Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Post autor: Fuxiorr »

Siemka, pomyslalem ze zrobie wlasna galerie :]. Zaczne odd paru fotek skavenow :
Elektrytk
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, o 16:23 przez Fuxiorr, łącznie zmieniany 11 razy.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No wiec tak - rozwadniaj farbę przede wszystkim i staraj się to robić dokładniej, bo trochę paćkasz :)

Awatar użytkownika
ThePozbud
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ThePozbud »

Rasti pisze:No wiec tak - rozwadniaj farbę przede wszystkim i staraj się to robić dokładniej, bo trochę paćkasz :)
+1

postaraj się również usuwać wszystkie nadlewki, linie podziału form oraz wszelkie niedoskonałości, poźniej na pomalowanymmodelu strasznie rzuca się to w oczy, patrz np. na ogon szczurka lub lufe broni :)
'Rise and rise again until lambs become lions.'

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Moje rozpoczete figsy w malowaniu ( i chyba juz drodze do konca )

Elektryk nr2. - jeszcze chyba trzeba bron mu poprawic.

Klan bracia - podstawki nie zrobione do konca :]
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, o 16:32 przez Fuxiorr, łącznie zmieniany 1 raz.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Ciała tyk szczurków są nie domalowane.
Nazwał bym je bardzo wczesnymi wipami niż skończonymi modelemi.
Malowanie strasznie niechlujne.
Maluj dokładniej i używaj washy do cieniowania.

Pozdrawiam.
Matis
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Heh, nigdzie nie napisalem ze sa zakonczeni :P, sa w fasie poprawiania i podstawkowania

Jeszcze piecyk zostal do wklejenia (mysle ze teraz juz bedzie bez wiekszej krytyki :P ) :
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, o 16:32 przez Fuxiorr, łącznie zmieniany 1 raz.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Maszynka jest już ok. popracuj nad skórą tych skavenów.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
ThePozbud
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ThePozbud »

Koniecznie musisz poświęcić więcej czasu na przygotowanie modeli do malowania, usunąć wszystkie nadlewki, linie podziału formy, zalepić GS'em/PC (lub inną masą) wszystkie szczeliny, gdyż strasznie psuje to ostateczny efekt pomalowanego modelu :)
'Rise and rise again until lambs become lions.'

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Serce boli od tych szczelin i nadlewek. Zmniejszaj zdjęcia i je wykadruj.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Im więcej będziesz malował tym lepiej będzie wychodziło. Dobrze że malujesz, ale dobre rady to by używać washy, ułatwiają pracę i dają wrażenie bardziej realistycznych, przydało by się nałożyć wash na miedziane elementy wózka. Rozwadniać farbę i nabierać już na pędzel minimalnie, żeby nie zalać modeli i nie wyjeżdżać farbą. To tyle :D koko dżambo i do przodu :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Slayer pisze:Im więcej będziesz malował tym lepiej będzie wychodziło. Dobrze że malujesz, ale dobre rady to by używać washy, ułatwiają pracę i dają wrażenie bardziej realistycznych, przydało by się nałożyć wash na miedziane elementy wózka. Rozwadniać farbę i nabierać już na pędzel minimalnie, żeby nie zalać modeli i nie wyjeżdżać farbą. To tyle :D koko dżambo i do przodu :D
Wiem ze mozna - mam washe poza czarnym. Ale chyba lepiej bedzie pasowal jasniejszy niz ciemiejszy.
Cookie Monster pisze:Serce boli od tych szczelin i nadlewek. Zmniejszaj zdjęcia i je wykadruj.
Nie mam jeszcze masy modelarskiej niestety. Sam to widze ale nie mam czym zalepic.
ThePozbud pisze:Koniecznie musisz poświęcić więcej czasu na przygotowanie modeli do malowania, usunąć wszystkie nadlewki, linie podziału formy, zalepić GS'em/PC (lub inną masą) wszystkie szczeliny, gdyż strasznie psuje to ostateczny efekt pomalowanego modelu :)
Nie zdawalem sobie sprawy z tego ;]
Matis pisze:Maszynka jest już ok. popracuj nad skórą tych skavenów.
Wiem, chce ja jeszcze zrobic jasniejasz ciut.
Matis pisze:Ciała tyk szczurków są nie domalowane.
Nazwał bym je bardzo wczesnymi wipami niż skończonymi modelemi.
Malowanie strasznie niechlujne.
Maluj dokładniej i używaj washy do cieniowania.
Pozdrawiam.
Matis
Dopiero zauwazylem, ze sa niechluje na fotkach. tak to tego nie zauwazalem....
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jesteś na etapie początkowym. Zamiast skupiać się na wielu kolorach powinieneś postarać się pomalować najpierw dokładnie figsy na kolory podstawowe, bo póki co jest dość dramatycznie :wink: . I rada - nie wybieraj dużych modeli do nauki malowania - szkoda ich. Najlepiej uczyć się malować na metalowych modelach. Można je zmyć byle czym...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jutro wstawie dokonczone clanraty + 3 dodatkowych :] - chyba juz beda wip'kami :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Fuxiorr - zmniejsz fotki bo rozjeżdżają forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Mi tam nie rozjeżdżają :wink:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mi przy 1366 niestety tak ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Edit: fotki zmniejszone
Ok, wklejam 5 kaln braci :P. Wydaje mi sie ze lepiej wygladaja figsy z oddali niz z bliska...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps: Rakso jutro chyba lub we wtorek wpadne do sklepu po krasiaki
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, o 21:22 przez Fuxiorr, łącznie zmieniany 1 raz.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Fuxiorr - powaga, mniejsze zdjęcia
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O, wrzucaj takie foty jak teraz. Są ok nie tylko pod względem tego, że mieszczą się na forum, ale zbyt duże foty też źle pokazują modele.

Już trochę dokładniej pomalowane, ale to jeszcze nie to. Przyłóż się trochę bardziej, poświęć więcej czasu ;)
Do tego polecam cieniowanie washami. Ogony na razie do poprawki na pierwszym miejscu.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Uzywam washy by byly cienie a potem poprawiam by modele jasniejsze : naprzyklad przy rece tak jest :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ