HH Death Guards Army

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

HH Death Guards Army

Post autor: Mirabelka »

Cześć!

Dotąd raczej biernie się przyglądałam jak to inni malują ( w tym mój mąż ) ale nadszedł taki moment kiedy i ja chciałam się pochwalić nawet udanym malowaniem oraz fatalnymi zdjęciami jakie udało mi się wykonać :)

Moje są rakietnice oraz trzy byczki na przodzie, męża pozostała czwórka byczków z tyłu.


pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 1 gru 2015, o 12:20 przez Mirabelka, łącznie zmieniany 34 razy.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Przede wszystkim gratulacje dla was, że malujecie razem (moją żonę też muszę namówić na coś takiego).

Byczki zacne, fajnie wyglądają choć przydałoby się ich małe zbliżenie :) Z rakietnic podobają mi się obsługanci, bardzo fajna skóra. Zastanawiam się natomiast nad elementem który jest pomalowany na żółto - to ma być efekt wystrzelenia z działa ? Jeśli tak, to warto by się pokusić o jakiś ładny gradient kolorów, żeby wyglądało to realistycznie :)

Awatar użytkownika
Wolff
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wolff »

Jeśli by to miał być efekt wystrzału i żeby miał wyglądać realistycznie to by jeszcze pasowało żeby był z drugiej strony :) bo to rakieta a one zazwyczaj płomienie mają z tyłu :wink: poza tym Git fajne byczki :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Podobające się mi modele to są.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Zacne maszynki. Mnie też czeka ich ciapanie coś czuje.
Ze swojej strony zrobiłbym rozjaśnienia na rurach (chociaż nie wiem, czy niebieski to dobry kolor) - bardziej miedziany by się nadał albo puszkowy. Blacha na wozach jest dobra, tylko odrobina rozwodnionego turkusowego by się nadała w załamania i okolice śrub. Dobrze jest poeksperymentować, by śniedź dobrze wyszła. I jeszcze trochę bym krawędzie rozjaśnił, że niby się wytarły np. brązem, albo lekko złotem. Samo wiertło jest fajne, ale potrzebne są przejścia - polecam wygooglowanie jak wygląda rozgrzany metal do czerwoności.
Jak dla mnie wyglądają fajnie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Ładnie ładnie. Fajnie ze zaczęliście razem malować. Nie będę ściemniać poszłaś od strzała na głęboką wode. Figsy z FW maja bardzo duzo detali i ladnie z tego wybrnełaś. Metal ładny i fajnie zabrudzony jak powinno byc u chadecji :). Byczki fajne :). Jedno co wymaga jeszcze troche pracy to faktycznie ten efekt wysrzału na lufach i te niebieskie kable które sa troche za płaskie. Tak czy sioak cisnij dalej :)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Dziękuję za komentarze to zawsze motywuje do jeszcze cięższej pracy.

Rurki hmmm one są fioletowe a nie niebieskie to zdjęcie jakoś je popsuło, obsługa na zdjęciach wygląda jak chińczyki :)

A to dziś popsułam, taki już prawie skończony WiP, pozostało wycieniować końcówki skrzydełek to coś jakby pajęczynę na jednym ze skrzydełek i pokrawędziować metal :)

Teraz przez kilka ładnych miesięcy jestem na L4 także chciałabym sporo malować i jak najwięcej się poduczyć, straszną mi to frajdę sprawia ale też odcinek szyjny strasznie się męczy i boli :(
Może uda się też jakieś zlecenie na malowanie złapać bo kończą się już powolutku figurki męża :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek


PS. Poprosiłam też męża o takie pudełko z materiału z dwoma lampkami, w którym lepsze zdjęcia ponoć wychodzą - oby mikołaj posłuchał :)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ciężko ocenić rozjaśnienia na takich zdjęciach niestety :(

Czucher
Wałkarz
Posty: 96

Post autor: Czucher »

No cóż ja osobiście rozjaśnienia na tym złotym widzę oraz na skrzydełkach - kwestia jest właśnie tego, że miedź wygląda jak złoto a na złocie raczej patyna chyba nie występuje. Tak czy siak udane malowanie a i model sam w sobie jest olbrzymi, ciekaw jestem ile malowałaś ( bardzo schludnie trzeba przyznać :) )

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Na złocie nie występuje, ale wątpię by dawi zharr używali go do zbroi szczególnie zważając na właściwości złota. Na całe szczęście poza miedzią patyna pokrywa też brąz i spiż więc tutaj bym szukał raczej. A przy dłuższym wycieraniu się na krawędziach należałoby zastosować właśnie takie odcienie jak złoty lub mu bliskie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Drazhoath zapowiada się bardzo fajnie, czekam na efekt końcowy.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Tym razem bestyjka, która dziś do mnie rano dotarła :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Do następnych chyba bardziej się przyłożę bo rzeźba jest bardzo fajna, masa szczegółów i kupa zabawy :)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Obrzydliwa. Bardzo ładnie, mi się podoba, choć rozjaśnienia na skórze mogłyby być bardziej widoczne. :)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Bo głupia byłam i tyle. Rozjaśnienia były i to całkiem przyjemne dla oka, problem w tym, że chciałam mój nowy zielony wash wykorzystać. Okazało się, że podobnie jak w zakupach i w washowaniu umiaru nie mam - efekt widać :(

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Żeby nie przesłodzić - wszędzie w twoich pracach widać grubą warstwę farby. Najbardziej na krasnoludach i maszynkach. spróbuj nieco bardziej rozcieńczać farbę, a będzie git. Lepiej połozyć 3 w-wy cienkie niż 1 grubą...

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Masz kota?
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Piesorka mam :)


Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

smiejagreg pisze:Żeby nie przesłodzić - wszędzie w twoich pracach widać grubą warstwę farby. Najbardziej na krasnoludach i maszynkach. spróbuj nieco bardziej rozcieńczać farbę, a będzie git. Lepiej połozyć 3 w-wy cienkie niż 1 grubą...
A właśnie krasnoludy malowałam ( za wyjątkiem tych łusek na zbroi ) washami więc hmmm nie wiem jak już bardziej mam rozwadniać tą farbę :(

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie chodziło mi o figsy krasnoludów, bardziej o maszynki. Żółty np. jest masakryczny...

ODPOWIEDZ