Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Re: Noki's Caucasian Studio

Post autor: Cookie Monster »

dziekować, będe musiał spróbowac.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Całkiem przyjemne... Jedynie nie podoba mi się zbytnio maszynka. Z drewnem poszedłeś o jeden ton za bardzo w rozjaśnianiu i niczym się już ono nie różni od cięciwy (naciągu :?: #-o ), który to element potraktowałeś wręcz po macoszemu...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Hahaha Greg, jestem złą macochą xD Dzis bedzie nowe działko ale takie metalowe, na kamienie i załoga haha :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pokazuj, co tam zmalowałeś :!: :wink:

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Włala huehue:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Blue dwarfs - ujdą w tłoku :mrgreen: =D> :wink:

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Mają być niebiescy :D Cały schemat armii jest taki ;)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajne krasie ... ale uważam że ta czerwień jest za krwista :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

To ja w ramach udzialani jakiś rad odniosę się do poprzedniej pracy .Pamiętasz jak pisałem o gładkości malowania ... luknij jak Ci fajnie wyszla lewa ręka
(od pachy ,az po nadgarstek).A potem zobacz na nogi i te chamskie krechy :wink: Ja bym na twoim miejscu robil mniej różniące się kolejne warstwy (tzn. dodawaj mniej kolejnego koloru do bazy) albo duuuuzo wody i wiele gładkich przejść .Ewentualnie baza + massssa wody (tak żeby to była taka woda zabarwiona) i na calosc po skończeniu danego elementu .Wtedy trochę wygładzi ,ale i przyciemni dany element .Mam nadzieje ,ze cos z tego belkotu zrozumales ;)

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kolorystyka krasi wyraźna. Patrząc na obsługantów naszło mnie skojarzenie z Rosją.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

To krasie do mojej armii, gdzie podstawą kolorystyczną jest błękit i niebieski.
Eleganckie figurki :) Ci wyszły.
Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jedna refleksja mnie jeszcze naszła, w związku z tym obsługantem pierwszym z lewej, z charakterystyczna rozpuszczoną brodą. Rozważ może inny sposób jej rozjaśniania. Tutaj całą brodę rozjaśniałeś identycznie. Może popróbuj rozjaśniać stopniowo. A może nawet zmieniać kolory, np, wyjść od ust z ciemnobrązowego a zakończyć na dole na żółtych/kościanych końcówkach. Warto z brodami kombinować i trochę się pomęczyć, bo wychodzą czasami bardzo fajne rzeczy :wink: ... Tutaj ozdobą krasi zdecydowanie są szaty. Sprawić, żeby ozdobą były brody - to jest wyzwanie :!: :P ...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

W czasie schnięcia modeli zamówieniowych machnąłem w godzinkę z pomocą suszarki do włosów takie oto coś:
Obrazek
Obrazek
W miejscu gdzie jest "dziura" na wilku będzie pewnie dodane coś takiego czym sie steruje końmi xD
Dodam że wilk nie jest przyklejony stąd przestrzeń między podstawką a prawą łapą ;) Podstawka zostanie pod koniec oczyszczona na krańcach, tam gdzie jest brudno ;)
Podoba sie? :D
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, o 23:22 przez Nokimam, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mi się podoba :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajny wilczek :) Podoba mi się kolorystyka :) Rozumiem, że suszarka do schnięcia farby na modelu ? Jeśli masz elektryczny piekarnik to polecam: 50 stopni na 2-3 minuty i model suchy :) Podstawka jak zwykle fajna i bogata - zbankrutujesz na tych kwiatkach z Army Paintera :P

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Haha dzięki za radę z piekarnikiem ale nie mam na tyle cierpliwości zeby to wszystko ogarniać xD Suszarka wystarcza do suszenia modeli :D Dzięki za opinie :D
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajny wilczek, przyjemnie popatrzeć =D> ...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzieki dzieki :) A podstawka? Nudna? Dodaje właśnie grzybki tam także moze bedzie ciekawsza :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Klocek na którym ten wilk stoi, to nie jest zakończenie od karniszu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Tak hahaha :mrgreen:
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ