Rollnikowa twórczość.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Rollnikowa twórczość.

Post autor: Rollnik »

Cześć wszystkim. :)
Mam nadzieję że żaden długobrody mnie nie pogoni za morskie krasnale. Cała armia ma być połączeniem Wikingów skrzywdzonych przez piratów nawiązujących do 'Piratów z Karaibów' i innych dziwnych pomysłów powstałych od nadmiaru krasnoludzkiego piwa. Większość figurek powstaje z używanych plastikowych krasi, odpadów z innych armii itp. Wiele elementów jest uszkodzonych lub byle jak pozbawionych starej farby.

Dzisiaj pochwalę się pierwszym ulepionym do końca modelem dla mojej armii krasnoludzkich korsarzy.
Krasnoludzka Królowa Korsarzy.

Obrazek

Dzięki za pomocne uwagi.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2014, o 22:17 przez Rollnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Może niezbyt pomocna uwaga, ale zajebiście Ci to wyszło :D

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Lechu pisze:Może niezbyt pomocna uwaga, ale zajebiście Ci to wyszło :D
Uwierz że to wyjątkowo pomocna uwaga :)
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Masz ich więcej może :wink: ? Bardziej piraci niż wikingowie raczej, chyba dwarficcy piraci sami przez się w takiej stylizacji by byli
Slayerzy jako majtki okrętowe obowiązkowe rozumiem? :wink:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a kiedy malujesz? :) no i więcej, więcej ich pokaż.

a ten ster to z lego? :>
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

ale fajne \:D/ , jeszcze fajniejsza by była gdyby wystylizować ją na Long Drong’s Slayer Pirates. 8)
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Super pomysł i stylizacja.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Daj jej kotwice do ręki zamiast młota:D Jak morsko to na całego:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Urban pisze:Masz ich więcej może :wink: ? Bardziej piraci niż wikingowie raczej, chyba dwarficcy piraci sami przez się w takiej stylizacji by byli
Slayerzy jako majtki okrętowe obowiązkowe rozumiem? :wink:
Jest tego jeszcze trochę na warsztacie od paru miesięcy, ale tylko panna nadaję się na razie do pokazania, reszta jest na tym poziomie i wstyd pokazać zanim nie poprawie.

Obrazek

Część będzie bardziej piracka, część bardziej wikingowie w rogatych hełmach i futrach.
Kosa pisze:a kiedy malujesz? :) no i więcej, więcej ich pokaż.

a ten ster to z lego? :>
Słabo mi idzie malowanie, słabo ze skilem i zapałem więc nie wiem kiedy się za to zabiorę :(
Ster ze sklepu dla modelarzy szkutniczych.
Wieszkto pisze:ale fajne \:D/ , jeszcze fajniejsza by była gdyby wystylizować ją na Long Drong’s Slayer Pirates. 8)
Niestety, ale jako Królowa nie może biegać na gołej klacie z brudasami ;) Long Drongi marzą mi się jako dodatek do klocka Slayersów, może kiedyś :)
Naviedzony pisze:Super pomysł i stylizacja.
Dzięki :)
Cookie Monster pisze:Daj jej kotwice do ręki zamiast młota:D Jak morsko to na całego:D
Kotwica trafi nie jednemu piratowi w ręce, chociaż nie wiem czy do niej by pasowała.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2014, o 22:30 przez Rollnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fajny pomysł, co prawda ktoś już tutaj na forum ciśnie tą tematykę, ale nigdy za wiele własnych konwersji i pomysłów. Dawaj więcej! ;)

PS: Mam wrażenie, że trzonek młota u Królowej jest lekko odchylony w stronę głowy względem osi trzonku.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Rollnik pisze:Niestety, ale jako Królowa nie może biegać na gołej klacie z brudasami ;) Long Drongi marzą mi się jako dodatek do klocka Slayersów, może kiedyś :)
Aż takiego hardcoru nie miałem na myśli , raczej dać porwaną spódnicę i parę pistoletów.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Rasti pisze:Fajny pomysł, co prawda ktoś już tutaj na forum ciśnie tą tematykę, ale nigdy za wiele własnych konwersji i pomysłów. Dawaj więcej! ;)

PS: Mam wrażenie, że trzonek młota u Królowej jest lekko odchylony w stronę głowy względem osi trzonku.
Nie ukrywam ze kolega Smh był na forum pierwszy z morskimi brodaczami i parę pomysłów mamy zbieżnych lub lekko podpatrzyłem :) Sam pomysł narodził się u mnie parę lat temu, ale dopiero niedawno zabrałem się za zbieranie armii i jej konwersje. Może kiedyś zrobię armie krasnali na 5k punktów gdzie każdy będzie konwertowany i poza Slayersami będą same moje przeróbki z plastików (tak wiem jestem heretyckim miłośnikiem plastikowych pokrak :D ).

Re PS: Niestety masz rację, trzonek jest krzywy co wyszło na jaw dopiero jak GS zastygł. Młot jest składany z 3 części plus rzeźbiona pancerna rękawica i było mi szkoda to rozcinać kolejny raz, szczególnie że nie rzuca się mocno w oczy.
Wieszkto pisze:
Rollnik pisze:Niestety, ale jako Królowa nie może biegać na gołej klacie z brudasami ;) Long Drongi marzą mi się jako dodatek do klocka Slayersów, może kiedyś :)
Aż takiego hardcoru nie miałem na myśli , raczej dać porwaną spódnicę i parę pistoletów.
Jest to jakaś myśl, dzięki za pomysł :) Jak się uda to taka panna trafi do Gromowładnych 8)
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Wow!
Imponująca ilość konwersji na tarczowniku. Dobrze by było pokazać spodkładowaną figurkę, w tej chwili ciężko ją ocenić przez pstrokatość. Na tą chwilę jednak ciężko się przyczepić do jakiegoś błędu, chyba poprostu nie ma niczego takiego :o . Proporcje wyglądają ok, może tylko Pani Kapitan ma za bardzo wyciągnięty tułów. Ogólnie świetne wykonanie i czekam na farbę!

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Przede wszystkim to chciałem podziękować za pochwały, wszystkim :)

Re: Robo
Będzie za jakiś czas fota spodkładowanego fiksa, zdjęcie było robione na jeszcze miekkim GSie. Tułów panny nie jest dłuższy niż brodaczy, poprostu brała lekcje tańca i ma wyprostowaną postawę ;)
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Rollnik pisze:Nie ukrywam ze kolega Smh był na forum pierwszy z morskimi brodaczami i parę pomysłów mamy zbieżnych lub lekko podpatrzyłem :)
:oops: :oops: :oops: mnie podpatrują... ^^



szkorbut w gębę i kotwica w plecy szczurom lądowym, a brać morska zawsze trzymać razem się będzie arrrrr <rum>! :)

Świetna robota... chociaż średnio mi leżą małe cycki u królowej :P Czekam na malowanie i kibicuję ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Smh pisze:Świetna robota... chociaż średnio mi leżą małe cycki u królowej :P
W dłoni? :P

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Hoax pisze:
Smh pisze:Świetna robota... chociaż średnio mi leżą małe cycki u królowej :P
W dłoni? :P
No przecież nie na głowie :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Smh pisze:
Rollnik pisze:Nie ukrywam ze kolega Smh był na forum pierwszy z morskimi brodaczami i parę pomysłów mamy zbieżnych lub lekko podpatrzyłem :)
:oops: :oops: :oops: mnie podpatrują... ^^



szkorbut w gębę i kotwica w plecy szczurom lądowym, a brać morska zawsze trzymać razem się będzie arrrrr <rum>! :)

Świetna robota... chociaż średnio mi leżą małe cycki u królowej :P Czekam na malowanie i kibicuję ;)
Ahoj! Nie udawaj że się wstydzisz, Krasnoludy nie potrafią się wstydzić ;)
Smh pisze:
Hoax pisze:
Smh pisze:Świetna robota... chociaż średnio mi leżą małe cycki u królowej :P
W dłoni? :P
No przecież nie na głowie :P
Nie lubisz okładów z młodych piersi na ból głowy? A że małe, to tylko pancerz, musiała upchnąć wszystko w środku ;) I tak najważniejsze jest to że nie są obwisłe! :P
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Rollnik pisze:
Smh pisze: :oops: :oops: :oops: mnie podpatrują... ^^

szkorbut w gębę i kotwica w plecy szczurom lądowym, a brać morska zawsze trzymać razem się będzie arrrrr <rum>! :)

Świetna robota... chociaż średnio mi leżą małe cycki u królowej :P Czekam na malowanie i kibicuję ;)
Ahoj! Nie udawaj że się wstydzisz, Krasnoludy nie potrafią się wstydzić ;)
Potrafią! To, że nikt żadnego krasia wstydzącego się jeszcze nie widział nic nie zmienia :P
Rollnik pisze:
Smh pisze: No przecież nie na głowie :P
Nie lubisz okładów z młodych piersi na ból głowy? A że małe, to tylko pancerz, musiała upchnąć wszystko w środku ;) I tak najważniejsze jest to że nie są obwisłe! :P
Wolę w ręce ;) O to to to... racja :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja, zadeklarowany fan metalowych figsów i wróg plastikowych szkaradztw mówię - idea jest zacna i trza konwertować te paskudy :!: Królowa się na razie dobrze zapowiada, ale trza się przekonać do malowania , bo same konwersje na nic się zdadzą, jeśli nie będą pomalowane... Czekam zatem na postęp prac...
@ Smh - Ty opierdalaczu - widzisz, już Cię wyprzedzają :badgrin: :badgrin: :badgrin:

ODPOWIEDZ