Smh's Barak Varr Dwarfs - 04.07 Dwarf Juggernaut – TA2!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Smh's Barak Varr Dwarfs - 4.03 tereny, tereny, tereny

Post autor: Fuxiorr »

Klasa =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dzikki pisze:Furda, że idzie, ale efekt końcowy może być niezły. Dawi marynarze - srogi pomysł.
całość będzie stacjonować na okręcie fizycznym... wg projektu wstępnego bydle ma 1,5m długości ;)
Danrakh pisze:Dobrze zrozumiałem, że ktoś Ci te podstawki robi, Smh? Zdradzisz kto?
zapytam czy mogę zdradzić jego pseudo... lub pewnie sam się odezwie ;)


całość to będzie powielone 10 różnych podstawek - sądzę, że tyle wystarczy jako różnorodność w armii :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Smh pisze:całość będzie stacjonować na okręcie fizycznym... wg projektu wstępnego bydle ma 1,5m długości ;)
Całym?Kompletnej jednostce?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dzikki pisze:
Smh pisze:całość będzie stacjonować na okręcie fizycznym... wg projektu wstępnego bydle ma 1,5m długości ;)
Całym?Kompletnej jednostce?
Tak. Zbudowany od podstaw - jako jednostka eksperymentalno-ekspedycyjna twierdzy Barak Varr.

Na pokładzie strzelcy i machiny... mesa o nazwie "Anvil of doom", a całość "piechoty morskiej" w lukach na burtach ukryta :)

Nie wiem tylko czy Slayerów pchać pod pokład czy na... w końcu ich hmmm zapach mógłby wywoływać zamęt w głowach większy niż duża ilość bretońskiego wina :lol2: :lol2:

to plany... jednak na spokojnie 2-3 lata... w końcu to sporo krasi do malowania a ciągle przybywa
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

No nie mogę się doczekać żeby to zobaczyć :) Choć wolałbym zobaczyć projekt krasnali w bardziej klasycznym wykonaniu - kopalnia, góry itp :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Slayersi na pokład do obordażu. Jak Ci się uda plan to będzie coś.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Albo niech się na masztach wietrzą ;)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"na fotce tylko to co stoi samo - reszta w kartonach"

zmartwię Cię, mam więcej :D

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Grazbird pisze:"na fotce tylko to co stoi samo - reszta w kartonach"

zmartwię Cię, mam więcej :D
żadne zmartwienie... daaaaaaawno temu rozmawialiśmy o gigabitwie... jak masz 10k to wyjdzie jakieś20k na stronę... krasie vs reszta świata ^^ :D (ciekawe czy jakikolwiek czar wszedłby przeciwnikom :P)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Grazbird pisze:"na fotce tylko to co stoi samo - reszta w kartonach"

zmartwię Cię, mam więcej :D
A i większe bitwy też już robiliśmy ;]

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Morrok pisze:
Grazbird pisze:"na fotce tylko to co stoi samo - reszta w kartonach"

zmartwię Cię, mam więcej :D
A i większe bitwy też już robiliśmy ;]
mam to traktować jako zaproszenie? :P

dodatkowo nie staruje na "największą armię krasi w PL" - za "krótkobrody" się w tym temacie czuję
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Smh zerknij tutaj - szczególnie końcowe posty - http://www.bugmansbrewery.com/topic/278 ... d-bearers/
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dzikki pisze:Smh zerknij tutaj - szczególnie końcowe posty - http://www.bugmansbrewery.com/topic/278 ... d-bearers/
Świetna robota!

Bardzo podoba mi się dynamika góry, ale strasznie mi się nie podoba mało realna poza chłopaków na dole... sposób w jaki trzymają koło jest nierealny do utrzymania krasia na górze niestety :(

Całość zdecydowanie na plus!

BTW moje krasie to nie piraci, a morska piechota bardziej ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Fajny patent z kapeluszem, kotwicą itp. Dobre dodatki dla klimatu. Wydaje mi się, że to podstawa dla tego co tworzysz. W sumie mało wykorzystany klimat a ma potencjał. Szczególnie, że dawi na morzu to coś wyjątkowego.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dzikki pisze:Fajny patent z kapeluszem, kotwicą itp. Dobre dodatki dla klimatu. Wydaje mi się, że to podstawa dla tego co tworzysz. W sumie mało wykorzystany klimat a ma potencjał. Szczególnie, że dawi na morzu to coś wyjątkowego.
Z dodatkami mam duży problem. Pistolety, haki, kotwice, tatuaże, beczułki z rumem, rapiery, trikorny... ogólnie pirackie łatwiej dobrać niż morskie... chociaż mogę się mylić bo 'trawię' temat dodatków już bardzo długi czas...

może macie jakieś propozycje dodatków dla morskich krasi?
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wszystko co wymieniłeś moim zdaniem pasuje znakomicie. Nie odbierałbym tego tylko jako pirackie ;)
Ogółem to stroje, nad tym mógłbyś popracować(może tylko w malowaniu), aby osiągnęło klimat. Bandamy też byłyby fajne :))

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

sporo rzeczy już wymieniłeś, na siłę można dodawać kolejne ale czy nie będzie to przerost formy nad treścią :? mam na myśli wędki/sieci - coś na morzu jeść trzeba :) jakąś pompę do wody, albo kubły/wiadra, co tam jeszcze... szalupę i wiosła do niej, taki slayer z wiosłem w ręku na pewno wzbudzałby respekt :wink: harpuny małe i duże, jakieś skrzynki i worki...

PS. Miałem ostatnio pomysła, czy by nie zrobić podstawki pod piratów w formie drakkaru, z krasnoludzkimi tarczami zamiast oryginalnych i jakimś celtyckim motywem na żaglu... ten motyw z morskimi krasiami to super pomysł =D>

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Nie każdy kraś będzie miał dodatki, pamiętajcie, że tego jest ogrom (50szt w każdym unicie) i to wojska piechoty morskiej więc wędki i sieci raczej tylko na jednym/dwóch bohaterach. Całość będzie malowana w barwy twierdzy więc tutaj dużo niebieskiego i białego będzie.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Zapowiada się intrygująco :)

Jeśli szukasz jeszcze inspiracji polecam Ci moją ulubioną mangę "One Piece" o piratach i marines ;) Co byś nie musiał szukać Manga Inn - One Piece
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

znalazłem coś z czego po części będę podpatrywał wyposażenie okrętowe... sam poziom zgniótł mi co tylko mógł!

http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 21085.page
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ