Galeria Kosy Szczury

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Galeria Kosy Wysokie Elfany

Post autor: Kosa »

No i piona :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Piąteczka!

Ale jak odstawisz znowu jakaś fuszerkę to i tak Ci powiem :P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dalej Ironi, wojna w 30 milenium trwa sobie bez ustanku więc i więcej woja potrzeba:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety 40 chłopaków z pierwszych zdjęć nie załapała się na fotki rodzinno-grupowe bo pojechali od razu walczyć :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Całość i poprzednie rzeczy do nich tutaj:
https://goo.gl/photos/LmNNBxR3RzRUP4Pw9
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Holy_Diver_1982
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Holy_Diver_1982 »

Ładnie. Przybrudzenia robisz washami? Też zawsze brązowe krawędzie robię, ale ostatnio myślę, czy nie walić czarnych. Nie zastanawiałeś się nad tym? Pzdr.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

tak, washami, nie ma tutaj żadnych pigmentów.

Krawędzie? Znaczy się ranty podstawek? Zawsze daję czarne ale takie było życzenie klienta, musiały być brązowe, w sumie chyba akurat tutaj bardziej pasują o dziwo. Ale jestem w 100% zawsze zwolennikiem czarnych rantów :D i namawiam każdego do takich, chyba że ktoś idzie w oldschool GW to tylko zielone :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Przepiękna kolorystyka i wykonanie =D> Przesuwałbym 8)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dzięki :D są mocno przesuwane z tego co wiem ;)

A tymczasem moja pięść na wroga, harlekińskie czołgi użyczone od eldarów ;) Miałem pokazać całe gotowe swoje herlaki-eldary ale przedpremierowo zapodam prismy ;) Myślę, że przed październikiem ukończę projekt nr3 (pierwszy skończony ze swych rzeczy :D) czyli armię herlaków z fire prismami :D (a tak po prawdzie to tylko wstęp do przeogromnej kolejnej armii eldarów, musiałem na czymś poćwiczyć ; )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Co jak co. Ale w aero to Ty potrafisz.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Powala mnie ilość modeli jakie malujesz i to tak dopieszczone elegancko.
Z ostatnich Elfów rydwan przypadł mi najbardziej do gustu.
Jednak Ci Ironi robia zajebiste wrażenie! Wszystko pasuje. Żółte paski i te świecące giwery na czerwono :)

Ps: sorry za poprzednia strone :p
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Kosa musze ci przyznać, że jesteś guru pod względem stosunku jakości malowania do ilości modeli i czasu malowania, szok!
Zawsze wszystkie nowości mega mi się podobają;)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Staram się jak mogę ^^
Po wielu namysłach, zastanowieniach, rozmyślaniach i nawet był czas, że porzuciłem chęć dokończenia swej armii do 40k udało się sfinalizować projekt nr 3. Część armii nie ja malowałem, mianowicie te biało-pomarańczowe z nutką bardzo jasnego turkusu herlaki udało się zakupić, akurat je zobaczyłem jak podjąłem decyzję o rezygnacji ze zrobienia tej armii i gdy je zobaczyłem postanowiłem odkupić i dokończyć to co sobie upatrzyłem i chciałem mieć od wielu lat jeśli chodzi o 40k. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi mam armijkę, pewnie która będzie bardzo rzadko grana o ile w ogóle ;) Zwyczajnie nie chciałoby mi się od samego początku sklejać i malować drugie tyle herlaków więc szybki deal i zmiana podstawek coby wszystko pasowało i jest :D Od początku armia miała być kolorowa ale w jakiś sposób spójna, chyba się udało to uczynić? Pasuje mi taka wizja herlako-eldarów, duuużo mocnych i nasyconych barw. Dobrze się to malowało, sporo się poduczyłem przy okazji w kolorkach bo niebieski i biały trochę mnie już nuży a jest jeszcze ogrom elfów do zrobienia. I skoro udało się zrobić projekt nr3, nr 1 czyli moje elfany to jeszcze lata roboty, projekt nr2 gdzieś w 60% ukończony czyli infinity (nie przewiduję jego reaktywacji w najbliższym czasie ale póki ich nie sprzedam za zawyżoną cenę to gdzieś tam zawsze mi chodzi po głowie aby dokończyć i kiedyś się tak stanie, szczególnie, że większość modeli siedzi w blistrach :), pisze to bo od razu mam projekt nr4, niewielkie coś ale tez zawsze chciałem mieć, do końca roku myślę, że się pochwalę :D


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak to co chce jest zamknięte ale być może coś jeszcze dojdzie do pomalowania, mam zaczęte 12 firedragonów, eldrada oraz jetjestera więc kiedyś trzeba będzie to domalować. Jeszcze chyba bym chciał dorzucić 10 dark reaperów oraz figurki z boxa triumwiratu of ynnead. Reaperzy jak i babka z tego zestawu to jakieś PG z tego co wyczytałem, zaś sama ta duża figurka awatara boga śmierci eldarów to cud-miód więc ją na pewno kiedyś sobie zrobię, będzie zabawa aby połączyć na niej fiolet-niebieski-zielony plus elementy bieli, pomarańczowego i zółtego :D

i trochę więcej fotek tutaj:
https://photos.app.goo.gl/cfyF4SKVSYNLbnk78

Pozdro!
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Teraz mam ochotę zbierać Eldarów, ale wiem, że nie będę umiał ich tak pomalować. W związku z tym moi Eldarzy będą brzydcy. Nie będę mógł na nich patrzeć. Wiem o tym i nie będę ich zbierał, ale nadal CHCĘ ich zbierać, bo naoglądałem się twoich fotek.

Nienawidzę cię. :D

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

piękne malowanie

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Fioletowe najlepsze! :)
Chciałbym kiedyś na żywo zobaczyć taka armie bo na pewno robi jeszcze lepsze wrażenie.
Gratulacje za zmalowanie tak ładnej armi =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Niemce znów:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Są super, szczególnie te ludki siedzace na ambulansie i kolor działa.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dzięki :)
Te ludziki akurat nie są przyklejone, chyba docelowo mają siedzieć w jakiś ciężarówkach do transportu, nie wiem. a że chciałem im zrobić sensowne zdjęcie, to wylądowały na dachu ambulansu :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Robek22
Plankton
Posty: 1

Post autor: Robek22 »

Genialne masz prace, super to wygląda!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dawno się nie upowałem, wreszcie porobiłem parę fotek:

Koniec przygody z Iron Warriorami wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Więcej tych dużych czołgów jak i cała reszta tu:
https://goo.gl/photos/LmNNBxR3RzRUP4Pw9

p.s. jakby ktoś chciał kupić tą armię, jest na sprzedaż ;)

Podobna sprawa z Niemcami (ale nie na sprzedaż :P) końcówka wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i całość kolekcji:
https://goo.gl/photos/c8zwaumiS7fDuLP76


No i projekt nr3 dla siebie, powinien być w założeniach ukończony ale się rozrósł o drugą armię :P chodziło mi tylko o elfy ale i Mordor się pykło przy okazji, do tego na bank będę to rozwijał. Bardzo mi się podobają te ludziki, nie sądziłem, że ą aż tak ciekawe w malowaniu i ociekają klimatem. Zakładam mieć ze 120 takich elfów plus oczywiście adekwatną armię Mordoru, duchy trzeba rozwinąc o drugie tyle, jakiegoś Mumaka, Barloga, gobliny z Morii dokupić, och :D

Mordor:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nieco więcej fotek:
https://photos.app.goo.gl/HfkaocSngQpfc736A

No i elfy, chodziły mi po głowie od dawien dawna, no i są! Dorobią ię jeszcze tarcz, warriorzy pokonwertowani :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ciut więcej fot:
https://photos.app.goo.gl/tcBndrKJKngrQY1FA

I na deser duszki :D
Obrazek


Ufff, chyba o niczym nie zapomniałem :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Same słodkości. :)

ODPOWIEDZ