Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Re: Fuxiorr Galeria - Krasnoludy i Demony i Łorki

Post autor: Morsfinek »

smiejagreg pisze:A taki był z Ciebie fajny krótkobrody :cry: :wink: ...

+1 i do tego fajne metalowe figsy zbierała nie plastikowy chłam :)


Malowanie poprawne. Zombiaki mi siępodobają, pieski wcale - dziwna kolorystyka. Fajny necros i wrighty. To co słabe to to zielone coś na podstawkach....wygląda jakby było naklejone a powinno raczej wystawać spod ziemi jaki już czyli być "okopane".
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Morsfinek pisze:
To co słabe to to zielone coś na podstawkach....wygląda jakby było naklejone a powinno raczej wystawać spod ziemi jaki już czyli być "okopane".
Można to w prosty sposób poprawić. Oblepić klejem, obsypać piaskiem i pomalować. A swoją drogą - Fux - juz trochę tego natworzyłeś w swoim życiu, więc takie rzeczy juz nie powinny Ci sie zdarzać :wink: ...

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

smiejagreg pisze:A taki był z Ciebie fajny krótkobrody :cry: :wink: ...
Mamy jakąś szansę spotkac się niebawem z Fuxem. Popracujemy nad pionem ideowym ;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
Morsfinek pisze:
To co słabe to to zielone coś na podstawkach....wygląda jakby było naklejone a powinno raczej wystawać spod ziemi jaki już czyli być "okopane".
Można to w prosty sposób poprawić. Oblepić klejem, obsypać piaskiem i pomalować. A swoją drogą - Fux - juz trochę tego natworzyłeś w swoim życiu, więc takie rzeczy juz nie powinny Ci sie zdarzać :wink: ...
Zobacze co da się zrobić :D
lividus pisze:
smiejagreg pisze:A taki był z Ciebie fajny krótkobrody :cry: :wink: ...
Mamy jakąś szansę spotkac się niebawem z Fuxem. Popracujemy nad pionem ideowym ;)
To wszystko przez spaczeń :)

Dzięki za komentarze :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Parę nowości :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Fux lepsze foty bo nic nie widać :)

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

taa:) trochę się rozmyły te demony dopiero z warpa idą :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Lepsze foty :D - mam nadzieje że są lepsze :D
Pinki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Muchy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Pinki bardzo bardzo fajne :) Podoba mi się kolorystyka i malowanie, słabszym elementem jest tutaj niestety podstawki, które nie do końca pasują mi do klimatu demonów...

U muszek podobają mi się skrzydła i plagusi na górze, słabiej natomiast wyszedł pancerz i odnóża...chyba że to fotka psuje mój odbiór...


Ogólnie...bardzo fajne prace :)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Zaczyna być nie najgorzej. Tylko dlaczego rant każdej podstawki ma inny kolor ? :shock:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzięki :mrgreen:
Grolshek pisze:Zaczyna być nie najgorzej. Tylko dlaczego rant każdej podstawki ma inny kolor ? :shock:
Dlatego że mi się czarna farbka skończyła i nie mam jak ich przemalować narazie - czekam aż do mnie dojdzie D:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Banshee
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak myślicie dodać krew na mieczykach ? :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

1. demony :) bardzo fajne te ostatnie prace, chętnie bym kiedyś Cię ścisnął na jakimś turnieju ;)

2. ładne banszety :) ja bym nie dawał krwii.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Banshee fajne. Mocne kontrasty , ale ok. I fotki lepsze :wink: ...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bojek(Bojo) pisze:1. demony :) bardzo fajne te ostatnie prace, chętnie bym kiedyś Cię ścisnął na jakimś turnieju ;)

2. ładne banszety :) ja bym nie dawał krwii.
1. Taaak chciałbyś pocisnąć ? Wiec że łatwo się nie dam :D
2. Ok :D dzięki
smiejagreg pisze:Banshee fajne. Mocne kontrasty , ale ok. I fotki lepsze :wink: ...
Na żywo i tak lepiej one wygladają ;d
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Uhu BSB z bansheetkami :)
Obrazek
Obrazek
Oraz rzut na pomalowaną cześć armii :D
Obrazek
Czyli:
15 piesków
40 guhli
80 zombi - nie koniecznie są zrobione podstawki :D
14 BK
5 heksiaków - będę im jeszcze robił metaliki rdzawe - też to bd. robił BK- i osl na oczach tak jak banshetkom
vargulfik
2 cariony
2 banshee
Bsb na koniu i pieszo
Lord Vampir konno
Strogii
Necros
Edit: Tyle pomaziane już a armie mam od sierpnia :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

malowanie w miarę ok ale ta konwersja #-o
tarcza z czerwonym szkieletm i skrzydłami na kiju wbita w skałę i ta dziwnie trzymana tarcza od clanrata #-o

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Powiem ci to samo co kacpiemu ZWOLNIJ, możesz lepiej jeśli będziesz robił nie 10 figsów jednego wieczora a jeden.
Konwersji nie rozumiem o ile sztandar się jakoś broni, wg mnie jest niezły, nie umiem powiedzieć co to jest z tą tarczą, broń magiczne coś, bo tarczy się tak nie trzyma. Masz duży potencjał i jest niźle ale pomyśl te super armie nie powstają w miesiąc powstają latami...

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

To ten gostek ze sztandarem ma tarcze w ręce? :shock: Ja myślałem że to ma być konwersja na wesolo i że gostek taboret trzyma i wygląda jak karczemny zabijaka wampir. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

No oprócz tej felernej tarczy ostatni zestaw bardzo mi się podoba. Tylko pytam ja się! Gdzie są krasnoludy? :lol2:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

ODPOWIEDZ