Smh's Barak Varr Dwarfs - 04.07 Dwarf Juggernaut – TA2!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Smh's Barak Varr Dwarfs - 21.08 I-Drakes WIP

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:Nie komentuję nowych figsów :mrgreen: :wink: ...
To co Proksujemy Dreaki z Blunderbusow Chaos Dwarfow ?? :D

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Albo z Imperiali Ulthera. Jakies pukawki im się u pasa plączą, a i opancerzeni przyzwoicie.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

W sumie, metalowi thundzi niektórzy mają "szerokie wyloty luf"... więc na upartego... ;)

Najgorsze w drakach jest to, że są tak spasowani, że niewiele jest manewru na konwersje i doczepianie czegokolwiek... praktycznie zajmują całe 20x20mm :/
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

^Karpiu^ pisze:
smiejagreg pisze:Nie komentuję nowych figsów :mrgreen: :wink: ...
To co Proksujemy Dreaki z Blunderbusow Chaos Dwarfow ?? :D
Zdecydowanie dobry pomysł :P :wink: ...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dziś podpatrzyłem jak mogą fajniej wyglądać iD na BB:

Obrazek

zamienię czerwony na niebieski i powinno być super :)

jak pomaluję wrzucę kilka fotek... mam nadzieję, że już lepszych ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

może teraz ciut będzie widać...

pomalowałem naramienniki oraz te cuda na rękach na niebiesko - pozostanie wykończenie złotego... stojąc w oddziale w końcu zaczęli fajnie wyglądać :)

Obrazek
Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Też myślę na podobnym schematem kolorystycznym u moich drake'ów (jak już ich kupię :roll: ), tylko trochę bym to wszystko jeszcze porozjaśniał (szczególnie niebieski) ale to już zależy od ogólnych barw armii i tego, czy masz czas/chce Ci się :wink: Wydaje mi się to jedyny logiczny sposób malowania tych brzydali, bo opcja full metalic, o ile ktoś nie jest mistrzem metalików albo nie ogarnia NMM na poziomie co najmniej średnim prezentuje się dla mnie fatalnie. Dalej zastanawiam się czy będzie się dało złożyć ich z głowami ironów. Może mniej fluffowe, bo machanie wielką brodą w tłumie kolesi z miotaczami ognia to chyba dość słaby pomysł ale może te smutne figurki trochę zyskają. Tutaj kilka przykładów imho całkiem fajnego malowania, którym można się zainspirować:
https://www.google.pl/search?q=dwarf+ir ... B450%3B450
https://www.google.pl/search?q=dwarf+ir ... B450%3B450
https://www.google.pl/search?q=dwarf+ir ... 1600%3B530
https://www.google.pl/search?q=dwarf+ir ... 1600%3B848
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Łukasz_ pisze:Też myślę na podobnym schematem kolorystycznym u moich drake'ów (jak już ich kupię :roll: ), tylko trochę bym to wszystko jeszcze porozjaśniał (szczególnie niebieski) ale to już zależy od ogólnych barw armii i tego, czy masz czas/chce Ci się :wink: Wydaje mi się to jedyny logiczny sposób malowania tych brzydali, bo opcja full metalic, o ile ktoś nie jest mistrzem metalików albo nie ogarnia NMM na poziomie co najmniej średnim prezentuje się dla mnie fatalnie. Dalej zastanawiam się czy będzie się dało złożyć ich z głowami ironów. Może mniej fluffowe, bo machanie wielką brodą w tłumie kolesi z miotaczami ognia to chyba dość słaby pomysł ale może te smutne figurki trochę zyskają. Tutaj kilka przykładów imho całkiem fajnego malowania, którym można się zainspirować:

To pierwsza warstwa, więc będzie rozjaśniane jeszcze :) Dzięki za inspiracje! Przydadzą się na pewno :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Skoro wipy to ciężko cokolwiek powiedzieć. Trzeba czekać na efekt końcowy, jedynie co bym zmienił to schemat kolorystyczny imo bardziej pasuje kolor czerwony( dodało by to troche "życia figurką) niebieski jest kolorem "zimnym" i zlewa się trochę ze stalą której jest dużo na modelu:P. ale to tylko takie moje marudzenie

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Draco pisze:Skoro wipy to ciężko cokolwiek powiedzieć. Trzeba czekać na efekt końcowy, jedynie co bym zmienił to schemat kolorystyczny imo bardziej pasuje kolor czerwony( dodało by to troche "życia figurką) niebieski jest kolorem "zimnym" i zlewa się trochę ze stalą której jest dużo na modelu:P. ale to tylko takie moje marudzenie
Odnośnie schematu kolorystycznego to polecam przekopać się przez wątek od początku ;)

Na naramiennikach będą mieli wymalowane "płomienie" jako symbol jednostki ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

@^Karpiu^, lividus, smiejagreg
z chaos dwarfow? to juz lepiej uzyc:
Obrazek
w dziesiatkach fajnie beda wygladali.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Morsereg pisze:@^Karpiu^, lividus, smiejagreg
z chaos dwarfow? to juz lepiej uzyc:
Obrazek
w dziesiatkach fajnie beda wygladali.
jeśli kupisz tylu takich to dam Ci medal^^

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

to jest tylko luzny pomysl. by nie uzywac chaos dwarfow ;)
bo to nie ja mowie, ze nowe sa brzydkie. a na dodatek zbierajac stare figsy cierpliwosc jest najwazniejsza.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Draco pisze:jeśli kupisz tylu takich to dam Ci medal^^
Mam 7 teamów. Da się.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Darakh idac za ciosem 1 team = 1 model :) kup 20 bedziesz kozak :D

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Danrakh pisze:
Draco pisze:jeśli kupisz tylu takich to dam Ci medal^^
Mam 7 teamów. Da się.
to sprzedaj mi chociaż 1 ^^

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Smh pisze:Na naramiennikach będą mieli wymalowane "płomienie" jako symbol jednostki ;)
Super pomysł. Jeśli pozwolisz, to spróbuję go u siebie. Mogę mieć problem z wykonaniem ale warto spróbować. Z niecierpliwością czekam na efekty pracy.

Co do niebieskiego i czerwonego, to też mam dylemat. Moja armia jest w bardzo podobnym schemacie kolorystycznym co Twoja więc czerwone pancerze nijak nie pasują, a trzeba przyznać, że chyba wyglądają na tych modelach lepiej niż niebieskie. Tym bardziej czekam na te płomienie. Powodzenia w malowaniu!
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Łukasz_ pisze:
Smh pisze:Na naramiennikach będą mieli wymalowane "płomienie" jako symbol jednostki ;)
Super pomysł. Jeśli pozwolisz, to spróbuję go u siebie. Mogę mieć problem z wykonaniem ale warto spróbować. Z niecierpliwością czekam na efekty pracy.

Co do niebieskiego i czerwonego, to też mam dylemat. Moja armia jest w bardzo podobnym schemacie kolorystycznym co Twoja więc czerwone pancerze nijak nie pasują, a trzeba przyznać, że chyba wyglądają na tych modelach lepiej niż niebieskie. Tym bardziej czekam na te płomienie. Powodzenia w malowaniu!

Śmiało działaj :)

Przy ilości czasu jaki mam na malowanie będziesz zapewne pierwszy :) Również chętnie zobaczę efekty :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Torpedobomber dostał oznaczenia zatopień ;)

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nie myślałeś może by pomalować go na niebiesko-biało imo wyglądał by ciekawiej . ponadto zrobiłbym jakieś odpryski farby itp słona woda zle wpływa na sprzęt i dodało by to figsie uroku

ODPOWIEDZ