Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Re: Różne śmieszne ludki Nokiego

Post autor: Nokimam »

Dzięki za opinie :mrgreen:
No w sumie to nie do końca, w takim gostku jest ok 0.5 paska GS'u czyli jakieś 8 zł :D
Chałasowego chłopa znalazłem jak szukałem w zakamarkach swoich figsów White Dwarfa, zmyłem i czeka na lepsze czasy, może go sprzedam bo chyba coś jest wart ;)
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Chdeki zawsze mają wartość :wink: . Raczej nie tracą, coś można za niego wymienić na ten przykład, albo sprzedać...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

TO NA DOBRANOC WIP LIMITOWANEGO BRODACZA.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak teraz patrzę na zdjęcia to chyba rozjaśnię jeszcze tatuaże ;)
Coś ostatnio mało piszecie ! [-X Nie wolno tak mało pisać [-X Haha->opinie mile widziane.
Pozdrawiam , Noki
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Skóra ci fajnie wychodzi. Co do tatuaży - wprawdzie sam ich nie maluję, ale wydaje mi się, że u ciebie są ciutkę zbyt drobne. Moglyby być bardziej masywne. I rozejrzyj się za jakimiś ciekawymi wzorami...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Co się dzieje , w galerii zostałem tylko ja i Smiejagreg hahaha, opinii potrzebuję ! Wiem że wszystko u mnie wygląda tak samo no ale cóż.. Hehe
Powoli, ale lecę z Demon Slayerem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Serio, opinie się przydadzą, może uważacie że moge coś urozmaicić ? Temu panu postaram się zrobić takie spodnie w stylu szkockim ;)
Pozdrawiam!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Jakie opinie, toż to wciąż wygląda przesyto z tymi kreseczkami i się nie ma czego czepiać.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podoba mi się, jak i poprzednim razem. Czekam na skończonego :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

No to chłopak skończony, będzie jeszcze stał na głowie demona ale to wieczorem ... Mniejsza podstawka jest wyjmowana.
Moim zdaniem znowu średni wytwór mojej działalności, spodnie miały wyglądać inaczej, tatuaże dużo za słabe jak na taki model no ale cóż. Bywa :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wesoła gromadka :


Obrazek
Dawać opinie swoje ;)
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mój jest jeszcze w opakowaniu, wiec nie wiem - on jest tak wyrzeźbiony, że ma zamknięte oczy :?: #-o

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Zamknięte ma
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Thx za info.
Co to są te czerwone ciapki na podstawce, bo coś nie ogarniam. Chyba zmęczenie #-o :wink:

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

No szczerze mówiąc to to mnie zainspirowało bo wygląda spoko ale mi się oczywiście tak nie udało hahah...
Obrazek
No ale ogólnie to takie niby urozmaicenie na podstawce jest jednak...
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Krasie mega. Styl malowania nie spotykany =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ciapki są ok. Jedynie przyczepiłbym się do tego, że zbyt regularnie są porozmieszczane.

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Czekam na pokurcza chaosu jak będziesz następnym razem w stolicy :) dogadamy się

najpierw czepianie. Demon Slayer ma coś dziwnego na dole korka tak jakbyś chlapnął niebieską farbą. Poza tym bardzo zacny model, czekam na głowę demona :)

najnowszy ulepek moim zdaniem miażdży jajca :D mam wielki szacunek dla ludzi bawiących się gs;em bo sam jestem w tym mega nobzem i nic mi nie wychodzi :D bardzo mi się podoba.

Styl już omawiałem, bardzo żadko spotykany, albo się go lubi albo nienawidzi. Niestety nie każdemu do gustu przypadną takie przejścia oraz nnm robiony kreskowaniem. Mi się podoba, a najważniejsze żeby Tobie się podobało.

Ps. Jak będziesz następnym razem i tak jak teraz nie weźmiesz żadnego figsa żeby pokazać na żywo to będzie bicie ;P

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Zarzucę może taką lekką ciekawostką, zważywszy na częste pojawianie się słowa "styl" w waszych wypowiedziach :o :
Mój 'charakterystyczny' jak mówicie styl malowania wykształcił się z bardzo prostej sprawy. Otóż mój starszy brat zabrał prawie wszystkie nasze farbki do warszawy (ja mieszkam w krk) i miałem dylemat albowiem zostało mi 8 farbek :lol: No i cóż począć, miałem takie challenge accepted , wymalować kilka figsów które mam jedynie tymi ośmioma farbkami. No i efekt jest taki jak widzicie: Miałem tylko
-Biały
-Czerwony
-Ciemny skórzany
-Zielony
-Niebieski
-Żółty
-Brązowy
-Beżowy
Więc ogólnie było masę zabawy z mieszaniem etc. Jak to się mówi potrzeba matką wynalazku a w moim przypadku to było jedynie wynalezienie dość dziwnego jakby nie patrzeć stylu malowania hehehe.

Co do głowy demona to nie mogę się dogadać z kolorystyką , najpierw był czerwony ale zmyłem , teraz próbuję żółty, zobaczymy co wyjdzie :mrgreen:
Dzięki panowie za komentarze, to jednak baaardzo motywuje do pracy ;)
Pozdrawiam
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Taki chłopak, nie ma oryginalnej ręki od kiedy go kupiłem , dorzeźbiłem mu kufel z piwem i wygląda moim zdaniem nie najgorzej.
Obrazek
Obrazek
Proszę o opinie jak zwykle ;)
Pozdrawiam :mrgreen:
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pokombinuj z większą głębią ostrości w aparacie - tutaj ostrość ustawiłeś na czubku czuba tego krasia :wink: .

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Mamik, może się zainteresujesz moimi kraśkami :)

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=38340

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Pan Mamikon

ODPOWIEDZ