MNP21 EoS

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

MNP21 EoS

Post autor: mnp21 »

Po dłuuuugiej przerwie w graniu i malowaniu, wracam do obu tych wspaniałych rzeczy. O malowaniu na zlecenie już nie myślę, nie wychodziło mi kompletnie, tzn. motywacja do malowania cudzych figurek okazała się u mnie zerowa i to nawet jak było krucho z kasą :|

Teraz maluję swoją armię do 9th Age czyli Empire of Sonnstahl i błagam o jakieś motywujące komentarze bo malowanie tych kilogramów zwykłej piechoty to naprawdę jest czasem ból, zwłaszcza jak siedzi się tydzień nad 5 hipkami wiedząc że w szafie czeka jeszcze jakieś... 200 - 300 modeli :lol2:

Niestety skillem odstaję dość mocno od tutejszej średniej, widzę że dział się dość mocno "sprofesjonalizował" ale może to i lepiej? Uwagi od mistrzów są tym cenniejsze!

To na początek czołg:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 cze 2018, o 21:00 przez mnp21, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Zdjęć nie widać
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Duderson pisze:Zdjęć nie widać
Czyżby wdrożono artykuł 13? ;)

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Ufff... chyba już działa :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ile godzin malowałeś to cudo?

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

WarX pisze: Ile godzin malowałeś to cudo?
Miło, że się podoba :) . Na zdjęciu wychodzą bardzo wszystkie błędy itp. więc wydaje mi się że w realu jest trochę lepiej.

To może jeszcze kusznicy, którymi pół roku temu wróciłem do malowania:
Obrazek
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Kusznicy fajni, ale jedna rzecz mi w nich nie pasuje...
Skoro stoją w krzaczorach, to zielone piuropusze kojarzą się bardziej z liśćmi paproci / palmy ;)

Nie napisałeś ile życia zabrał ci czołg. Tak pytam, bo sam przy całym moim anty-talencie widzę, że pomalowanie figurki (kiepsko!) zajmuje całe godziny ;) A co dopiero taki wielki model...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Czołg całkiem fajny, szkoda że sporo szpar po klejeniu zostało.
Rzeczywiście jakieś niedoróbki się przebijają, ale pewnie na stole wygląda pro.

Kusznicy już słabiej się prezentują, trochę mi się zlewają zielone portki z tymi podstawkami, ale nadal jest to poziom wyżej niż oczekiwałbym od modelu na stół.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Bardzo dziękuję za komentarze, dzięki wam odzyskuję nadzieję że starczy mi motywacji na całą armię :D
Stan pisze:Czołg całkiem fajny, szkoda że sporo szpar po klejeniu zostało.
W istocie, był to dla mnie najtrudniejszy do sklejenia model w życiu (a trochę już tego posklejałem :wink: ). Trochę podreperowałem GSem, niestety jak to zwykle bywa, większość wad wychodzi przy malowaniu :(
Stan pisze:Kusznicy już słabiej się prezentują, trochę mi się zlewają zielone portki z tymi podstawkami
Tak jak pisałem, od kuszników zaczynałem i dopiero w połowie malowania przypomniałem sobie że istnieje coś takiego jak mokra paleta :lol2:
WarX pisze:Nie napisałeś ile życia zabrał ci czołg
Razem z wycinaniem, usuwaniem mould lineów i robieniem podstawki to... hmm... koło 6 dni po 2h dziennie. Ale to jest śmiech na sali, profesjonalista w 4h zrobiły lepiej. Ja tam włączam muzykę i maluję w formie relaksu :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Fajni kusznicy, jakbyś jeszcze znalazł jakieś małpki i papugi to bym pomyślał, że szukają El Dorado w Am południowej :D
ID: 2477

ODPOWIEDZ