ruskowe lanie farby

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: ruskowe lanie farby

Post autor: Naviedzony »

Dużo lepsza ta elfka teraz.

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Raz na jakiś czas uda mi się coś pomalować, tym razem coś do malifaux. Model po przejściach bo był zmywany io teraz prezentuje się tak :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

naprawdę ładny.

świnkę tylko bym taką różowiutką zrobił jak z bajek ;) ale to szczegół i moje widzimisię.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków


Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

I kolejne modele, tym rzeam znowu cos innego bo gobliny z morii do lotr'a, a jak mi sie uda domalowac jeszcze 3 zaczete modele i nie zapomne to sie zgłaszam sie do pmotm'a :p
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Hej, skonczylem własnie nowy model :D jakies opinie? Pierwsze zdjecie zgłaszam na PMotM LXVIII
Obrazek
I tu zdjęcia samego Somer'a którego udało mi sie dokończyć :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Po powrocie do grania w figurki znowu zacząłem zbierać nową armię #-o , ale jako że trzeba sobie stawiać wyżej poprzeczkę to postanowiłem sobie ulepić żabe do armii jaszczurek, więc oto i ona
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Fajna! pozbądź się koniecznie śladów linii papilarnych :)

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Super! Własne modele ftw!
Ja bym się pokusił o więcej detalu. Może jakieś fałdy na skórze [w ogóle starałbym się zróżnicować skórę, żeby nie była taka uproszczona], suty, pępek, usta, coś a 'la nos, może gdzieś faktura na skórze itp. Im więcej drobiazgów tym lepiej to potem wygląda. Oprócz tego możesz rozbudować tron bitsami jeszcze, żeby ubogacić całość.
Pomysł ekstra.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

No może akurat suty na żabie to trochę zły koncept ;)

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Fakt masz absolutną rację :) przyzwyczajenie po ograch, ale chodzi mi o kierunek :P

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Miałem cicha nadzieje ze ślady po palcach znikna pod farba, ale chyba faktycznie je zjade jakims papierem ściernym. Co do wiekszej ilości detali, to szczerze mowiac juz mi sie ich nie chce robić na żabie szczególnie ze już kolejne projekty w planach, ale na tron pewnie dojda jakieś pnącza i listki bo sam jest wsumie jednym wielkim detalem (całe oparcie jest zrobione z totemow)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Hmmm a może liquid green stuff byłby dobrym rozwiązaniem. Nierówności po paluchach czy dłutku, plus jakieś trochę za głębokie rowki jak te koło bicka :P

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Niestety nic lepszego nie pomalowałem w terminie na PMotM, pare rzeczy fajniejszych pojawiło się wcześniej to się nimi w wolnej chwili pochwale :D
Obrazek

Awatar użytkownika
koniu699
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: 5596

Post autor: koniu699 »

Do lepienia z green stuffu polecam patent który złapałem gdzieś w necie - lateksowe rękawiczki. Pięknie ukrywają odciski palców sprawiając, że oryginalny autor modelu jest nie do odnalezienia :D Polecam

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

@koniu problem jest tylko taki że niewygodnie mi się w nich pracuje :/

Tak jak kiedyś zapowiadałem wrzucam figurki do ID które udało mi się pomalować, prawie wszystko poza BSB jest pomalowane od sierpnia do dnia dzisiejszego. W kolejce już czeka drugie tyle plus kolejne armie
(niestety nie wiem dlaczego zdjęcie lammasu jest jest w poziomie :( )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Nowa armia, nowe kolory (już ich żałuje)
Niestety nie udało mi się uchwycic dobrze kolorw, wiec ostatnie zdjecie jest jako porówananie (nie wiem czemu nie jest w pionie) i trzeba wyciągnąć średnia #-o

Poniższe zdjęcie zgłaszam na najnowsze Play Mini of the Month LXXVIII

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

A to ostatnie zdjęcie chyba najlepiej oddaje model :D Bardzo fajnie wycieniowana sukienka, kolor akurat na czasie od dobrych dwóch sezonów wśród babskich kiecek :D
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Baszut
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Baszut »

Kolorystyka miodzio, całe malowanie super a sukienka faktycznie świetna. Ekstra.

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Ciesze się, że sie pdoba :D ostatnie zdjecie faktycznie najlepsze tylko gdyby tło było jakies jednolite

ODPOWIEDZ