I never thought it would come to this...LXXVIII - Długi miecz jego

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Re: I never thought it would come to this...(Wip Kraśka)

Post autor: tedzio »

po prostu ładnie 7/10

:D

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Skończony krasnal. Walczę cały czas ze zdjęciami...Ale jest chyba coraz lepiej. Jeśli ktoś z was ma jeszcze jakieś podpowiedzi czy porady to będę wdzięczny ;)
Enjoy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Piekny :) Tylko młotek krzywy.

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Bardzo udany, świetne stylisko, broda i w zasadzie wszystko :) ładny złoty kolor udało Ci się osiągnąć. Farbki GW? chyba nieee?
Obrazek

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Malowanie zacne. Broda i płaszcz najbardziej przypadły mi do gustu.

Co do zdjęć to faktycznie mogłyby być lepsze, spory szum na nich widać (szczególnie na pierwszym), za duże iso w aparacie, albo wyostrzenie w photpshopie :D
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Kołata pisze:Piekny :) Tylko młotek krzywy.
Oj tam, oj tam ;P
Zacząłem malować i dopiero jakoś później to do mnie dotarło. Próbowałem delikatnie go podprostować, ale jak widać niekoniecznie wyszło.
Morsfinek pisze:Farbki GW?
Jak najbardziej tak :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajna praca. O ile sam figs jest imho dość brzydki, to malowanie zdecydowanie dodaje mu bardzo wiele =D> .

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Upik, zgłoszenie na kolejny PMOTM.
Enjoy!
;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To jest figs - aż się dziwię, że jakoś nikt nie maluje starych ogrów - to imho jedne z najfajniejszych figsów w młotku. A tutaj jeszcze malowanie odjechane, że hej. Bardzo mi się podoba kolorystyka figsa i Twoje malowanie =D> . Jedyne, czego nie kumam do końca, to rdza(?) na rękawicy z ostrzem. Trochę jej tam dużo :wink: . Ale generalnie super praca... Niebieskie oczko gromi...
Ostatnio zmieniony 3 paź 2012, o 19:29 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Masz świetny styl malowania - bajkowy klimat aż bije z figurek. Jedyne co mi się nie podoba to ostrze topora - rdza trochę nienaturalnie wygląda.
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dzięki za miłe słowa! ;*
Jakiś czas temu podjąłem się malowania całej armii - bretonni dla Thaina.
Będę tendencyjny i powiem, że zdjęcia są ch.jowe (bo w większości są) i figurki na żywo wyglądają o wiele lepiej niż na tych fotach...Ale nie za bardzo miałem jeszcze czas popstrykać coś porządnego i dobre zdjęcia pewnie dopiero za jakiś czas.
Ale na razie pomyślałem, że i tak zapodam, żebyście sobie pooglądali ;)
I definitely never thought it would come to this....
Enjoy ;)
Lance, kotry, grale, questy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
łuki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
group shot:
Obrazek
Pegazy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Magice:
Obrazek
Obrazek
Treb:
Obrazek
Obrazek
Tarcze do MAA:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ile czasu malowałeś tą ekipę?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nice job. Fajnie, prosto pomalowani z kontrastem. Mają swój klimacik i styl. Na stole muszą się prezentować zajebiście ;)
Chociaż różowa kieca u czarki mnie zabiła. :^o

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Trebek trochę dziwny , i ta czarka w fioletowym wygląda jak zombie w sukience ;] reszta super !

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajne, mi sie trebek podoba ale ta w fioletowym troszke jak zombi wyglada :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Pegazy i trebusz gniotą, zacne. =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

smiejagreg pisze:Ile czasu malowałeś tą ekipę?
Ciężko dokładnie powiedzieć. Przez ostatnie trzy miech pomalowałem questów, jednych kotrów, 6 pegazów, lorda na pegazie, łuki, tarcze i jedną magicę. Cała reszta była wcześniej, z przerwą w między czasie. Może pięć miesięcy-pół roku w sumie?
Teraz kończę jeszcze jednego herosa, bsbka i kolejną lancę.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Powiem tak: jak na tego typu zamówienie armia pomalowana jest bardzo porządnie =D> . Oczywiście, Twoje wcześniejsze, pojedyncze prace wyglądają lepiej, ale nie wiem, ile trzeba by siedzieć na d taką armią, aby ją pomalować na tym poziomie.
Kolorystyka niekoniecznie do mnie przemawia, ale to kwestia gustu. Najfajniejsze są figsy piesze, może dlatego, że największe fotki :wink: .Fajnie zrobione podstawki. Trebusz specjalnie mi się nie podoba, głównie z uwagi na zbyt czerwony kolor drewna i zbyt kontrastujące rozjaśnienia. Sposób malowania skóry twarzy doskonale pasuje, do zaprawionych w bojach wojaków, ale różowa czarka przez to wygląda, jak Palpatine pozbawiony mocy :wink:.
Armia na stole musi wyglądać znakomicie...

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Thain chciał mieć w armii Jolę Rutowicz ;P stąd kolorystyka czarki.
Lepsze fotki, tak jak pisałem, zrobię dopiero za jakiś czas - jak armia będzie już pomalowana, a w założeniu jest rozpa na Euro, to mamy razem zagrać, wtedy też trochę więcej popstrykam. Tu dużo zdjęć jest albo słabo doświetlonych, albo robionych z telefonu z fleszem i z kolei prześwietlonych. W sumie już nie wiele zostało, bo oprócz tego co kończę, to zdaje się jeszcze tylko jeden treb. Miała to być armia do grania, która też dobrze wygląda na półce. Kubie się podoba, ja jestem też dość zadowolony, więc jest git ;))
No i jeszcze taki mały paintjob na szybko.
Enjoy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Chyba photojob na szybko, bo niezbyt dobrze widać, a chyba jest co obejrzeć. Dawaj więcej fotek tego gostka :!:

ODPOWIEDZ