Infinity, Tohaa: Kiel-Saan oraz Igao 03.08.2021

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Re: Knightly orders i łucznicy 31.03

Post autor: Lechu »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chyba już ostatnia partia dla Averlandzkiego klienta :) Jak nie znoszę modeli KO tak, pomalowane w barwach Zakonu Czarnego Niedźwiedzia nawet mi się podobają. KO i łucznicy pomalowani na 1 lvl. Łucznicy, na życzenie klienta, z dodatkową podstawką do wypełnienia traya :)

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Wiem, że to wina słabych modeli, ale oni już w tułowiach mają wyrzeźbione siodła :D

dobra robota =D>
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Porządne , dokładne malowanie. Klient napewno będzie zadowolony

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Podobają mi się rycerze. Można by w nich poprawić to i owo (np. zdrapać linie zgrzewu, rozjaśnić pióropusze) - ale ogólnie robią na mnie bardzo fajne wrażenie. Dzięki takiemu doborowi kolorów na pewno będą świetnie wyglądać na stole. Zwłaszcza w jeszcze większej grupie.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dzięki Panowie. :) Gervaz, klientowi powiedziałem to samo - w większej grupie taki schemat kolorystyczny nawet na KO będzie robił wrażenie :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Kordelas... dopiero teraz załapałem o czym pisałeś... -_-' Że o zauważeniu tego na modelach nie wspomnę ;P

Tym razem O&G i testowanie kolorów skóry. :) Podstawki nie są gotowe gdyż gromadzę wszelką roślinność na razie. Muszę zaplanować to dobrze bo docelowo mam zamiar zrobić "dioramę" Dwarfów i O&G, na której będą stały dwie armie. Stąd muszę przemyśleć zawartość podstawek.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Znowu imperium, ale już dla innego klienta :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

bardzo udana twarz :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

15 rycerzy pantery zgodnie z zamówieniem klienta. malowanie 1 level, a podstawki coś około 2 levela.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Fajnie się prezentują :)
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Klasyka , szkoda ze nie ma juz zakonów w Imperium :(
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dzięki :)

kangur, jeśli mówisz o ET to ja głęboko w rzyci to mam. Klienci raczej też ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

malowane dla siebie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To mój pierwszy model infinity i pierwszy malowany posiłkując się poradnikiem Giraldeza. Wiem, że dużo niebieskiego, ale chciałem poćwiczyć niebieskina naramiennikach w szczególności :)
Polecam Infinity każdemu. zasady w tej grze są uber-dynamiczne. Powiedziałem to teoretyk wargamingowy, żeby była jasność ;)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Moim zdaniem za mały kontrast na tym niebieskim i niektóre białe kreski nierówne ale sam mam ten problem :) Poza tym bardzo spoko :wink:

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

modele pomalowałem już jakiś czas temu i miały być na aktualnego pmotm ale dopiero dziś mam znowu czym robić zdjęcia choć znowu nie ma szału.

Młotkowi z Karak Kadrin.

Obrazek
Obrazek


I taki wipek następnego ludka do Infinity. Biję się z myślami nad kolorystyką do moich Panoceańczyków. Zielony bardziej mi się podoba niż niebieski. Przynajmniej na razie. zielony pancerz i kombinezon pod nim raczej skończone. Na spodniach muszę jeszcze tylko pomalować te ukośne pasy, których teraz może nie być widać i dobrać jakiś kolor na ochraniacze goleni (?).
Drugi model Infinity, z którym przyszło mi się bawić i muszę znowu zaznaczyć, że bardzo przyjemnie się to maluje.

Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Fajne Hammerki. To Gamezone czy coś innego ?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dzięki. niemal całość to gamezone. tylko sztandarowy i czempion z ostatniego boxa GW. w kolejce jeszcze chyba 25 hamków z tego boxa, więc proporcje mocno się zmienią. btw to pierwsze kraśki jakie pomalowałem i początek mojej pomalowanej kolekcji konusów. ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Obrazek
Zabawa nową komórką. Na zdjęciu jakieś 3/4 tego co docelowo ma być w armii kraśkòw. Brakuje jakiegoś dużego modelu co by się wyróżniał i przełamywał monotonię. Titan forge robi sterowce ale chyba bezzałogowe bo nie widzę w nich miejsca dla załogi. Ktoś ma jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Stary metalowy gigant robiący za filler :wink:

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Zastanawiam się jeszcze nad steam tankiem z bitsami kraśków i ich załogą. Przynajmniej do gabloty a może i do pogrania w 3ed wfb. Choć nadal szału nie ma. Giganta widzę tylko w wersji "ubity". :-)

ODPOWIEDZ