HH Death Guards Army

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Re: Żabkowe malunki

Post autor: Mirabelka »

A tu podstaweczki :)

Powoli też przygotowywujemy swój debiut zagraniczny, chcemy wystartować w kampanii crowdfoundingowej a co za tym idzie planujemy w przeciągu miesiąca zrobićaż 4 konkursy, w których będą do wygrania Nasze podstawki :)
Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i wypali :)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Ooo.. te wyszły super. skały są z kory?
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

roc3s pisze:Ooo.. te wyszły super. skały są z kory?

Sprasowany SuperSculpey wraz z elementami piasku i żwirku. Potem chyba jeszcze mąż traktował to papierem ściernym i oxid pastą.

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Teraz nieco innej technologii. Powoli zaczynamy przygotowania pod kampanię na Indiegogo, prócz tradycujnych prac chcemy pokazać też coś innego. Co myślicie?

Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Zapowiada się miło a można poprosić o zdjęcie z figsem w celu ustalenia skali?

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

To jest tylko grafika pod wydruk, sam nagrobek ma mieć około 2,5cm wysokości oraz 3,5cm wysokości dla podstawek 40x40.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Fajne, tylko czaszki nie wyglądają na ludzkie (no chyba że nie miały być)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Czaszki wg ok, trochę jak z rzymskich nekropoli, swoją drogą sugeruje wam przejść się na wydział hist i poprzyglądać obrazki. Fajne mieli pomysły :D

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Tutaj już widać chyba więcej, wersja 40x40

Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wyczapiste!

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Nawet bardzo wyczapiste! :)

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Suuuper :)

mini Paint Lab
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: mini Paint Lab »

Powoli zaczynamy kampanię :) Po weekendzie powinny pojawiać się kolejne rendery. Z dobrych wiadomości to taka, że nawiązaliśmy współpracę już oficjalnie z Naszym odlewnikiem oraz z inną firmą :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajne to wszystko, cieszę się, że idziecie do przodu =D> :wink: ...

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A ja mam nadzieję, że będziecie mieli bardzo atrakcyjnee ceny, bo w porównaniu z konkurencją jakość waszych podstawek niestety kuleje :(
I wish you the best of luck though!
;)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Druchii pisze:A ja mam nadzieję, że będziecie mieli bardzo atrakcyjnee ceny, bo w porównaniu z konkurencją jakość waszych podstawek niestety kuleje :(
I wish you the best of luck though!
;)

Jakość? Nie brałeś chyba od nas podstawek także nie sądzę abyś wiedział jakie one są jakościowo mój drogi :) Podstawki są z lepszej gatunkowo żywicy niż te microarta czy np kromlecha :). Chyba, że miałeś na myśli wzornictwo ale tu już kwestia gustu.

Następnym razem bardziej precyzuj misq żebym się potem nie denerwowała :)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ok, niech będzie...Jakość wykonania...Rzeźba....Detale...Materiał mnie nie interesuje...Mam sporo różnych wzorów podstawek MAS i mnie ich żywica nie przeszkadza...Jestem z niej wręcz zadowolony...Więc precyzuję...W mojej wypowiedzi chodziło o jakość rzeźby, jak dla mnie wygląda po prostu amatorsko. Wszystko. Najlepsze są podstawki ze zdjęcia nr. 1. 2 też spoko, ale już zdjęcie numer 3...Nawet ja potrafiłbym w domowym zaciszu zrobić te skałki z pseudo śniegiem na takim poziomie jak nie lepiej jakbym się postarał...4 to samo. Dla mnie po prostu nic szczególnego....Z resztą wystarczy zapoznać się z ofertą konkurencji...
No i się tak nie denerwuj, to tylko opinia jednego szarego użytkownika tego forum...Tyle...
Jak już pisałem, życzę powodzenia ;)
P.S: Mógłbym poznać ceny tych podstawek na forum publicznym, podasz je tu czy bardziej na pw (co za rym, lolz)?

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Nie zgodzę się z tobą Druhii. MAS ostatnio niesamowicie się popsuło kupiłem od nich podstawki pod WE i na każdej praktycznie był widoczny bąbel, kupiłem od mirabelki i tylko na trzech z 40 on widniał. Podobnie MAS na 3/4 swoich wzorów jedzie tylko i wyłącznie na niesamowicie profesjonalnym malowaniu, co nieco przeinacza stan faktyczny.

Mnie się od Was podobają jak na razie wszystkie za wyjątkiem tego jeża, jest on niepraktyczny. I nie wiem jak teraz ale ja kupowałem te drzewiaste po 2zł/szt i jestem bardzo zadowolony.

mini Paint Lab
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: mini Paint Lab »

No i stało się!

Wystartowaliśmy z kampanią, zachęcamy do udziału oraz kilka zdjęć, może coś Was zainteresuje :) Zapraszamy na stronę na FB gdzie będziemy Was informować o konkursach związanych z kampanią : https://www.facebook.com/miniPAINTLABstudio

oraz rzecz oczywista na stronę gdzie można Nas wesprzeć: https://www.indiegogo.com/projects/warg ... /x/8864292

Obrazek

Obrazek

pozdrawiamy
A&A

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

Z całym szacunkiem, ale nie pokazaliście jak wygląda 90% podstawek i jeszcze będzie trzeba czekać 46 tygodni? :shock:

ODPOWIEDZ