Różniaste modele by Necro - up 10.09.15 - trochę wszystkiego

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Różniaste modele by Necro - up 11.01.15 - Imperial Servi

Post autor: Necro »

Dobra... Wygląda na to, że chwilowo pomalowałem wszystkie swoje morackie miniaturki (no okej, poza Oznatką ale ona chyba zostanie sprzedana).

Treitak Anyat 1
Obrazek
Obrazek

Treitak Anyat 2
Obrazek
Obrazek

Kurgat (Mk12)
Obrazek
Obrazek

Kurgat (Autocannon)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i rodzinna fotka
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Fajne to malowanie, bardzo naturalnie wyglądają w takich monochromatycznych barwach.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Predator na Planecie Małp :) - takie miałem pierwsze skojarzenie... bardzo łądne figurki [nie znałem ich wczesniej] i świetnie pomalowane. Bez żadnych kolorystycznych wyskoków, a robią wrażenie, i to jakie.
Nie rób im zdjęć w plenerze, bo pogubisz :wink:
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Dobra, czas wracać z nowinkami malarskimi...

Jako, że ostatnio masę rzeczy malowałem na zamówienia i robiłem to tak, że nie ma się czym chwalić to wrzucam foteczki modeli do swojej nowej armii - PanOceanii. Kolejność totalnie przypadkowa.

Joan of Arc (aktualnie jest delikatnie poprawiona, jak nie zapomnę to wrzucę lepsze fotki):
Obrazek
Obrazek

Bipandra:
Obrazek
Obrazek

Machinist:
Obrazek
Obrazek

Dziewczynki razem:
Obrazek

I z misiaczkami:
Obrazek
Obrazek

I same misiaczki:
Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Ciężko mi ocenić te modele:P Raz wyglądają dla mnie zajebiście, a raz tak sobie :P ale przychylam się do pierwszej opinii ^^ Gratuluje :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Wiem, wiem, zdjęć nie umiem im zrobić, są jeszcze mniejsze niż standardowe plastiki GW. :P

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

sam mam dylemat jak malować swoje modele do Infy - żywe barwy czy naturalistycznie, jak Ty. Gdybym wybrał drugą opcję to starałbym się zdecydowanie bardziej odróżniać od siebie kolory na modelach. Na moratach szczególnie odnoszę u Ciebie wrażenie, że strasznie zlewają się.
Poza tym bardzo ciekawe malowanie i chętnie będę obserwował Twoją galerię.

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Z moich doświadczeń wynika, że malowanie tego w żywe barwy używając naprawdę ostrych kontrastów często kończy się źle - modele są tak drobne i posiadają taką masę detali, że zazwyczaj ostre wyciąganie krawędzi powoduje, że patrząc na nie z nieco dalszej perspektywy widzimy żarówki. :wink: Ale niektórym to pasuje i takie malowanie też ma swój urok - zależy co kto lubi.

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Dobra, trochę mnie tu nie było a czasami coś jeszcze maluję, żeby totalnie nie wyjść z wprawy.

W większości to speedpainotwe zamówienia dla znajomych, żeby było za co pić i jakieś odwalane na szybko własne modele, żeby rozruszać aero i pędzle.

Kolejność przypadkowa.

Figurki Reapera mające robić za miniaturki do grania w RPGi:
Obrazek
Obrazek

Figurki z nowego startera USAriadny:
Obrazek
Obrazek

Konwersje Vestalek mające robić za Sacred Warriorów:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Bardzo realistycznie ci twarze wychodzą :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

No i kolejnych kilka modeli, które nie załapały się na wczorajszą wrzutę bo nie były wykończone. :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ