Black Brush Studio up 19.12.2014 - Protectorate of Menoth

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Re: Wariaxowe bazgrajła

Post autor: Silvestro »

Uuuuu... Kapitalni =D> brak mi słów aby opisać mój zachwyt, najlepsze karabiny plazmowe jakie w życiu widziałem :)
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

chędogie giwiery :wink:

podnieś ceny usług, bo rynek psujesz [-X :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek


Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

smiejagreg pisze:Marnujesz się w 40k :(
Cóż :mrgreen: na złość kolejny model z 40k :-D

Obrazek
Obrazek


Of koz zapraszam na bloga, w galerii można znaleźć większe fotki.

Ogłoszenia parafialne:
To tymczasowa przerwa z wh40k, gdyż na jakiś czas będzie srogi atak batlowych rzeczy, także stay tuned ;-D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ale by to był świetny figs, gdyby nie miał całego tego żelastwa na grzbiecie :mrgreen: :wink: Malowanie imho świetne. I tyle...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Takie prace mnie zachecaja do malowania mojej gromady 40-stkowej :P,no ale jeszcze sporo brodaczy zanim sie zajme za 40k. A tak czy siak bardzo dobre malowanko :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Zachodziłem w głowę co jest przyczyną tej ciszy kilkudniowej, ale muszę powiedzieć, że się wyjątkowo postarałeś. Nie podoba mi się tylko ten orełek na klacie, za to bardzo fajnie wyszła tylnia część kiecki. Gdybyś popracował nad całością tak jak nad niektórymi częściami, to byłoby naprawdę fantastycznie.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Markuene pisze:Zachodziłem w głowę co jest przyczyną tej ciszy kilkudniowej, ale muszę powiedzieć, że się wyjątkowo postarałeś. Nie podoba mi się tylko ten orełek na klacie, za to bardzo fajnie wyszła tylnia część kiecki. Gdybyś popracował nad całością tak jak nad niektórymi częściami, to byłoby naprawdę fantastycznie.

Na żywo nie jest aż tak źle z tym orełkiem. Na początku miałem go wcale nie malować ;-) ale jednak nie wyglądało to zbyt dobrze.

Model docelowo miał mieć poziom 3 (to nie max, jakby ktoś nie wiedział :P).
gdyby nie miał całego tego żelastwa na grzbiecie
Cały czas się zastanawiam, po co im te plecaczki. Doszedłem do wniosku, że to jakieś generatory, który zasilają te połer-armory. Na tych fotkach nie widać miecza, ten to dopiero obsysa.. nie miałem jak się wyżyć bo walnęli jakieś głupie power-rangersowe wzorki... a zdrapywać tego nie chciałem.




A, przy okazji. Jako, że ogólnie farbki vallejo mi nie podsiadły (mam ich kilka i większość albo trafiła mi się felerna partia, albo nei mają wcale pigmentu), to przy tej zastosowałem magic blue, i muszę przyznać, że ta farbka trafiła do grona moich uber ulubionych farbek :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, o 21:26 przez The WariaX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Z Vallejo polecam cavalry brown, błękity, kościany Pale sand, Wszelkiego rodzaju ochry i szare. Obsysają fiolety, żółcie, zielenie... To tak na szybko...

Awatar użytkownika
Geralt
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Geralt »

Cały czas się zastanawiam, po co im te plecaczki. Doszedłem do wniosku, że to jakieś generatory, który zasilają te połer-armory.
I dobrze wykombinowałeś :) a co do figsa to mi się tylko podstawka nie podoba. Mógłbyś jakoś urozmaicić.
dzikki' pisze:Miękkie siusiaki padają pod krytyką a srogie penisy prą do przodu ;]
mistrz :D

Noah2
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Noah2 »

Bardzo dobre malowanie. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, a niektóre elementy są naprawdę świetne. Najbardziej podoba mi się jasny habit. Jeżeli jest taka możliwość prosiłbym o przepis na niego.

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Podstawka specjalnie tak ascetycznie, gdyż chłopek nie będzie biegał z resztą dark angelsów, tylko z ultramarinersami bratanka. Swoją drogą ta pjerdoła ostatnio mi cały oddział mocami wykosiła....

@Noah2

Z tego co pamiętam:
Podkład czarny vallejo
baza: khemri brown, -> wash devlan mud -> khomando khaki -> khomando + bleached bone -> b.bone -> b.bone + white

Po czym stwierdziłem, że wgłębienia są za ciemne i przemalowałem je całe kolorem desert yellow.


Ps. ogarniajcie mojego bloga, pracuję nad czymś ciekawym ;-) smiejagreg, ucieszysz się, że koniec wh40k :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No i święty czas :!: :!: :!: Ale ja po blogach nie łażę, więc czekam tu sobie na fotki :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:No i święty czas :!: :!: :!: Ale ja po blogach nie łażę, więc czekam tu sobie na fotki :mrgreen: :wink:
To chyba ogry ale moge sie mylic
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Gotowe.. prawie, zostały jeszcze gnoblary jako ozdóbki do podstawek...

:!: Poziom II: :!:
Obrazek
Obrazek

Reszta fotek w galerii na blogu, link tutaj:
http://black-brush-studio-gallery.blogs ... attle.html
I tak, wiem, że z was są lenie śmierdzące i żaden nie kliknie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ladne ogry :D
PS:KLILKLEM
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Całkiem ładne malowanie całkiem kiepskich modeli :wink: Daj też fotki zadków...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Trza kliknac w magiczny guzik to i beda :mrgreen: :twisted:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

smiejagreg pisze:Całkiem ładne malowanie całkiem kiepskich modeli :wink: Daj też fotki zadków...
Nie dam.
Fuxiorr powiedz mu, gdzie może je znaleźć :mrgreen:

Ninja mnie ubiegł 8)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

The WariaX pisze:
smiejagreg pisze:Całkiem ładne malowanie całkiem kiepskich modeli :wink: Daj też fotki zadków...
Nie dam.
Fuxiorr powiedz mu, gdzie może je znaleźć :mrgreen:

Ninja mnie ubiegł 8)
Tutaj! Tutaj! :mrgreen: :mrgreen:
http://black-brush-studio-gallery.blogs ... attle.html
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ