Paradoja - galeria [update 27.04.14]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
paradoja
Plankton
Posty: 4

Paradoja - galeria [update 27.04.14]

Post autor: paradoja »

Hej! Założyłam tą galerię, żeby pokazywać swoje prace. Mam nadzieję, że uda mi się co jakiś czas wrzucać nowe modele. :wink: Jestem nowicjuszką, więc liczę na konstruktywną krytykę, Wasze opinie i dobre rady. :) Miłego oglądania!

A oto moja pierwsza figurka ever:

Obrazek

Co sądzicie?
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, o 20:17 przez paradoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Super jak na pierwszy model! 10 razy przyjemniejszy niż moje figsy jak na mój gust haha ;)
Czekam na więcej!
Ostatnio zmieniony 3 mar 2014, o 19:34 przez Nokimam, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Jak na początek malowania wyszedł super;) Skóre można by jeszcze troche rozjaśnić.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Póki co bardzo fajnie. Niezła podstawka, a na tym zwykle figurki nowicjuszy cierpią.

Awatar użytkownika
paradoja
Plankton
Posty: 4

Post autor: paradoja »

Dziękuję za miłe komentarze :) właśnie skończyłam malować kolejną figurkę - pierwszy raz zmierzyłam się z drewnem i metalem :-? oczywiście proszę o opinie i wskazówki. :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

No i wyszło Ci całkiem nieźle:p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
paradoja
Plankton
Posty: 4

Post autor: paradoja »

Witam po przerwie! ;)

Nie miałam ostatnio wiele czasu, ani na malowanie, ani na zrobienie fotek, ale w końcu udało mi się popełnić dwóch takich zielonoskórych panów.

Ork z pałką (5ed):

Obrazek

Forest goblin (5ed):

Obrazek

Jak zawsze mile widziane komentarze, rady i wszelka krytyka. :) Dajcie znać, czy widzicie postępy.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Wprawisz takim malowaniem w kompleksy wielu początkujących;] Schludnie, dużo detali, ładne podstawki.
Brakuje mi tylko delikatnego rozjaśnienia krawędzi skóry i można przejść do większych modeli i innych ras:)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dwie uwagi:
- skóra jest za płaska jeszcze. Trzeba iść dalej w rozjaśnienia, nie ma co się bać. Do zielonego trza dodawać białego lub cytrynowego - wedle uznania.
- styliska drewniane - potrzebny jest jeszcze jeden kolor do kresek - cieniutkie kreski ochrowe (jasne). Potem całe stylisko zwashować gryphon sepią albo jej nowszym odpowiednikiem i gotowe. Z futrem można podobnie kombinować, delikatne rozjasnienia ochrą, nie tak grube jak jasnobrązowe, w najbardziej oświetlonych częściach...

Reszta bardzo mi się podoba. Jak na początki malowania jest doskonale =D> =D> =D> ...

Awatar użytkownika
paradoja
Plankton
Posty: 4

Post autor: paradoja »

Witam wszystkich po ponad 9 latach!
Zostałam niedawno w ramach imienin obdarowana zestawem farbek, a skoro ktoś z dobrej woli powiedział "A" to mi pozostała reszta literek alfabetu, więc wracam do malowania 🤣 jestem w trakcie kompletowania swojego mini-warsztatu i wkrótce ruszam z produkcją!

ODPOWIEDZ