Konkurs malarski Golden Princes II-Oddział, zasady.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Konkurs malarski Golden Princes II-Oddział, zasady.

Post autor: Nokimam »

Witam wszystkich forumowiczów! Zaczynamy drugą edycję konkursu malarskiego Golden Princes w którym tematem przewodnim jest ODDZIAŁ vintage.
ZASADY KONKURSU
-W zawodach mogą brać udział tylko modele wyprodukowane do 2000 roku.
-Prace można zgłaszać tylko i wyłącznie w prywatnej wiadomości do mnie, modele które zostaną opublikowane w innych tematach na forum są dyskwalifikowane ze względu na tajność zarówno sędziów jak i Was, zgłaszających.
-Zdjęcie które będzie prezentować pracę może składać się z 6 ujęć - dozwolone sklejki.
-Każdy uczestnik ma prawo zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie.
-Każdy uczestnik maluje swoje własne modele oraz sam robi zdjęcia.
-Do konkursu mogą być zgłaszane modele z systemu zarówno WFB jak i WH40K.
-Minimalna ilość zgłoszonych modeli w tej edycji to 10 pieszych-mniejszych lub 3-5 modeli na koniach lub innych stworach bądź modele większe np Trolle do O&G.
-Pracę można zgłaszać do 3 marca godziny 23:59 bieżącego roku .
-Prace zostaną ocenione przez zwołane przeze mnie jury.
-Planowe ogłoszenie wyników konkursu - 5 marca 2014r.
-Aby zgłosić się w konkursie należy wpłacić 5 zł wpisowego na konto bankowe które zostanie podane każdemu kto przyśle mi wiadomość z wyrażeniem chęci brania udziału w konkursie prywatnie na PW. Suma uzbierana zostanie podwojona po czym zostanie wydany bon na zakupy o wyżej opisanej sumie w sklepie Vanaheim.pl.
Obrazek
-Nagroda gratisowa 100zł od drugiego sponsora, sklepu Warfaber:
Obrazek
Kupon zostanie wysłany przez Dzikkiego do osoby, która wygra konkurs. Kupon obowiązuje na jednorazowe zakupy w sklepie Faber&Faber.W przypadku wybrania produktów o wartości przekraczającej 100zł+podwojona suma tego co uzbieramy, nabywca będzie musiał dopłacić różnicę. W przypadku zaś, gdy ktoś zdecyduje się na zakup produktów o niższej wartości pozostałej sumy pieniędzy z kuponu nie będzie można wykorzystać przy kolejnych zakupach.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do dyskusji lub na PW.

Pozdrawiam! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 26 lut 2014, o 23:13 przez Nokimam, łącznie zmieniany 7 razy.
Pan Mamikon

qnk
Warzywo
Posty: 11

Post autor: qnk »

regiment konkursowy w 25 dni?

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

10 figurek w 25 dni - dla osoby, której się chce i zależy to nie jest problem. Poza tym, jak ktoś postawi 9 figsów to nie powiesi się go za przyrodzenie i przeciągnie pod kilem.
Nie wspomnę, że część osób zmotywuje to wreszcie, by te gromadzone figurki wreszcie pomalować ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

ale druga sprawa ile osób ma cały regiment do pomalowania z przed 14 lat? do 2000 roku to 2000 też się liczy?

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Majones masz na myśli tych GG z płaskimi hełmami? Wg mnie są ok.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Jak mówi Dzikki- pomalowanie 8-10 modeli to ne jest problem. Modele do 2000 roku włącznie także modele z 2000 toku w pełni pasują.
Pan Mamikon

qnk
Warzywo
Posty: 11

Post autor: qnk »

jest jakaś lista albo spis gdzie można sprawdzić z którego roku jest model, bo np znalazłem w catalogu cytadel na rok 2000 plastikowych guardianów do eldarów, ale nie jestem pewien czy nie mają jakiegoś nowego odlewu.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

tak, miałem na myśli tamtych i jeśli czas dopisze i sesja nie pokrzyżuje planów to postaram się wziąć udział,

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Uwagi zgłoszone przez przedmówców nie są wyssane z palca. Patrząc na frekwencję w PMOTM pomalowanie regimentu będzie dość "wysoko" postawioną poprzeczką. Również fakt, że stosunkowo niewiele osób ma tak stare figsy nie wpłynie pozytywnie na liczbę zgłoszeń.
Jeśli na jeden model był miesiąc to wydaje mi się, że w tym przypadku fajnie by było gdyby to były dwa miesiące na pomalowanie regimentu.
Osobiście, gdybym chciał wziąć udział, to musiałbym najpierw znaleźć i kupić takie figurki, a to wymaga czasu - więcej niż w przypadku zakupu figsów bez ograniczeń.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dobrze, przesuwam na razie termin na 17 lutego. W razie czego przesunę jeszcze na 1 marca ;)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

mam kłopot i tu proszę o pomoc
Odkopałem "archiwum" i to co w nim znalazłem:
2 spider riders + szaman z pomidorem ;) + sztandarowy
3 gule
6 Grave Guard z command grup
6 cursed company z command grup
nekromanta
nakromanta wampir z pieszym nekrusem
nagash

jednym słowem nie spełniam warunków 10 szt. piechoty itp.

Poproszę zatem o podpowiedź - co wybrać i ewentualnie jaka konfiguracja była by ok.
Osobiście maznął bym Cursed comany albo Grave G. i może coś jeszcze. Co szanowny organizator na to?
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Moze byc 8 modeli także jak wolisz
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Imho 10 to taki kres, by nie przesadzać i nie strzelić tacki z figurkami a z drugiej strony nie wystawiać 3, kiedy ktoś namęczy się przy 9.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Czyli jak wystawię np. 3-5 ogrynów chaosu to będzie ok?

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Bardziej niż ok.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

A jajco, bo wcale ich nie wystawię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Jeśli ta formuła "nieznanego autora" ma być zachowana, to raczej takie dyskusje, dotyczące tego, co można wystawić na konkurs, są trochę nie na miejscu, nie uważacie? Imho konsultacje powinny odbywać się przez pw...

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

w sumie to racja.
+1
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Racja +1 dać mu piwa
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

smiejagreg pisze:A jajco, bo wcale ich nie wystawię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Jeśli ta formuła "nieznanego autora" ma być zachowana, to raczej takie dyskusje, dotyczące tego, co można wystawić na konkurs, są trochę nie na miejscu, nie uważacie? Imho konsultacje powinny odbywać się przez pw...
Złośliwe zwierze i tyle ;]
A serio to ma rację - pytania na PW.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

czy wpisowe jest od osoby czy od pracy?

ODPOWIEDZ