Konkurs Malarski prosze o zwrot figurek

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Konkurs Malarski prosze o zwrot figurek

Post autor: Kuros »

Witajcie
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich do Konkursu malarskiego który start będzie miał 15 maja a koniec 15 czerwca

Zgłoszenia proszę wysyłać do mnie poprzez pw lub w dziale konkursu.
Nagroda przy 200 osobach to 10000zł dla pierwszej dziesiątki
Nagroda zmniejsza się o 500zł wraz ze zmniejszeniem chętnych o dziesięć osób .


ten konkurs ma na celu wyłonienie malarza w każdej sytuacji.


---------------------------------------WSTĘP-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mianowicie chodzi o to ze każdy kto się zgłosi ,dostanie przydzielone ode mnie figurki od 1( duży target,hero)-20(state troops, zombie klanraci, gobliny) robi zdjęcia i odsyła mi pomalowane już figurki, ja umieszczam je na forum i każdy kto może głosuje na wybrany numerek.
W zależności ile osób będzie chętnych 1/10 (+1*)osób wygrywa.
Oczywiście przeanalizuje dokładnie galerie każdego kto się zgłosi ,żeby nie dostał figurek które już malował lub figurek z jego armii. Oczywiście żeby każdy miał równe szanse profesjonaliści dostaną figurki w których będą musieli się napocić żeby wygrać. A mniej doświadczeni malarze ,figurki z większymi szczegółami .
Zgłosić się może każdy to nic nie kosztuje prócz kosztów wysyłki .
Czekam na informacje o liczbie chętnych ,ponieważ przy dużej ilości chętnych po prostu będę musiał dokupić więcej modeli.
Jeśli nikt mnie nie oszuka z figurkami lub też będą chętni będę robił take eventy raz na ok. 3 miesiące.

*losowa osoba wybrana przeze mnie dostanie nagrodę pocieszenia 5% łącznej wygranej. Wiec każdy może wygrać

----------------------------------------Zasady------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Każdy uczestnik może wygrać tylko raz
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-każdy malarz ma równe szanse(profesjonaliści dostaną figurki w których będą musieli się napocić żeby wygrać. A mniej doświadczeni malarze ,figurki z większymi szczegółami .)
-konkurs ruszy tylko jak będzie 10+ chetnych.



-------------------------------- jak sie zgłaszać ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Zgłaszacie się do konkursu poprzez wpisanie się w tej o to galerii lub przez pm jak ktoś woli.
-zgłosić się może każdy wiarygodny członek forum który posiada już galerie na forum lub ma 100+ postów.
-zgłoszenia Przyjmuje do 12 maja. ponieważ musze to jakoś wysłać do was.

Mam nadzieję, że się nie będzie żadnych problemów i nikt nie będzie mnie oszukiwał.
lista uczestników jak i lista oddanych prac będzie ogłoszona i aktualizowana przeze mnie.
na każde pytania z chęcią odpowiem. Masz pytanie co może zniechęcać ludzi do malowania zastanów się i zapytaj mnie o konkrety na pw
Pozdrawiam
-------------------------------- NAGRODY---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
<10-19> 475 zł dla wygranego i 25 dla happy loosera
<20-29)-650-wygrany 300zł drugie miejsce i 50 zł happy looser
<30-39)-900zł wygrany 350zł drugie miejsce i 175zł 3 miejsce .75zł happy looser
Lista:
1)WOJTEQ-mam ok
2)FUXIORR
3)MARYNARZ STORCZYK-ok
4)SZCZUR 22-ok
5 )WOJTUŚŚ-ok
6)KAAGULAR
7)DENIS- ok
8) DR. LOBO-ok
9) KUBENCJUSZ-ok
10)DZIKKI-ok
11)NOKIMAM-ok
12)NIKO
Ostatnio zmieniony 9 lip 2013, o 18:39 przez Kuros, łącznie zmieniany 43 razy.

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

Gdzie tu haczyk? :P Rozbiłeś bank czy jeszcze trzeba wpisowe?

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

nie ma żadnego haczyka. poprostu pasjonuje sie figurkami dobre kilka juz lat ,mam pieniążki na ten konkurs ok 40 000 ale pewnie 800 osób sie nie zgłosi wiec nie wydam zbyt dużo. figurek mam bardzo dużo prawie do każdej armii ok 1000 .jeśli zdziwi mnie ilość chetnych pozytywnie to bede kupował figurki od chlopaków z forum.
wtedy pozbedą sie swoich zbednych figurek ,malarze zdobędą nagrody a ja bede zadowolony z eventu.
oczywiście spróbuje sprzedać cześć figurek tych średnio pomalowanych żeby mieć pieniążki na kolejny taki konkurs.
myśle że ludzie ruszą dupska jeśli bedzie taka nagroda bo naprawde warto jest sie pofatygować .
Pytajcie sie jak najwiecej żeby było wszystko zrozumiałe dla was.
Pozdrawiam i czekam na zapisy
Kuros

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Póki co - wygląda ciekawie. Jednak diabeł tkwi w szczegółach - ile byłoby czasu na pomalowanie figsów? U mnie bowiem dość krucho z czasem. Poza tym - Kuros duzo nie inwestuje, wbrew pozorom. Skoro figsy ma - my je pomalujemy, Kuros je opędzluje na ebayu i jeszcze wyjdzie na plus :mrgreen:. Ale mi tam się podoba taka inicjatywa - zawsze może coś tam się ruszy :wink: ...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

myślę że miesiąc wystarczy na pomalowanie modeli od 1-20;) jeśli wam nie starczy czasu to możemy przesunąć termin tydzień. mi na czasie nie zależy i ściśle nie bede trzymał się grafiku.
Pozdrawiam
Kuros

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ja się piszę na coś takiego.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja też. W końcu może pojawi się możliwość pomalowania figsów z tych armii, z którymi na codzień nie mam do czynienia :P .

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja może w sierpniu wziąłbym udział, wtedy miałbym czas ;)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

rasti nawet na 1 wronke albo 4 crypt horrory?;) zastanów się;)
ale jak się powiedzie ten konkurs to w sierpniu także zrobię

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Teraz mam priorytety, żeby odstać się na studia i przede mną 2 miechy ciężkiego rysowania. Na malowanie przyjdzie czas jak już się dostanę ;)

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Ja tez w sierpniu mógłbym wziąść udział :)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Jestem chętny, przyda się wyzwanie.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ja tez bym cos zmalowal ale monstera raczej bym wolal

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Zgłaszam się, bardzo ciekawy pomysł!
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jestem chętny na lipiec i sierpień, bo teraz uczelnia goni. :(

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Podejrzane, bardzo łatwy sposób żeby za free pomalować sobie wszystkie figsy które zalegają po szafach a potem puścić to na zachód.

Nie mniej jednak czas na pomalowanie jednego figsa znajdę ale śmierdzi mi to z daleka.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Przecież wkładu pieniężnego w to nie wrzucasz nic.

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Noo niby tak, ale tez mam mieszane uczucia jak @teillman.
zakładając powiedzmy 20 osób które faktycznie coś zrobią ( a to i tak imho zawyżona liczba) 10 os. dostanie coś koło 100zł, natomiast wartość pomalowanych modeli -zakładając 4 monstery,4 regimenty,4 hirołów.. itp. hm. Dziwny deal. niemniej ofc. nikt nie zmusza do brania udziału.

@Kuros pytanie - skoro i tak będziesz w pewnym momencie miał te pomalowane figury u siebie, czy nie lepiej żebyś ty robił foty do konkursu? przynajmniej wszystkie byłby jednakowej jakości , bez że tak powiem, poprawek.
pzdr,KG

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Prosta matematyka. Twórca konkursu założył sobie, że za każdego uczestnika wrzuca do puli 50zl (wyliczyłem to na podstawie tekstu ze przy 200 osobach pula nagród to 10000zł, niezły chwyt marketingowy, taka duza suma.... przy tylko 200 uczestnikach :D). Za te 50zł dostaje w zamian pomalowanego herosa, monstera albo kilka figsów piechoty czy tam konnicy. Z racji że to konkurs to każdy się pewnie będzie starać i malować jak najlepiej potrafii a jak wszyscy wiedzą dobre malowanie jest w cenie. Potem tylko wrzucić na ebay'a gdzie na pewno takie malowanie jest warte więcej niż te 10 funtów :)
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

nie jestem najlepszym fotografem i nigdy nie miałem talentu w robieniu zdjęć. o wiele lepsze robicie.
przy 10 osobach nagroda to 500zł przy 20 to już 1000.
ale nie mam zamiaru się prosić nikogo o dołączenie do konkursu kto chce ten przystąpi proste.
teillman nie wiem czy dostaniesz 1 figurkę. przeglądając Twoją galerie, jeśli bym dał Ci przykładowo wrone lub smoczka lub każdemu takie same figurki prawdopodobnie byś wygrał. Ja wole dać równe szanse wszystkim i prawdopodobnie dostałbyś na dzień dzisiejszy.
2 figurki na podstawce Chariotowej, albo 4 monstery.
jak pytałem się Rastiego czy uda sie konkurs odpowiedział, ze ludzie będą się bać.
zapytałem się czego .przecież nikt nic nie płaci prócz chęci
odpowiedzi nie znał tylko powiedział po prostu.
prawdopodobnie będzie lepiej na następnym konkursie ale przynajmniej Ci którzy teraz sie zapisali będą testerami ale także łatwiej będzie im wygrać ponieważ będzie mniej konkurencji .
zapisać Cie w takim razie teillman?
Pozdrawiam
Kuros

ODPOWIEDZ