Black Brush Studio up 19.12.2014 - Protectorate of Menoth

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Wariaxowe bazgrajła

Post autor: smiejagreg »

Nie będę łaził po żadnych blogach [-( :-. :wink:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

smiejagreg pisze:Nie będę łaził po żadnych blogach [-( :-. :wink:
Sporo tracisz :wink:

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Widzę, że ogry nie wzbudziły zbyt dużego entuzjazmu ;-)

Teraz czas na wipa:

:!: WIP :!:

Obrazek
Obrazek

Ze szmaty jestem bardzo zadowolony, od przodu na fotce wygląda to póki co imho strasznie.... nie wiem co mam mu poprawić z tym pancerzem, żeby to jakoś lepiej wyglądało... ale będę walczył.

Przy okazji prosiłbym o zapodanie ocen moich prac na CMON:
http://www.coolminiornot.com/artist/Bla ... id=3755157
Dzięki !

I oczywiście zapraszam do przeglądania bloga, tam wrzucam więcej rzeczy niż tutaj ;-)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wygląda na wipa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . fajny jest =D> .
Co do pancerza - po mojemu za dużą powierzchnię zajmuje ostateczny odcień rozjasnień - dałbym więcej ciemniejszego... Poza tym wygląda na jakiś pomarańczowy - taki ma być?

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

smiejagreg pisze:Nie wygląda na wipa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . fajny jest =D> .
Co do pancerza - po mojemu za dużą powierzchnię zajmuje ostateczny odcień rozjasnień - dałbym więcej ciemniejszego... Poza tym wygląda na jakiś pomarańczowy - taki ma być?

Przyciemnić mówisz.. no w sumie jest to myśl, skoro ostatnim rozjaśnieniem ma być blood red. I to jest ten kolor, ale żarówa zrobiła swoje. Mi się najbardziej to złoto nie podoba, coś mi się old gold z vallejo popsuł, ratowałem to później złotem z GW, i tak jakoś. Rozjaśnię jeszcze czaszki lekko białym i te fioletowe elementy z przodu wykończę może wtedy jako tako to spasuje.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niestety, przez żarówę ciężko coś ocenić, bo sporo refleksów jest... Co do czerwieni - strasznie ciężko uzyskać na focie prawdziwy kolor, mi wychodzą różowawe, pomarańczowe czasem, rzadko się uda oddać rzeczywisty odcień. Z własnego doświadczenia widzę, że od im głębszej czerwieni zaczynam, tym lepsze efekty później są. Wypróbuj zamiast ciemnoczerwonych farb GW farbę Cavalry brown z serii Vallejo Model Colors(70982). Dla mnie jest zajebista. Lepsza od tych z GW - ma bardziej naturalny, cieplejszy odcień. Od niej zaczynam czerwienie, potem ją washuję np. czarnym, znowu wyciągam i dopiero wtedy zaczynam czerwienie ... Jest to jedna z moich ulubionych farb, kryje też całkiem nieźle...

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Co do pancerza - po mojemu za dużą powierzchnię zajmuje ostateczny odcień rozjasnień - dałbym więcej ciemniejszego...
+1. Drobny wash i jeszcze to trochę wyciągnąć można by IMO było. :)
A pelerynka z tyłu faktycznie świetna. =D>

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »


Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajnie to wyszło. Jedynie nie podoba mi się próba krawędziowania pancerza na lewym ręku. Jakoś to słabo wyszło. Na butach to tak nie straszy... No i coś nie do końca mi pasuje z kolorystyką, ale nie wiem jeszcze co :mrgreen: . A tak już bez wybrzydzania - naprawdę piękne malowanie :wink: =D> =D> =D> .
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, o 17:58 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:Bardzo fajnie to wyszło. Jedynie nie podoba mi się próba krawędziowania pancerza na lewym ręku. jakoś to słabo wyszło. na butach to tak nie straszy... No i coś nie do końca mi pasuje z kolorystyką, ale nie wiem jeszcze co :mrgreen: . A tak już bez wybrzydzania - naprawdę piękne malowanie :wink: =D> =D> =D> .
Nie wieże :mrgreen: :mrgreen:
Tak czy siak gites =D> :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

ale nie wiem jeszcze co :mrgreen:
Żółty z podstawki ;-) miała być lawa, ale coś mi nie wyszło..
Aha, i jakby co, on jest czerwony, nie pomarańczowy ;-)

Dzięki za uznanie ;-).

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

The WariaX pisze:
ale nie wiem jeszcze co :mrgreen:
Żółty z podstawki ;-) miała być lawa, ale coś mi nie wyszło..
Aha, i jakby co, on jest czerwony, nie pomarańczowy ;-)

Dzięki za uznanie ;-).
Ja widzę czerwień :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Nie widzę nic poza peleryną :D Nie żeby reszta była zła, ale peleryna jest przepiękna :)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Dawno żadnego up'u nie było, także zapodaje najnowszy malunek, dzisiaj skończony:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Większe foty na blogu.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Chłopak na PMotM'a?

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Nie zbieram amii chaosu niestety ;-)
To zamówienie jest.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

huhu strasznie fajny;D Długo malowałeś tą zbroję?
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To na co czekasz :twisted:
A ten pan jest na prawdę ciekawy. Ta zbroja jest świetna, ma świetny kolor.

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Cookie Monster pisze:huhu strasznie fajny;D Długo malowałeś tą zbroję?
Zbroja lorda w całości wczoraj, barding na koniu nieco dłużej bo z trzy razy to poprawiałem......... failcast nie pomaga :P
To na co czekasz :twisted:
A ten pan jest na prawdę ciekawy. Ta zbroja jest świetna, ma świetny kolor.
Dzięki ;-)
No bo jest jeszcze co nie co do zmalowania... wejdz na bloga mojego to będziesz widział.
Przez to, w wolnym czasie to nie mam najmniejszej ochoty myśleć o malowaniu swoich rzeczy.



Młotek muszę poprawić, bo nie podchodzi klientowi, jakieś pomysły? co by nie robić standardowego metalicznego. Niestety na failcieście nie wychodzą mi delikatne glejzy, a chciałem zrobić takie efekty jakby rozgrzanego pękającego metalu.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajnie wyszedł ten gostek - malowanie świetne, zwłaszcza barding =D>. Choć wolę ten model w czarnej wersji, to ten mi się podoba. Nie pasuje mi jedynie ten fiolet do powszechnej czerwieni, ale to już kwestia gustu.
Sam figs to jest przykład na to, jak świetnie może wyglądać dobrze zaprojektowany całkowicie statyczny model. Ech, jak sobie pomyślę, że jeszcze niedawno projektowali takie fajne figsy, to nóż się otwiera w kabzie...

ODPOWIEDZ