Dzikki'ego bolesne próby

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Dzikki'ego bolesne próby

Post autor: dzikki »

Adam ten wątek ciągnie się za mną jak smród ;] ... ale za jakiś czas go opuszczę, bo będę chciał otworzyć wątek ze zdjęciami i fluffem do swojej armii krasnoludzkiej. Zacznę go, jak będę miał już tak z 3/4 armii gotowe. Obecnie jestem gdzieś w połowie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Walki z regimentem ciąg dalszy. Wszystkie ostrza gotowe a teraz pora na halabardy.
Obrazek
Obrazek
Lord
Obrazek
Obrazek
Runepriest z Reapera
Obrazek
Obrazek
Grim
Obrazek
Obrazek
Ściągnąłem pomysł od kogoś z forum (przeglądając natrafiłem) i mimo posiadania metalowych zrobiłem własnych doomseekers.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Już niedługo będą fotki górników i slayerów.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, dzikki, weź w końcu jakiś inny aparat i cyknij zdjęcia, bo już nie wiem, jak rzeczywiście wyglądają figsy. Na tych fotach jest tyle różu, że chyba wszystkie odcienie są zafałszowane...
Jeśli sie nie mylę, to widać linię łączenia na prawym ramieniu doomseekera i nadlewki na broni. Pomysł z doomseekerami fajny, Najbardziej podoba mi się pierwszy doom z uwagi na układ broni - pozostali trzymają tę broń jakoś tak bardziej nienaturalnie #-o .

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Tak, tak - nadlewki na doomseek'erach są na dwóch dłoniach i nieco niefortunnym ułożeniu ręki u jednego przy kadłubie.
Zrobiłem je tak dla zabawy i by zobaczyć, jak będą wyglądać (a przy okazji zużyć nieco bitsów). Później je nieco ogarnę.

Co do kolorów to jest dobrze - a na zdjęciach jak jest tak jest ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

No nie gadaj, że ich na różowo malujesz :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nieee to za mocny kolor ;] preferujesz bardziej pudrowe barwy.

A serio - wszystkie miniatury dostaną nowe zdjęcia z nowym tematem. W chwili obecnej musi być tak, jak jest. Czasu mi brak na zabawę z robieniem zdjęć a szkoda go zabierać z malowania.

Dodatkowe foty regimentu ;] - lepiej nie będzie jeśli chodzi o zdjęcia
Obrazek
Obrazek
I jedna dodatkowa lorda
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Na tym etapie skończony regiment Landsknechte. W późniejszym etapie będę wymieniał co najwyżej niektóre figsy w celu dodania egzemplarzy wyjątkowych.
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zajebiście to wygląda =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

uprzedziłeś mnie z takim klockiem :evil:
ale widok zacny... utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby dobić włócznikami do 40tki :wink:

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Spoo to wygląda chociaż ja bym oczwiście wyciągał wszystkie kolory ale ja mam dziwny styl :badgrin:
Keep it :D
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Thorkild pisze:uprzedziłeś mnie z takim klockiem :evil:
ale widok zacny... utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby dobić włócznikami do 40tki :wink:
Bije się jeszcze z myślami o zrobieniu podobnego tylko z dwuręcznymi mieczami jednak tak maksimum 20. Pasują mi koncepcją do landsknechte - kolorowe stroje, pióra, bufiaste rękawy itp.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Sztandarowy i kolega z pistoletem bardzo przyjemni, całość spójna, wielkość regonu i ciekawe wzory modeli "robią robotę".
:D

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

dzikki pisze:
Thorkild pisze:uprzedziłeś mnie z takim klockiem :evil:
ale widok zacny... utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby dobić włócznikami do 40tki :wink:
Bije się jeszcze z myślami o zrobieniu podobnego tylko z dwuręcznymi mieczami jednak tak maksimum 20. Pasują mi koncepcją do landsknechte - kolorowe stroje, pióra, bufiaste rękawy itp.
go for it :twisted:
a jest tyle wzorów dostępnych ?
ja czekam na pieszych rycerzy, co by klocek ironów machnąć w old skulu...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Klocek odjazdowy, masa różności, niektórych ciężko mi rozpoznac, ale ja juz stary jestem...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:Klocek odjazdowy, masa różności, niektórych ciężko mi rozpoznac, ale ja juz stary jestem...
Częściowo tam są chyba modele od WK
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Piękne modele i bardzo fajne malowanie :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Dziękuje za pochwały ;] przydadzą się do dalszej pracy. Teraz na warsztat, jak skończę działo, wchodzą rangerzy z dwóch edycji. Będzie co malować.

Co do regimentu to składa się on dokładnie pół na pół modeli WK i GW. Ona tak do siebie skubane pasują.

Dwuręcznych mieczy łącznie jest 12 wzorów w tym - 3 z grupy dowodzenia i jeden sierżant.

Co do spieszonych rycerzy to już o tym z nimi rozmawiałem w zeszłym roku - planują wykonanie wersji pieszej, ale sami nie wiedzą kiedy. Wg rozmowy można się spodziewać ich w tym roku.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

A teraz pracuje nad krasnoludzkimi leśniczymi ;] (lubię to tłumaczenie ... brzmi prawie jak dziewicza kurtyzana)
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Fajnie się zapowiadają. ;) Ale robisz zdjęcia przy dziadowskim świetle i wszystko jest takie wyblakłe. :( Ostrości się nie czepiam, bo jest całkiem nieźle. Popracuj nad lepszym światłem, bo jak modele dostaną lepszych kolorów to będzie się je przyjemniej oglądało. ;)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ja nie robię innych zdjęć - tylko dziadowskie. To moja wizytówka ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ