyliard zlecen do zrobienia :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps sorki za slabe zdjecia, niestety psuja efekt (luski wygladaja jakby jednym kolorem byly pociagniete :/ )
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Fajny pomysł, figurki ciekawie wyglądają w tej nietypowej kolorystyce.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, o 10:51 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Demonicznych mutacji :!: :?: :? #-o Od kiedy to Lizaki mają mutacje?

Generalnie prezentują się bardzo fajnie, tylko Saurusów mi brakuje w tej zacnej ekipce :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ups, chyba walnąłem gafę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, o 10:51 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Slanesh to jest ksywka gościa, który malował te figurki i utworzył galerię #-o Litości człowieku, przestań wrzucać z dupy posty i zastanów się najpierw zanim napiszesz jakąś bzdurę żeby napieprzyć offtopu :!:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

karlito pisze: Generalnie prezentują się bardzo fajnie, tylko Saurusów mi brakuje w tej zacnej ekipce :wink:
Mam zastrzeżenia co do herosa na fioletowym gadzie. Może powinieneś zrobić mu zdjęcie z innej perspektywy lub wycieniować skórę potwora? Jak na razie przypomina lizaka na zmutowanym squigu.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie podoba mi sie, ze wszystko jest w innym kolorze.
Nie ma przwodniego koloru dla armii i oslabia to walory estetyczne moim zdaniem.
Figurki pomalowane jak najbardziej schludnie i porzadnie.

Jesli mialbys sie przyczepiac - chamelony sa srednio skonwetowane, obciecie kolnierzy + dodanie dluzszych ogonow moim zdaniem to troche malo.
Oczy wylupiaste powinienes dodac + jakies zaby przewieszone.
Bohater na coldzie siedzi dosc dziwnie i nie za bardzo rozni sie od pozostalej kawalerii.
Wodzowie Aztekowie zawsze nosili trofea, duza liczbe pior, mocno wyrozniali sie od reszty wojska.

Jesli chodzi o malowanie to slann powinien miec bardziej kontrastowe przejscia, bo wyglada troche plasko (albo chociaz pierwsza warstwe duzo ciemniejsza od reszty).

Tyle z moich uwag, generalnie armia mi sie podoba, chociaz gdyby byla w jednakowych barwach robilaby na mnie duzo lepsze wraznie.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Saurusy beda wkrotce :)

Koles na coldzie to konwersja z dupy niestety ale jak napisalem to ta poprzednia fala, jak zrobie podstawy to zrobie sobie nowego. Kameleony faktycznie powinny miec wylupiaste oczy ale mi sie takie oczy nie podobaja, poza tym nielubie nie umiem lepic rzeczy z gsu.

Co do kolorystyki to kwestia gustu, mi sie podoba bardziej jak jest bardzo kolorowo i oddzialy kontrastuja ze soba, poza tym umarlbym kladac taki sam zielony na 150 skinkow...
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oczywiscie kwestia gustu wszystko ;)
Ja od kombinacji snot green, scorpion green, scorpion green +sunburst yellow 2-3 razy juz zdycham, ale efekt mnie zadowala ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

też uważam że za wiele kolorów, a szkoda.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

hehe to ciekawe co powiecie jak wrzuce nastepne oddzialy :D
postaram sie do konca tygodnia wrzucic saurusy i skinki :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Figsy bardzo fajnie pomalowane, szczególnie podobają mi się te szare skinki ale te duże fioletowe jaszczury to troszkę pod mroczne elfy podchodzą.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Jakby się zastanowić to zarówno Saurusy i DE jeżdżą na Zimnokrwistych więc nie wiem co pod co bardziej podchodzi. Zasadniczo można stwierdzić, że wierzchowce Mrocznych i Lizaków są spokrewnione, co więcj, pochądzą z tego samego rzędu oraz gatunek gada się zgadza, nawet mógłbym pokusić się o stwierdzenie, że Zimnokrwiste qc'a i Zimnokrwiste Slanesh'a miały tę samą matkę, jednak co do ojca to nie byłbym pewien (ubarwienie itp) :P

A tak poza tym to bardzo podobają mi się Salki i Stegodon, który właściwie powinien być Triceratopsem nazwany ale chyba już za bardzo się czepiam :P
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Nekromancja jest zua:P
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

e tam z 1,5 roku nic nie wrzuca a miał wrzucić lada dzień :roll: [-X

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Bojek pisze:e tam z 1,5 roku nic nie wrzuca a miał wrzucić lada dzień :roll: [-X
no, ktoś ładnie ogrzebał temat... btw. takie kolorowe lizaki wyglądają jakby uciekły z cyrku a nie jak armia. Niestety armia musi mieć ze sobą coś wspólnego, jakiś pasujący do siebie schemat inaczej to cyrk.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

ODPOWIEDZ