Weekendowe malowanie , czyli wypociny kubencjusza

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: Weekendowe malowanie , czyli wypociny kubencjusza

Post autor: kubencjusz »

I teraz skromnie wracamy do zielonych. Na podstawki trafi pewnie jeszcze trawka.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 lip 2016, o 17:54 przez kubencjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Bardzo fajne, widać postęp w Twoich pracach. Nie podoba mi się jedynie to żółte drewno walnąłbym na nie jakieś ciemne kreski by dodać kontrastu :) no i sztandar golutki ale rozumiem, że z FH czekasz aż skill urośnie ?

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Primo: ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ZA KOMENTA. Nic tak nie uszczęśliwia jak zainteresowanie własnymi pracami.
Nope freehandy to rzecz której nigdy nie opanuje ze względu na problemy natury biologicznej, czyli skrajny, wrodzony problem z zachowaniem pewnej ręki i koordynacji wzrokowo ruchowej.
Aczkolwiek opanowałem alternatywną metodę jaką jest sprayowanie odpowiednich wzorów po nałożeniu "matrycy" na banner. Stąd w wcześniejszych pracach jest całkiem udany "freehand" półksiężyca na khanacie goblińskim. Jak ogarnę jakiś fajny wzorek i tu go machnę.
A co do rośnięcia skilla, to pewnie progress też jest, ale głównie jest to kwestia rozwoju umiejętności fotograficznych :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Nostalgia, ech...

Oddział z czasów, gdy w pudle goblinów zostawało miliard różnych dupereli i można było skręcić kilka(naście) dodatkowych figurek.

Szkoda, że bez freehandu... Może lekko podciągnąłbym skórę :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Dzięki za odzew! :mrgreen:
Serio, wam szkoda a mnie nie chce się 3 raz zamalowywać :roll:
A co do skóry spróbuję dopieścić :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Brakuje z jednej warstwy rozjaśnienia na skórze. Oprócz tego całkiem przyjemni. :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

kubencjusz pisze:Serio, wam szkoda a mnie nie chce się 3 raz zamalowywać :roll:
Dopiero trzeci raz i już ma dość... Mięczak ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Sławol nie żebyś mnie podpuszczał co ? :D

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Połamałeś kiedyś nowy pędzelek? Rzuciłeś wypoconą figurką o ścianę? Walnąłeś pięścią w monitor? Rzuciłeś myszką o monitor? Wylałeś colę na świeżo pomalowany model? Spadł Ci kiedyś talerz pełen gołąbków na dywan?

To nie becz, tylko maluj freehand :mrgreen:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

ech to jest nic w porównaniu do rozlania superglue na pomalowany model ^^

Dlatego też się odezwałem kubencjusz bo wiem jak to boli gdy nikt się w temacie nie odzywa, a że jestem stałym gościem na forum ale zazwyczaj ukrytym to postanowiłem Cie poratować. :)

BTW

WB Sławol, dawno żem nie widział żebyś był tak aktywny :) Fajnie, że wróciłeś. Pozdrów Anie :)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Sławol pisze:Połamałeś kiedyś nowy pędzelek? Rzuciłeś wypoconą figurką o ścianę? Walnąłeś pięścią w monitor? Rzuciłeś myszką o monitor? Wylałeś colę na świeżo pomalowany model? Spadł Ci kiedyś talerz pełen gołąbków na dywan?

To nie becz, tylko maluj freehand :mrgreen:
W ramach największego okazu frustracji 3 tygodnie noga w gipsowej szynie, bo kopnąłem nią w ścianę :D
Jeszcze dziś wieczór powinienem dorwać gobbosy z poprawioną skórą :P
Edytka:
Skóre rozjaśniłem, co prześwietlenie bardzo ładnie kamufluje. Freehand jest jaki jest, kto wie może podpowiecie mi co zjebałem, aby kolejny wyglądał choćby na "nie szpeci"
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 lip 2016, o 17:55 przez kubencjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Freehand jest niezły. Ważne, że jest, nie masz się czego wstydzić, zawsze to ciekawy dodatek do szmaty. Skóra o wiele lepsza :)
Draco pisze:WB Sławol, dawno żem nie widział żebyś był tak aktywny :) Fajnie, że wróciłeś.
Dzięki. Raczej takie podrygi, bo jak ostatnio policzyłem, na ilu różnych forach mam konta... Nie, te czasy już nie wrócą (vide - nie zrzędzę - "upadek" gry), ale z racji malowania - jestem trochę aktywniejszy, to fakt.
Draco pisze:Pozdrów Anie :)
Dzięki, ale o kim mówisz? O Ani Machowskiej? :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

No i jest gitarka!! Sztandar nie jest pusty, a to mi najbardziej przeszkadzało w tym unicie. Na przyszłość może pomyśl o jakimś łamiącym kolorze. Tutaj, wydaje mi się, fajnie by wyglądała zieleń lub czerwień.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

wind_sower pisze: Na przyszłość może pomyśl o jakimś łamiącym kolorze. Tutaj, wydaje mi się, fajnie by wyglądała zieleń lub czerwień.
Ten było łatwiej zamalować :D

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Sławol pisze:
Draco pisze:Pozdrów Anie :)
Dzięki, ale o kim mówisz? O Ani Machowskiej? :)
A Wy przypadkiem nie ten tegs ? :)

Sztandar spoko jak na gobliny to wręcz w ich szeregach znalazł się jakiś picasso zielonej rasy :)

Skóra mi się już nie podoba :P Technicznie o wile lepiej jednak wole zielony rozjaśniany żółtym :P Ot taki mój osobisty widzimiś :P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bo oni są bladzi ze strachu. :P

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Draco pisze:
Sławol pisze:
Draco pisze:Pozdrów Anie :)
Dzięki, ale o kim mówisz? O Ani Machowskiej? :)
A Wy przypadkiem nie ten tegs ? :)

Sztandar spoko jak na gobliny to wręcz w ich szeregach znalazł się jakiś picasso zielonej rasy :)

Skóra mi się już nie podoba :P Technicznie o wile lepiej jednak wole zielony rozjaśniany żółtym :P Ot taki mój osobisty widzimiś :P
Mówiłem że prześwietlone, ona JEST rozjaśniana żółtym :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Draco pisze:
Sławol pisze:
Draco pisze:Pozdrów Anie :)
Dzięki, ale o kim mówisz? O Ani Machowskiej? :)
A Wy przypadkiem nie ten tegs ? :)


Haha, chłopie, przecież to żona Mahonia od lat (stąd nazwisko) i dziecko mają :lol:

Toś dojebał teraz, masz piwo :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

a no faktycznie ^^ porypało mi się zupełnie ^^ To, że dziecko maja to wiem ^^ Jakoś nicki mi się przemieszały :)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Takie tam kolejne próby freehandów. Z tego jestem nawet zadowolony. Niedługo pierwsza dziesiątka hopakuf :)
Obrazek

ODPOWIEDZ