Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Re: Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Post autor: Kordelas »

Świetny model =D>
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Model praktycznie zrobiony - nie jest zrobione futerko na butach i rekawia Arbala oraz podstawka - czekam na farbke i tufty
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Szkoda, że zdjęcie takie słabe. Bo na podstawie tego, co widać, mam pewność, że całość robi bardzo pozytywne wrażenie na żywo. Szczególnie podoba mi się malowanie wierzchowca.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Moze te beda lepsze ?
Obrazek
Obrazek
Plauge crushers of nurgle :twisted: -podstawki beda dokanczane
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Linie podziału Ci zabijają te modele.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Naviedzony pisze:Linie podziału Ci zabijają te modele.
Przede wszystkim rzeźba je zabija. Kto by chciał grać tak koszmarnie wyglądającymi figsami #-o ...

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Czy ja wiem... Mi się rzeźba w miarę podoba. Nurgle ma być brzydki i koszmarny ^^ Linia podziału to faktycznie duży przypał :) samo malowanie spoko :) Metaliki bym powyciągał dodał jakąś rdze itp :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

robale świetne =D>

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Jako konwertujący demonów figurki na nurglowców, wypowiem się:

1) Bardzo doceniam chęć przerobienia bloodcrusherów na coś pasującego do nurgla.
2) Linia podziału bardzo razi. Uzupełniać jednak ją teraz i potem pomalować, to w sumie kupa roboty, nie wiem, czy by mi się chciało.
3) Podoba mi się kolorystyka i malowanie. Brudno i obrzydliwie - ale wyraźnie i czytelnie.
4) Kolejny plus to wykorzystanie bitsów z blightknightów, wojowników i maruderów - co dało razem nową, atrakcyjną jakość przy jednoczesnym zachowaniu klimatu nurgla.
5) Wątpliwości moje budzi konwersja. Wydaje się być podatna na złamania i uszkodzenia, zwłaszcza w transporcie. Na przyszłość, gdybym sam robił w ten sposób bloodcrusherów, to chyba postarałbym się cielsko drony usytuować inaczej (odwłok do tyłu, łeb wysunięty do przodu, może na jakiejś dorobionej szyi). I może dorobiłbym więcej nóg, i jakoś inaczej je usytuował - żeby stwory były bliżej gruntu.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Przejrzałem sobie na przestrzeni kilku dni cały Twoj temat, wypada chyba powiedzieć kilka słów :-)

Przede wszystkim bardzo miło jest widzieć Twoj postęp, zacząłeś od bazgrania na brudno i drybrushowania a osiągnąłeś własny styl i armie godne pozazdroszczenia.
Patrząc na krasnoludy, Twój impresjonistyczny sposób malowania plamkami zaczął się sprawdzać po pewnym czasie, jestem pewien że na stole musi to wyglądać świetnie. Osobiście nie za bardzo spodobało mi się tak obszerne stosowanie zielonego do malowania zbroi, modele wychodziły trochę zbyt eterycznie. Za to ogólnie zastosowanie kolorów i wykonanie bardzo imponujące, czasem tylko zdarzyło się małe potknięcie przy jakimś nowym elemencie. Wydaje się że pośpiech jest Twoim największym wrogiem, najlepszy przykład tego to krzywy freehand na sztandarze wojaków, ktory poza tym wyglądał ok, jak żywy ogień :).
Metaliki są i moją stopą ahillesową, zawsze wychodzą za plasko a wszystkie warstwy które nakładam wyglądają jak bazowy kolor z washem... ale jestem pewien że niedługo uporasz się i z tym.
Na inne armie nie zwracałem takiej uwagi, ale demony całkiem udane, tylko figurki z dużą ilością metalu wyglądają szaro i monochromatycznie, przynajmniej na zdjeciach.

Czekam na kolejne zdjęcia, najlepiej dwarfowe.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

1.Dwarfow malo mi zostalo, glownie hero.
2.Mysle ze transport nie byl by problemem :D .
3.Wiem... linie podzialu to zuo ale juz raczej nic z nimi nie zrobie :roll:
Dyskowiec i lord khrona . Staralem sie pomalowac dyskowca old schoolowo ale chyba mi nie wyszlo :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
+ skonczone podstawki u brzydali :
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Taki oto skaven po przerwie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gobos wip
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Fajnie wyszly zbroja i mieczyk.:-) widzę ze nie tylko ja mialem przerwę :-)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Ten skaven jest super! Bardzo mi się podoba w nim wszystko, ale najbardziej skóra i zbroja. Chciałbym umieć tak malować rdzę. Świetnie uchwyciłeś klimat armii, gratuluję :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Jak dawno nie widziałem Twoich prac! Bardzo fajny skaven! Będzie więcej prac? ;)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Skaven overall bardzo fajny, ale ten banner brzydki. Te kreski powinny być tylko na ewidentnych wygięciach, a przy okazji jednak ze 2 tony ciemniejsze.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzieki! Baner był robiony na szybko... mi tez do konca sie nie podoba :roll:
Skaven + Gobs
Obrazek
Obrazek
Gobs
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ