Corunn - High Elfy / Bretonnia

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Re: Corunn - High Elfy / Bretonnia

Post autor: Jacek_Azael »

Zdjęcia go masakrują. A szkoda, bo widać, że jest ładnie pomalowany.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Bardzo ładny!
Klimatyczna broń, wzorki na koniu i wieża na tarczy są super!
Gratulacje :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Dzięki ^_^

Domek na stół do gry, chociaż teraz służy bardziej jako podstawka na figurki w gablocie :) Wciąż niedokończony, dojdzie jeszcze balkon na tyłach i dach wieżyczki, poprawię też jej podstawę oraz dodam jakieś detale (np. bluszczyk, ptaszydła na dach czy coś w tym stylu), jak tylko będę miała nieco zbędnego czasu. Póki co - niech nabiera mocy urzędowej w szafie :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Bardzo fajna makieta :) Z czego ta dachówka zrobiona jest? Fajne kolorki, gratki!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Dzięki ^_^ Balsa o grubości 1mm. Po pomalowaniu wygląda o niebo lepiej, bo przed to jakby pijany dekarz robił :D
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Lubiem to!

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Po półrocznej przerwie wracam do malowania. Póki co skończyłam tego bretońskiego konika, a że jestem leniwą bułą i więcej radości sprawia mi malowanie koni niż rycerzy, to mam już cztery bezpańskie kuce :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Ale kozak! Ten z jeleniem na tarczy i czerwono-pomarańczowymi zawijasami najlepszy! Nie to żeby księżyc mi się nie podobał :P
Gratki!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Najładniejsza Bretka w historii.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Nie malowałam ładnych kilka miesięcy, ale wreszcie udało się zebrać. Ręka mi wyszła z wprawy w malowaniu zawijasów, ale wkrótce wrócę do formy :)

Dioramka na prezent.

Obrazek
Obrazek
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Chciałbym dojść do takiej wprawy, z jakiej ty wyszłaś. :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Porządne freehandy, tylko czemu ten fiolet na karku konia taki płaski i pusty? Szkoda, że nie pociągnęłaś zawijasów, bo dół kropierze wygląda świetnie.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Wydawało mi się, że będzie za dużo, wbrew pozorom to nie lenistwo :D Większość moich bretońskich koników nie ma szyi pomalowanej w zawijasy. Może za mało pocieniowałam, to fakt. Dzięki za uwagi :)

Pewnie widzieliście już nowego Teclisa - mam wrażenie, że od muskularnej Alarielki na chrabąszczu GW idzie w stronę modeli, które są spektakularne, duże, drogie i fikuśne, ale z klimatem niewiele mają wspólnego... Przynajmniej dla mnie. Eltharion mi się podoba, jeźdźcy są w porządku, ale Teclis.... Skomentuję to w poniższy sposób. Może nie najlepiej narysowałam, ale sens uchwyciłam :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

:D No coś takiego. W ogóle cały AoS jest strasznie derpny dla mnie.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Teclis piękny :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Celne spostrzeżenie odnośnie Teclisa, choć sam model może być dobry, do przedstawienia postaci spadającej z latającego dywanu. ;)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

quidamcorvus pisze: 29 sty 2020, o 09:36 Celne spostrzeżenie odnośnie Teclisa, choć sam model może być dobry, do przedstawienia postaci spadającej z latającego dywanu. ;)
Przy pierwszym rzucie oka na model byłam przekonana, że właściwą postacią jest kotoptica, która - porwawszy jakiegoś bidoka elfa z ziemi - będzie nim miotać ogonem. Potem dopiero doczytałam, że to Teclis. Jak dla mnie paskudnością gęby bije na głowę innych brzydali od GW. Ciekawe, ile będzie kosztować....
Naviedzony pisze: 29 sty 2020, o 08:34 :D No coś takiego. W ogóle cały AoS jest strasznie derpny dla mnie.
Tu się zgadzam, przynajmniej jeśli chodzi o elfy, bo nie śledziłam wszystkich armii. Treelord, który wygląda jak nieślubne dziecko transformersa i drzewa, morskie elfy czy Alarielka na sterydach... No nie. A raczej: jako modele się bronią - wiele z nich jest ładnych, dynamicznych, imponujących. Jakby była to osobna, inna gra - ok. Ale ja rozwojowo zatrzymałam się przy starych edycjach i AoS mnie nie przekonuje. Dobrze, że Bretki nie zepsuli. Jeszcze.
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

No jak byś poczytała fluff flesh eater court to byś wiedziała, że popsuli ;)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

wind_sower pisze: 29 sty 2020, o 14:42 No jak byś poczytała fluff flesh eater court to byś wiedziała, że popsuli ;)
Czekaj, czekaj... Teraz, jak mi mówisz, to coś kojarzę. Kojarzę, że dawno temu zaczęłam czytać, nie spodobało mi się i wyrzuciłam tę część historii z pamięci :D
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

wind_sower pisze: 29 sty 2020, o 14:42 No jak byś poczytała fluff flesh eater court to byś wiedziała, że popsuli ;)
E tam, w końcu bretonnczyki przestali się pudrować i perfumować i wyszło na wierzch, co tam w środku naprawdę siedziało. ;)

ODPOWIEDZ