Blog Browara

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Blog Browara

Post autor: Browar »

Siema! Dawno mnie nie było na BP. Ale teraz jestem :p i z tej okazji chciałem zaprosić Was na mojego nowego bloga. Niestety dla niektórych, jest on pisany po angielsku. Mam nadzieje, że się wam spodoba.
Obrazek

Także w tym temacie będę starał się na bieżąco wstawiać zdjęcia swoich prac. Zapraszam do komentowania ^^

A przed wami nowi Hexwraithci:

Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Przekozackie! Znamienity OSL.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

troszeczkę mi się zlewają ale mimo wszystko porządne malowanie!

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Hmmm za dużo zieleni. Płaszcze dałbyś szare np. Generalnie najfajniejszy element figurek to u środkowego jegomościa czacha - świetne ślipka.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

+1

Wyglądają strasznie monotonnie pomimo bardzo ładnego malowania...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Naviedzony pisze:Znamienity OSL.
Że niby gdzie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

troszku się zlewają jednak trzymają klimat. Fajne eteryczne =D>
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Osl? Nie widzę tu żadnego :-k Niemniej malowanie bardzo przyjemne :)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Witam na BP po długiej nieobecności :)
- mógł byś wrzucić informacje na jakim poziomie chciałeś ich pomalować, to być może ułatwiło by ocenę, a tak patrze na nich pod kątem jak najlepszej jakości malowania -> PRO
- OSL żadnego tu nie ma, są jedynie farby fluorescencyjne lub jedynie mocno jaskrawe, trudno to stwierdzić po zdjęciach
- domyślam się, że w zamyśle mieli być eteryczni i są, chociaż jak dla mnie to konie są chyba zbyt mocno zielone
- czaszka na środkowym Panu wyszła bardzo fajnie, przykuwa wzrok
- podstawki porządne chociaż z tymi listkami z brzozy to troszkę chyba przesadzasz :) mam wrażenie, że na swoim blogu pokazałeś to jako niesamowity efekt uzyskania malutkich listków, a to przecież nie jest nic specjalnego i tajemniczego...
- doczepił bym się do zdjęć, niby są dobre, ale nie ostre, mam wrażenie że są specjalnie rozmazane, to powoduje, że zaczynam się mocno przyglądać jak to jest naprawdę pomalowane i wydaje mi się, że przejścia, layering, rozjaśnienia na koniach nie są zbyt dobre. Gwałtowne przejścia z koloru na kolor, wyglądają jak robione na szybko bez przyłożenia się. Widać to na tych malutkich zbliżeniach
- cały oddział trzyma jednak zdecydowanie fason i robi pozytywne wrażenie

DOBRA ROBOTA !
=D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

Naviedzony pisze:Przekozackie! Znamienity OSL.
Myślę, że koledze chodziło o efekt świecących oczu. Ale OSL żadnego tu nie robiłem
Kefas pisze: troszeczkę mi się zlewają ale mimo wszystko porządne malowanie!
Taki miałem zamiar chciałem wszystko pomalować na eteryczny ale nie ten sam schemat na całości, by osiągnąć effectu chmary duchów.
arbal pisze:- podstawki porządne chociaż z tymi listkami z brzozy to troszkę chyba przesadzasz :) mam wrażenie, że na swoim blogu pokazałeś to jako niesamowity efekt uzyskania malutkich listków, a to przecież nie jest nic specjalnego i tajemniczego...
CT, CH i Hexw starałem się wykonać by pasowały do siebie jakby ktoś chciał zgarnąć z ebeja np 2 zestawy.
arbal pisze:- mógł byś wrzucić informacje na jakim poziomie chciałeś ich pomalować, to być może ułatwiło by ocenę, a tak patrze na nich pod kątem jak najlepszej jakości malowania -> PRO
To już jest kwestia oceny indywidualnej.
arbal pisze:- doczepił bym się do zdjęć, niby są dobre, ale nie ostre, mam wrażenie że są specjalnie rozmazane, to powoduje, że zaczynam się mocno przyglądać jak to jest naprawdę pomalowane i wydaje mi się, że przejścia, layering, rozjaśnienia na koniach nie są zbyt dobre. Gwałtowne przejścia z koloru na kolor, wyglądają jak robione na szybko bez przyłożenia się. Widać to na tych malutkich zbliżeniach
Ostrości brakuje na jednym modelu w drugim zdjęciu imho. Staram się jak mogę, na tą chwilę mam jedną świetlówkę i biały parasol robiący za namiot bezcieniowy. W moim odczuciu są to jedne z lepszych zdjęć jakie udało mi się zrobić w domu.

Dziękuje za komentarze. Pozdrawiam.
Browar

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Rakso_The_Slayer pisze:
Naviedzony pisze:Znamienity OSL.
Że niby gdzie?
Na oczach. Chyba, że mylę pojęcia.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Bardzo ładnie pomalowane figurki, oczy naprawde robią wrażenie a efekt zlewania mi akurat sie podoba. Szkoda ze przenosicie swoją niechęć na forum panowie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Browar pisze: Ostrości brakuje na jednym modelu w drugim zdjęciu imho. Staram się jak mogę, na tą chwilę mam jedną świetlówkę i biały parasol robiący za namiot bezcieniowy. W moim odczuciu są to jedne z lepszych zdjęć jakie udało mi się zrobić w domu.
Nie od razu Kraków zbudowano i tak bijesz jakościowo na głowę większość zdjęć na tym forum.
W tym miejscu http://www.coolminiornot.com/299224?browseid=529188 Twoje zdjęcia wyglądają znacznie lepiej to wina rozdzielczości... w pełnym powiększeniu na coolminiornot widać, że wyszły znacznie lepiej - ostrzej i nie są rozmyte, a tutaj na forum zostały pomniejszone według mnie na niekorzyść.

Powodzenia w dalszej pracy i pozytywniejszego spojrzenia na konstruktywną krytykę i uwagi, których każdy malarz miniaturek powinien oczekiwać - bo pozwalają mu spojrzeć na swoje prace pod innej strony i skorygować ewentualne błędy. Ja osobiście cenię uwagi i krytykę, oczywiście bez przesady :D


I jak już pisałem:
ARBAL pisze: DOBRA ROBOTA !
=D>
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie to wyglada na pierwszy rzut oka, na drugi zresztą też :wink: .

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

BARDZO ŁADNA JAZDA =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Bardzo fajne malowanie, ale z tymi kościanymi ogonami to GW kapkę przesadziło :lol2:
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Duderson pisze:Bardzo fajne malowanie, ale z tymi kościanymi ogonami to GW kapkę przesadziło :lol2:
czemu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No gdzie koń ma kości w ogonie...?

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

o :shock:
Jeżdżę konno a nie wiem co piszę... idę spać.

ODPOWIEDZ