Lenar - Galeria

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Lenar - Galeria

Post autor: Lenar »

Witam.
Ostatnio trudno mi się zmotywować do kolorowania figurek, stąd pomysł żeby wrzucić kilka zdjęć na forum. Naturalnie każda konstruktywna krytyka z Waszej strony będzie mile widziana i w miarę możliwości wzięta pod uwagę.

Na początek generalski rumak (sam generał czeka w kolejce):

Obrazek

Obrazek

oraz zamienny generalski pegaz (skrzydła trochę odstają ponieważ są z-pinowane w celu umożliwienia transportu):

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2018, o 18:19 przez Lenar, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
mati13u
Mudżahedin
Posty: 329
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati13u »

Ciekawe. Czy zrobiłeś/zrobisz generała i siodła na magnesy,żeby można bylo przemieszczać?
Mój raczkujący blog:
http://orczekoszary.blogspot.com

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Mi osobiście Bretonia się nie podoba głównie przez to coś co niszą przyczepione do hełmów i przez ich clawnową kolorystykę.Tu zaś jestem pod wielkim wrażeniem i chylę czoła...
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Fajowe!

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Fajny kolorystyka pegaza, zwłaszcza skrzydła i ciało ci świetnie wyszły
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Cała armia Ci mega fajnie wychodzi, oby udało się ją wykończyć w takim stylu. Jak nie chcesz robić na magnesy jeźdźca zawsze zostaje pin ale to chyba trochę gorsza opcja.
Naviedzony pisze:Fajowe!
Ty się ucz a nie na forum siedzisz to sobie na żywo te figurki pooglądasz.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Konstruktywna krytyka... niebieski. Te cieniowanie niebieskie... dziwnie to wygląda. Tak trochę... nierealnie.

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

o ile kolorki pegaza strasznie mi się nie podobają to koń jest mega, oby tak dalej

Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Post autor: Lenar »

mati13u pisze:Ciekawe. Czy zrobiłeś/zrobisz generała i siodła na magnesy,żeby można bylo przemieszczać?
Generał jest tak wymodelowany, że sam z siebie dobrze się trzyma w siodle, ale dorobię mu pin do malowania i pewnie zostawię.
Fanatic pisze:Mi osobiście Bretonia się nie podoba głównie przez to coś co niszą przyczepione do hełmów i przez ich clawnową kolorystykę.Tu zaś jestem pod wielkim wrażeniem i chylę czoła...
Przykro mi, w armii będą "klejnoty" na hełmach i pstra kolorystyka. Na tym polega unikalność tej armii i nie planuję się jej wyrzekać : )
kudłaty pisze:Cała armia Ci mega fajnie wychodzi, oby udało się ją wykończyć w takim stylu. Jak nie chcesz robić na magnesy jeźdźca zawsze zostaje pin ale to chyba trochę gorsza opcja.
O, witaj Kudłaty : ) W mojej armii jest dużo figurek (większość?), na których uczyłem się malować. Zwykle chowam te "potworki" wśród bardziej udanych dzięki czemu nie rzucają się w oczy i może dzięki temu odniosłeś ostatnio wrażenie, że armia fajnie wygląda. Mnóstwo pracy mnie czeka i wiele modeli wkrótce wyląduje w acetonie. Jeśli chodzi o mocowanie jeźdźców do koni to używam z powodzeniem pinów.
Martin von Carstein pisze:Konstruktywna krytyka... niebieski. Te cieniowanie niebieskie... dziwnie to wygląda. Tak trochę... nierealnie.
Zapewniam, że na żywo wygląda nieco lepiej.

Nikt nie zapytał o malowanie heraldyki więc dodam tylko w razie wątpliwości, że to są freehand'y.

Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Post autor: Lenar »

Kolejne zdjęcia. Giermkowie - mój ulubiony oddział w całej armii. Dokonują rzeczy niemożliwych i cieszą się wyjątkowa łaską Pani kiedy przychodzi do rzucania ward'ów:

Obrazek

Na zdjęciach nie za bardzo to widać, ale każdy z nich ma hełm przytroczony do siodła albo zawieszony z tyłu zbroi.

Obrazek

Dama (1):

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, o 16:15 przez Lenar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Kolejne zdjęcia. Giermkowie - mój ulubiony oddział w całej armii. Dokonują rzeczy niemożliwych i cieszą się wyjątkowa łaską Pani kiedy przychodzi do rzucania ward'ów:
Hah, sześciu błędnych rycerzy to podstawa także każdej mojej armii Bretonni. Bywało, że rozbijali wielokrotnie silniejszych przeciwników, a jeśli im się nie udawało, cóż... to wszak tylko nieco ponad 100 punktów jest :D

Cholernie fajne oldschoolowe modele i takież malowanie. Bez szaleństw, ale bardzo przyzwoicie =D>
Vae victis!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jak dla mnie super!
Ty się ucz a nie na forum siedzisz to sobie na żywo te figurki pooglądasz.
Point for You.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Nikt nie zapytał o malowanie heraldyki więc dodam tylko w razie wątpliwości, że to są freehand'y.
Nikt się nie pytał, bo widać. Każdy smok jest inny, chociaż i tak ładne.
Tak powinni być pomalowani Bretońce. Kolorowo, różnorodnie. Jak to Bretońce, to jest cały urok tej armii. Kobitka przyjemna. Czekam na kolejne pracę, może jakaś piechota? Zwłaszcza jeżeli pojawią się jakieś 5 ed. modele
W kwestii bieli po prostu się zdziwiłem. Sam nie wiem jak to ładnie cieniować, jaki wash zapuścić (myślę w wolnych chwilach nad własną Bretonią, malowaną od A do Z w proste barwy, bez dippowania jak to myślę robić z mym Imperium. Z racji tego iż malowanie mego Averlandu w zamierzeniu jest ciut bardziej skomplikowane niż typowej armii Imperialnej etc)... może szarawy. Niebieski mnie ciut zdziwił. Za to ten Błędniak w środku, jest dla mnie jak najbardziej normalny.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Laska super wyszła, też bym taką chciał :mrgreen: . Knight's trochę za bardzo jaskrawi, albo takie mocne światło. Ogólnie dobra schludna praca która będzie się dobrze prezentować jak na stole tak i na półce =D>

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Pacząc na twoje foty mam ochotę zmyć całą moją Bretę. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Jaskrawi i ubogo pocieniowani ;] ale prezentują się ładnie i schludnie ;] Tak trzymaj

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Kwintesencja oldschoolowej brety. Jak z VI ed =D> =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
NOAK
Mudżahedin
Posty: 302

Post autor: NOAK »

Starszej. Ci Erranci i damselka pochodzą z V edycji. To te "nowe" modele Bretki są z VI edycji. Później już nic nowego dla nas nie wyszło :?

Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Post autor: Lenar »

Dzięki za pozytywne komentarze : )

Naganka.
Obrazek

Malowałem wszystkich na raz, pośpiesznie przed turniejem, więc o ile z koników jestem zadowolony to na jeźdźców trochę zabrakło cierpliwości.
Obrazek

Motyw złoto-czarnej szachownicy będzie się pojawiał we wszystkich oddziałach chłopstwa.
Obrazek

Szukam jeszcze sygnalisty do tego oddziału.

Łucznicy - harcownicy, z łysym muzykiem.
Obrazek

Obrazek

W przygotowaniu: Rycerze Graala i łucznicy z V edycji.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

pstryknij jakieś fotki z bliska łuczników, mało widać. Jołmeni naprawdę fajni- faktycznie, konie o wiele lepsze, ale prezentują się bardzo ładnie

ODPOWIEDZ