Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Re: Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Post autor: Noire »

Elder mi się zajebiscie podobał tak jak i mojej połowce.

Natomiast przyłączam się do chóru KRASIE WAĆPAN KRASIE!!!!!
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: blona »

To co z tymi kraśkami? ;) :mrgreen:

Haemonculus
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Haemonculus »

Eldar świetny szczególnie pancerz ,na mieczu będziesz glazował gradienty?
Jeśli tak to może skrobnął byś jakiś tutek :wink: Strasznie chciał bym się tego nauczyć [-o<
Czekam na krasie ,znając ciebie to nawet z tak beznadziejnych modeli (mam nadzieje że nie dostane się za to do księgi uraz :lol2: ) zrobisz arcydzieło.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

dokłądnie. ciekaw jestem jak kolega pomalował by to gówno ze skull passa ;] pewnie okazało by sie iz te modele są równie zajebiste jak inne XD
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bataloin to chyba nie skullpass, nie :mrgreen: ?

No i ja przyspamuję, że jestem ciekawy, co tam kombinujesz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie myśl sobie, c'tan, ze damy Ci żyć wiedząc, że malujesz krasie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

W sumie i tak jestesmy wpisani do księgi krzywd:D więć


wszyscy razem równo CTAN CHCEMY ZDJĘCIA KRASII!!!!!!!
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

A ja mam pytanie trochę z innej beczki - jak robisz kolorowe metale?
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

macie te swoje kraśki, jakieś takie fotki na szybko, bo nie chce mi się z tym bawić. Ekipa może nie jakaś pokaźna, ale liczba się zwiększa ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no w końcu coś pomalowanego na nie urywającym dupy poziomie ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Ctan nie abym sie czepal ale czeu ladowniczemu dziala kulka swieci ? bedzie robic za maga :?? :D Pozaty i tak poziom wysoki :) Prawie jak table top Szarego :)

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

straszne kolory :P ale wygladają bardzo fajne, szczególnie sztandar...

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Niko pisze:straszne kolory
Tak, właśnie te kolory sprawiają, że czuję się jak pedofil w disneylandzie... :mrgreen:
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zaweźmij się i pomaluj na swoim poziomie jakiegoś starego krasia [-o< [-o< [-o< , który nie wygląda jak ostatnie obrzydztwo, a wielu z nas sprawisz niekłamaną przyjemność. Super by było zobaczyć jakiegoś ciekawego starego krasia by c'tan, a nie jakieś tam 40k. Krasie nie muszą wyglądać jak HE - to nie pedały :mrgreen: :wink: Świetne świeczki na hełmach. Ciut przygasić kolory i wyjdzie super. Imho krasie są najtrudniejsze do malowania ze wszystkich armii WFB...

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Wybacz, że to powiem, ale nie podobają mi się te krasnale. Przyzwyczaiłeś mnie, że Twoje prace są uberprozajefajne i ogólnie nie da się ich opisać słowami (vide "niedokończony" eldar), a te krasnale nie wyróżniają się z tłumu. Są przeciętne. C'tan stać Cie na więcej i mam nadzieję, że heros, którego pomalujesz wgniecie mnie w fotel :)
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Kwestia podejścia do sprawy. Żebym widywał "chociaż" tak pomalowane modele na stole to byłoby dobrze... Ba, w większości przypadków to goły metal/plastik. Ludzie po prostu nie mają tyle czasu.
Sam rzuciłem się na głęboką wodę i zarzuciłem sobie malowanie na wysokim poziomie, NMM i 1476 warstw. Po ponad połowie roku skończyłem pierwszy oddział BG...

Co do kwestii kolorystycznej to jakoś wielce do gustu mi nie przypadło, ale jest fajnie. Czekam na cały oddział. 8)

Fajnie, że zacząłeś coś malować do battla... ba, nawet do swojej armii :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszystko prawda, co pisze Rasti. Idzie nam wszystkim o to, aby zobaczyć choć parę kraśków pomalowanych przez Ciebie naprawdę na topowym poziomie. Jasne jest, że miały być do gry i tyle. Jeśli tak mają wyglądać krasie do gry, to naprawdę chciałbym zobaczyć krasie topowe w Twoim wykonaniu, byłoby co oglądać i podziwiać [-o< [-o< [-o< ...

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Te modele same w sobie są obrzydliwe i zapewne poległeś na tym. Mnie się malowanie nawet podoba ale mimo wszystko jak patrze na te nowe figsy to aż mnie krew zalewa. Pomaluj metale, stare dobre figurki i gwarantuje ci, że każdy na forum będzie się rozpływał :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

A mi się podobają! Nie są super iber aber wy.... w kosmos ale na stół będą się świetnie prezentować.


Szkoda, że dziś nie udało mi się trafić na Ciebie w Vanheimie , ale za to poznałem dwie dość interesujące osoby.

Przypuszczam, że jedną z nich był Generał:D
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

tak to bylem ja :D ten za lada :mrgreen:
A co do krasi - ctan wlasnie siedzi i napitala - a co do malowania, gram 9z przerwami) od 5ed, bywałem na turniejach....jesli to co pokazał ctan to TT to ja bym taki TT chciał widywać na stolach
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

ODPOWIEDZ