Liz by Oki

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Liz by Oki

Post autor: Oki »

No to komentujcie :)
Do pomalowania jeszcze boki podstawek :)
Mam też identycznie zrobiony kolejny regon saurusów i 3x10 Ved.skinków w skirmiszu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Wyglądają na bejcę czyli to czego nie lubię ale mimo wszystko armia bardzo fajna, udane kolory ( odbiegające od schematu )...no iczuć ten klimat dżungli :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Cała armia i kolorystyka fajna. Ale nie czuję klimatu podstawek jakoś (a raczej patrzę i patrzę i nie wiem co to jest)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

wygląda na żwirek akwarystyczny
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Tak to żwirek + roślinki z akwarium wyciągnięte :P

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

#-o Jak widzę bejcę to aż chce się ...... ale za lizaki i schemat dostaniesz +

Żwirek mógłbyś jednakowoż pomalować albo co, bo tak to serio wyglądają jak byś ich trzymał pod prysznicem :D

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Nie sądziłem, że istnieją lizaki brzydsze niż moje :D Serio, weź przerób te podstawki, bo oczy bolą :) Jakbyś je ładnie wypiaskował i pomalował na jakiś kontrastujący kolor (brąz), dodał trawkę, to będzie wypas. Ale na chwilę obecną, masakra :D No i nie rozumiem czemu traye robisz z pianki styropianowej, ch*jowa jakość i wygląd jeszcze gorszy. Albo rób obramowania z wyprasek (trochę roboty, ale za darmo), albo z balsy (dużo mniej roboty, ale balsa coś tam kosztuje).
Peace
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Tombo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tombo »

Jakby zalać te podstawki żywicą epoksydową, albo efektem wodą valleyo to nawet fajnie będzie wyglądał ten żwirek pod wodą (dobrze by było mimo wszystko przed zalaniem dodać jakieś podwodne chwasty i pomalować te kamienie). Myślę, że efekt mógłby być fajny. Sama kolorystyka jest udana (dobra odmiana od pastelowo-cukierkowych lizaków), choć można tam jakiś ciepły kolor do kontrastu dodać (na przykład wycieniować te wyrostki kolcze).

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Plus za kolorystykę - chyba wolę jaszczury tego typu. Tylko by się więcej dżungli przydało na podstawkach. Kamienie sprawiają obślizgłe wrażenie i rzeczywiście water od Vallejo byłby na nich zacny. Takie Lizki z wodnistych rejonów Lustrii.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Jasif pisze:Nie sądziłem, że istnieją lizaki brzydsze niż moje :D Serio, weź przerób te podstawki, bo oczy bolą :) Jakbyś je ładnie wypiaskował i pomalował na jakiś kontrastujący kolor (brąz), dodał trawkę, to będzie wypas. Ale na chwilę obecną, masakra :D No i nie rozumiem czemu traye robisz z pianki styropianowej, ch*jowa jakość i wygląd jeszcze gorszy. Albo rób obramowania z wyprasek (trochę roboty, ale za darmo), albo z balsy (dużo mniej roboty, ale balsa coś tam kosztuje).
Peace
Oj tam po prostu zazdrościsz ;)

Szczerze to też się zastanawiałem nad tymi podstawkami, i teraz mam zagwozdkę co i jak:
-drybrush? jakimi kolorami
-water efect? ogólnie te kamyki są całkiem wysokie i nie wiem czy nie byłoby tego wszystkiego za dużo
-trawka? imo by nie pasowała
-drybrush + więcej roślin z akwarium?

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Figurki świetne, uwielbiam białe lizaki, ale za podstawki to nagana.
Oki pisze:-drybrush + więcej roślin z akwarium?
Chyba najlepsza opcja. Ogółem podstawki rodem z dżungli to dość niełatwy temat, ale muszą pasować poziomem do figurek, więc się staraj!

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Jakimi kolorami drybrush? nie mam weny....

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

W ogóle je zmień, tak jak pisałem :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Jasif pisze:W ogóle je zmień, tak jak pisałem :D
+1
ogólnie to:
drobny piasek + wikol, jak wyschnie całość ciemny brąz (np vallejo 140) później drybrush jasnym piaskowym (np snakebite leather + odrobina białego) jak wyschnie zielona jasna trawka.
i armia zrobi się ok

Awatar użytkownika
Izma
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Izma »

Podoba mi się kolorystyka armii - faktycznie nawiązuje do tematu dżungli. Fajnie że cała armia jest utrzymana w jednym temacie kolorystycznym. Nie mogę się doczekać aż moja armia lizaków będzie juz w całości:)
Nie chcę być ignorantką, ale powiedzcie proszę o co chodzi z ta bejcą ... :P To jest ten efekt kiedy figurki sie błyszczą?
I co to są za skinki ze skrzydłami? Nie widziałam takich jeszcze :) To z jakiejś starszej edycji, czy sam zrobiłeś ?:)

hc-maciek
Wałkarz
Posty: 73

Post autor: hc-maciek »

a jak dla mnie te podstawki do tej armii są spoko , wygląda one może za bardzo jak bieszczadzki strumyk podczas deszczu ale ma to swój urok - nie jest to wymalowane i wygląda jak by maszerowały po mokrych kamykach - takie są reala :) . ale domaluj boki podstawek , wykończ te podstawki jakimś water efektem żeby stały się "szklisto-zgniło-zielone" i będzie fajnie .

no i kolorystyka samych lizaków bardzo spoko , + za odwagę że postawiłeś na dość stonowane kolory kiedy mogłeś pomalować je np na pomarańczowo fioletowe
ale malutki minus za bejcowanie

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Izma pisze:Nie chcę być ignorantką, ale powiedzcie proszę o co chodzi z ta bejcą ... :P To jest ten efekt kiedy figurki sie błyszczą?
Bejcowanie to taka technika polegająca na zanurzaniu figurek w... bejcy właśnie. :P W dziale o poradach jest cały długi temat o tym.
Izma pisze:I co to są za skinki ze skrzydłami? Nie widziałam takich jeszcze :) To z jakiejś starszej edycji, czy sam zrobiłeś ?:)
W domyśle to na 100% Terradony - samoróbki.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajne kolorystycznie... Ilość materiału na podstawkach dominuje nad figsami, co nie do końca mi pasuje...

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Armia ładna i nawet miałem okazję u nas w Gorzówku na żywca widzieć :P ale nad treyami i podstawkami trzeba popracować.
Obrazek

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

Moim zdaniem jest super, kolorystyka armii jest świetna a podstawki dodatkowo nadają klimatu mokrej, bagnistej dżungli.
Sądzę że nie ma poprzeby ruszać podstawek, malowanie kamieni, afekt wody - po co poprawiać naturę

ODPOWIEDZ