Konkurs malarski Golden Princes IV, Galeria zgłoszeń/wyniki!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Konkurs malarski Golden Princes IV, Galeria zgłoszeń/wyniki!

Post autor: Nokimam »

Witam, cześć Wam, czytelnicy!
IV edycja konkursu którego temat przewodni(modele tylko -2000) przyszedł mi do głowy pod koniec zeszłego roku, dobiegła końca!
Niestety a zarazem na szczęście dostałem tylko/aż dwa zgłoszenia! I jakże piękne stare modele zostały zgłoszone!
Prace:
1)Durant z orczym szamanem!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2)Druchii również z orczym szmanem! haha!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Sędziowie, zważywszy na to że mamy tylko dwa zgłoszenia, nie oceniali modeli w skali od 1-10 jak to miało miejsce w ostatnich edycjach tylko oddawali głos na jedną z figurek.

Zwycięzcą konkursu zostaje Druchii który zdominował konkurenta zdobywając 4 z pięciu głosów! Gratuluję! Drugie miejsce wędruje do wspaniałego modelu Duranta! Również gratulacje! Dziękuję bardzo za zgłoszenia! Obaj użytkownicy zostaną nagrodzeni modelem z mojej kolekcji, jak to już było wcześniej mówione! :) Czekam na wiadomości prywatne!

Dziękuję za czas spędzony na czytaniu wątku! Następna, jubileuszowa edycja już wkrótce!
Pozdrawiam :P
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

czekam na następne edycje bo już zaopatrzyłm się w zapas modeli 2000- :P
ps. ten drugi to gobliński szaman :wink:

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ok całkowicie zgadzam się z werdyktem, również głosował bym na swego konkurenta. Co do nagrody to zrzekam się jej na konto przyszłych konkursów. Ostatnie miejsce nie powinno być premiowane ;)

Natomiast bardzo zawiodłem się na innych uczestnikach a dokładnie na ich braku, a fe. A tyle było czasu wstyd wam i hańba ;)

Czekam na następną edycję, zgłaszam chęć uczestnictwa. Jak również chciałbym zgłosić swoją propozycję na temat, skoro jubileuszowo to proponuje zwykłasa, zwykły szeregowy Ryan.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Mi się pomysł Duranta bardzo podoba. Może taki temat wpłynie pozytywnie na frekwencję w następnej edycji.
Postaram się też coś sam zmalować ;)
Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ