Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Różne śmieszne ludki Nokiego

Post autor: Fuxiorr »

Szybko lecisz z malowaniem gites bo fajnie Ci to wychodzi :mrgreen: =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Oo tak, zapowiada się kolejny dobry stuff ;)
Bardzo fajnie ciśniesz tych slejerków. Czekam na jakieś inne krasnoludki(jakiś hamków czy coś) pomalowanych w Twoim stylu. 8)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzięki :lol2:
No w sumie myślałem nad czymś innym ale jak na razie to jest tylko kolekcja slejerów, myślę że jak już będę zadowolony z gromdaki małych grubych owłosionych chłopaków na mojej półce (boże , czemu ja to napisałem ,hahahaha) to zacznę cisnąć coś innego do krasi ;)
Jeszcze raz dzięki za wypowiedzi panowie ! ( co nie zwalnia innych z wyrażania opinii ! haha)
Pozdrawiam
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kolejny fajny slayer. Masz styl, a to jest ekstra sprawa =D> ...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Kolejny model udany w połowie,a raczej moim zdaniem wyszło mi wszystko prócz smoczej głowy i topora, jutro zdejmuję go z tej podstawki i przemalowuje topór bo na dziś to porażka i moim zdaniem-dobrą resztę modelu ciągnie w dół .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na nim celowo nie ma niebieskich odrostów bo ktoś napisał że mu nie leży taka koncepcja i chciałem sprawdzić jak wyjdzie bez niebieskiego. Waszym zdaniem chłopak wygląda dobrze z taką czupryną czy z chęcią dalibyście mu odrobinę niebieskiego rocka ?! Haha, pisarzem to ja nie będę... :badgrin:
Czekam na opinie ;)
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Świetny styl!
Przede wszystkim z tym smoczym łbem to bym go na podstawke 40mm wrzucił.
Taka broda jest git, ale żeby pasował do reszty można mu parę pasemek na irokezie niebieskich zrobić.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ta głowa to faktycznie do poprawy. Ogólnie zmieniłbym jej kolor, bo już występuje przesyt tych ciepłych czerwieni.
Co do niebieskich wstawek - ja bym je kontynuował, może nie wszędzie tak samo intensywnie. Jemu np dać jakoś tak symbolicznie. Bez nich model trochę zaczyna się zlewać, ten niebieski fajnie wyostrza model i dzięki niemu ta czerwień ze złotem tak się nie zlewa.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

to ja pisalem :)
ale nie masz sie co tym sugerowac. to tobie maja sie modele podobac bo to ty nimi bedziesz gral. jak juz pisalem o gustach sie nie dyskutuje :) do tego im dluzej patrze na te twoje modele tym bardziej te wlosy mi sie podobaja.
co do smoka to co bys powiedzial na zielonego?
do tego proponuje bys najpierw do podstawek przykleil piasek i go pomalowal. pozniej zas przyklejal do nich snieg i caly model. dzieki temu nie bedziesz mial pustych, czarnych przestrzeni.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przy Twoim sposobie malowania irokezy bez niebieskiego zlewają sie z twarzą, więc lepiej z niebieskim. Całość figsa zlewa się też nieco ze złotymi ozdobami, co tworzy wrażenie nadmiaru ciepłych kolorów. Co do smoka - imho wybrałeś najgorszy kolor z możliwych bo też zlewa się z resztą :mrgreen: . Smoka bym zrobił zielonego, podobnego kolorystycznie do gaci jednego ze slayerów :wink: ...

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

dokładnie jak wyżej- styl malowania bardzo ciekawy. Niestety kolory wyglądają jakbyś użył tych samych do włosów i skóry, przez co zlewa się wszytko ze sobą. Nawet złoty się nie przebija, jedynie niebieski. Lekkie urozmaicenie i będzie super

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Taka tam przeróbka ...:
Moim zdaniem lepiej ale tylko trochę, dobra kończę już zabawę z tym modelem ! Czas zabrać się za jakieś inne modele :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A jutro myślę że zabiorę się za coś grubszego :twisted:
Nie zapomnijcie o komentarzach [-X
Pozdrawiam, Noki
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo dziwnie stoi na podstawce, jak gdyby bujał się na piętach. :P Oprócz tego fajne, fajne...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Na odmianę coś do 40stki :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trochę nie w moim stylu bo mój styl się zmienił a to malowane było rok temu.
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Błeee - 40-tka [-X :wink:
Pomyśl nad czarnymi,bardzociemnogranatowymi tatuażami - będą bardziej się odcinać...

Awatar użytkownika
puszkin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: puszkin »

Błeee - 40-tka
Tak samo pomyślałem :P

Ale, żeby mój post nie był bezsensowny to napiszę, że jak dla mnie zbyt bardzo rozjaśniasz, wszystko do białego. Ale ma to swój urok ...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Miałem takiego bitsa że jest tułów i głowa od White Dwarfa i postanowiłem w końcu coś z nim zrobić:
Obrazek
Obrazek
Średnio to na razie wygląda ale jak pomaluję to się wbije do squadu slayerów :D
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Musisz coś zrobić z tą wybijając się ręką, ona tam w ogóle nie pasuje :P

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

TAKI KOLEJNY WIP, TAKA KOLEJNA NOC NA MALOWANIU W FERIE , TAKIE KOLEJNE KOMENTARZE OD WAS MAM NADZIEJĘ ! FOTY MASAKRYCZNE, PROSZĘ TO WZIĄĆ POD UWAGĘ I ZMNIEJSZYĆ SROGOŚĆ OCENIANIA [-o< SERIO NA ŻYWO MA PO DRAGONSLAYERZE NAJLEPSZĄ SKURĘ I NAJLEPSZE OGÓŁEM OCZY TYLKO TEGO NIE WIDAĆ, JAK BĘDZIE PROGRES I GO SKOŃCZĘ JUTRO/POJUTRZE TO BĘDZIE WIDAĆ :wink: DZIARKI MI NIE IDĄ NA NIM TO SOBIE NA TYM CO JEST ODPUŚCIŁEM :roll: JUŻ DO MNIE LECI STARY GOTREK I OHHOO, PĘDZELKI PRZYGOTOWUJCIE SIĘ ! :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KOCHAM, NOKI

PS. SORY ZA KAPSLOKA ](*,) :-?
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Hej,

Moim krytycznym okiem powiem tak :) slayery fajne porządny tt, na zdjęciach z daleka wyglądają miodnie, pokombinuj ze złotem, bo jako ozdoby na brzuchach serio zlewa sie ze wszystkim wokół.
WIlczek do 40 to też taki porządny tt :)

Zarzuć może jakimś zwykłym kraśkiem dla odmiany czymś kolorowym :)

Acha i zakochałem sie w pasiastych gaciach :D


ps. Spróbuj bardziej rozwadniać farbę, wtedy przejścia będą bardziej gładkie. polecam poradnik "Painting Secrets with Natalya" w jednym rozdziale maluje slayera ;) może podpatrzysz coś fajnego :)

kiedy będziesz w Wawie ?

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Takie tam:
Thrall:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podstawka dla Garagrima:
Obrazek
Obrazek

Kral WIP:
Obrazek
Obrazek

Czekam na opinie i krytykę ;)
Pozdro

Ps. W Wawie za jakiś czas, nie wiem kiedy dokładnie
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ