Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: Noki's Caucasian Studio

Post autor: Kacpi 1998 »

świetna podstawka i macki ale zbroja w ogóle nie pasuje

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Eh...byłoby spoko, ale NMM bez kontrastu :( psuje to odbiór całej pracy. Jak dla mnie to przerost formy nad treścią niestety..



Czemu tak krytycznie? Bo do cholery, umiesz lepiej!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Znowu pośpiech [-X , okrawędziowanie lipa, krew w wersji ile fabryka dała.
To co zwraca moją uwagę to macki, bardzo udane kolorystycznie.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Nie było pośpiechu, krew też nie trafiona prognoza ale ok, przyjmuje krytyke na klate...
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Praca nierówna. Z jednej strony bardzo fajna kolorystyka, dużo smaczków na skórze i mackach, fajne chlasty krwi na figsie, z drugiej natomiast NMM nieudany (zbroja wygląda na... kamienną, suabe krawędziowanie (imho krawędzie nie wszystkie muszą być pociągnięte) oraz zbyt wiele krwi na podstawce... Ciężko mi ocenić tę pracę. Raczej jednak na plus...

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

mi zbroja wygląda na aero :P i tu bym dopatrywał sie winny małych kontrastów :P choć jet 7:30 i mogę się mylić:P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Mnie się bardzo podoba! Gdyby tylko NMM zastąpić zwykłym, mrocznym metalikiem... Są takie rzeczy, które pasują do HE i są takie rzeczy, które pasują do Nurgle'a. NMM zalicza się do tych pierwszych.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Cóż... starałem się, malowany pod eBay, sprzedałem jakość za tempo...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

A i jeszcze:
Jedno srebro w GW w Windsorze:
Obrazek
I drugie w GW w Stainsie:
Obrazek
I mała wystawa moich modeli w lokalnym GW:
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

:)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Kacpi doceniam to ze sie tak rozpisales ale mam prośbę do innych: nie piszcie tak dużo jak Kacpi, nie mam czasu tego czytać...
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Podoba mi się sam monster choć można by na nim jeszcze posiedzieć :) Koleś na górze za to nie przemawia do mnie za bardzo, jak na Twojego skilla został potraktowany "fast paintingiem" :) Całość na plus, ale znając Twoje możliwości, abstrahując od e-baya - mogło być znacznie lepiej Panie Nokimam !:)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

A mi się z kolei bardzo podoba ten nurglita - jak na speedpainting imho świetnie to wyszło. Bardziej podoba mi się jeździec z uwagi na kolorystykę. Z kolei u wierzchowca widać linię połaczeń/podziału (?) na lewej łapie, sporo więcej można tez było uzyskać z burchli i strupów, a także z rogów. Ale i tak patrz pierwsze zdanie :wink: ...

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Jak kolega wyżej nurglita b. mi się podoba ::) super , że zrezygnowałeś z NMM, poprawiłbym jedynie pazury i rogi hmm"wierzchowca" bo jakoś do mni nie przemawiają . Grarulacje za nagrodę niestety mało co widzę na tych fotach :P


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nieźle, na pochwałę zasługuje brak NMM. :P

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

"starałem się" i "sprzedałem jakość za tempo" trochę się wyklucza. Rogi i pazury słabe nawet jak na twój speedpainting.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Cookie, myślę że "starałem się" odnosi się do wcześniejszej pracy, zaś wzmianka o speedpaintingu tylko do nurglity...

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Przydałyby się zdjęcia "srebrnych prac" bo na tym co jest nic nie widać, gratuluje sukcesu tylko nie wiem za co :D

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Noki, jak dla mnie to wszystkie Twoje ostatnie prace zaczynaja cierpiec na syndrom glutowatosci. Nie tedy droga. Taka zapackana krew i sluz wyglada fajnie, jak podkresla calosc figurki, sa wisienka na torcie, a nie jest jej głównym elementem. Widoczne jest to zwłaszcza na tym nurglu rycerzu z mackami. Nie mowiac o tym, ze elementy metaliczne na nim sa zrobione bardzo kiepsko, wygladaja jak ledwo tkniety warstwa farby cieniowany podklad.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Hahaha uwielbiam takie komentarze jak niektóre z powyższych, szkoda ze tylko kilka ludzi krytykuje mnie za cos istotnego i jest to konstruktywna krytyka a nie to co robią inni. Zawsze byłem gnany za swoją prawdomówność i ukazywanie ma fakty ktore były tabu wiec nie bede tego tutaj robił, lubie to forum. Co do tego ze "za słabe nawet jak na moj speedpainting" hahahaha, spróbuj kochany w 4 h tak pomalować ten model(z czego godzinę podstawka schla) to pogadamy :)


Wiem ze praca jest na -7/10 w skali moich możliwości ale wole malować tak na ebay, jak to sie podoba klientom. Jak sie staram i daje z siebie wszystko(cóż malowalem ten model[painboy orkow] dzien przed samym konkursem) to dostaje finalistę na GD w UK ale i tak nie moge go potem srzedać za tyle za ile sprzedam to cos wyżej... Z całym szacunkiem dla np Awaken Relaims ale ich wszyscy kochają chociaż malują całe figurki TYLKO aerografem(wiadomo ze przesadzam, dają gdzieniegdzie kreski białe). Nie wiem co musze zrobic zeby ludzie zaczęli szanować moje prace, moze musze pod innym imieniem sie wszedzie zarejestrować :?
Prosze o przyjęcie mojego postu z duża ilością humoru, z tym tez był pisany. Pozdro milion
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ