Golden Princes- Zgłoszenia i oczekiwanie na wyniki ;)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Golden Princes- Zgłoszenia i oczekiwanie na wyniki ;)

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie to po prostu oszustwo i tyle. Osoba, która dopuszcza się takich zagrań, powinna być imho publicznie napiętnowana, żebyśmy wiedzieli, z kim mamy do czynienia na przyszłość. Nie chodzi o dane osobowe, ale o nicka z forum. Kuźwa, żeby mieć takie ciśnienie na nagrody #-o :?:
Inna sprawa - widać, że konkursy z nagrodami wzbudzają niezdrowe instynkty. Raczej nie będę się więcej pisał na takie cuś...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

smiejagreg pisze:Dla mnie to po prostu oszustwo i tyle. Osoba, która dopuszcza się takich zagrań, powinna być imho publicznie napiętnowana, żebyśmy wiedzieli, z kim mamy do czynienia na przyszłość. Nie chodzi o dane osobowe, ale o nicka z forum. Kuźwa, żeby mieć takie ciśnienie na nagrody #-o :?:
Inna sprawa - widać, że konkursy z nagrodami wzbudzają niezdrowe instynkty. Raczej nie będę się więcej pisał na takie cuś...
+1 w każdym zdaniu

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Trudno skomentować całą sytuację. Polecam lekturę art. 115 ustawy prawo autorskie.

Co do reszty prac to aż miło popatrzeć zarówno na piękne, archiwalne modele, jak i na świetny poziom malarski, który sobą reprezentują! Tak trzymać! A w kolejnej edycji i ja postaram się wziąć udział. :mrgreen:
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

To trzeba być idiotą żeby robić coś takiego w czasach kiedy jest coś takiego jak "Szukaj tego obrazu z pomocą Google" hahaha ;)
Jak chcesz Smieja, będzie nam Cie brakować ale i konkurencji będzie mniej :twisted: :twisted: :twisted:

EDIT: Azgorath +1 do tego co już napisałem hahaha :D
Druchii pisze:Ja myślę, że odpuszczanie i dawanie komuś tylko i wyłącznie klapsa w paluszki nie ma sensu...
Gdyby ta sprawa nie wyszła, to osoba która dopuściła się tego kłamstwa i oszustwa, kosztem wielu innych osób, wzbogaciła by się jeszcze materialne.
To Twój konkurs więc radź sobie z tą sytuacją jak chcesz, według mnie takie zachowania należy kategorycznie piętnować...
Tyle ode mnie w temacie.
Dzięki Noki, że chce Ci się ogarniać ten konkurs. Mam nadzieję, że znajdę czas żeby przygotować coś na następne edycje ;)
Rozumiem i już podjąłem decyzję. Ja również dziękuję za miły odzew i oczywiście razem z Dzikkim ogarniemy następną edycję ;)
Pozdrawiam...
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Druchii pisze: To Twój konkurs więc radź sobie z tą sytuacją jak chcesz...
Mylisz się, Druchii, to nie tylko jest konkurs Nokiego. Są jeszcze uczestnicy, którzy włożyli sporo pracy, żeby własnoręcznie przygotować figsy i wystartowali w konkursie. Te osoby czują się oszukane przez gościa, który bezczelnie skopiował sobie czyjeś prace. I co robi organizator? Zamiata wszystko pod dywan, bo rzekomo nie warto... Cóż, skoro tak, to jutro będziesz miał, Noki, cały batalion gostków, którzy będą się bawić w wyszukiwanie i kopiowanie cudzych prac i startować do Twojego konkursu. Bo czymże ryzykują? Że pogrozisz im palcem? Zdecydowanie warto ryzykować :mrgreen: :(
Czuję się mocno rozczarowany podejściem organizatora do tej sprawy, która jest zwykłą próbą wyłudzenia, a więc przestępstwem ściganym z mocy prawa...
NA TYM FORUM DLA TAKICH OSÓB NIE POWINNO BYĆ W OGÓLE MIEJSCA - POWINIEN BYĆ ZBANOWANY EVER...
Ostatnio zmieniony 4 mar 2014, o 21:24 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

imo nick powinien zostać ujawniony
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dobra zgadzam się... Dostałem zgłoszenie jedynie na maila z imieniem nadawcy "Jakub Bo***" i z nickiem na forum sir glonojad.
Nie otrzymałem do tej pory żadnej odpowiedzi na pytanie o wiarygodność. Jakieś jeszcze pytania?
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie ma użytkownika o takim nicku na tym forum...

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Udziela się na warseerze... Osoba o takim nicku.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

smiejagreg pisze:Nie ma użytkownika o takim nicku na tym forum...
jest- na pasku masz użytkownicy, nazwa użytkownika zaczyna się na, i znajdziesz

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

smiejagreg pisze:Nie ma użytkownika o takim nicku na tym forum...
No cóż, nie sprawdzam wszystkich nicków poza tym w konkursie nie ma wymogu posiadania konta na tym forum...
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ale on miał ostatnią wizyte 3lata temu

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

Ja mam nadzieje, że to tylko taki żart był, wyjątkowo nieśmieszny i głupi dowcip...
Z drugiej strony jak, ktoś kogo nie ma forum, zgłasza się do konkursu na forum organizowanego ?
Mam też nadzieje, że większość uczestników chciała się pochwalić fajnymi figurkami w fajnym malowaniu, a konkurs to była motywacja do ich wygrzebania z pudełek/szafek/szuflad, odkurzenia i pomalowania.
Ale jak mówią "nadzieja matką ..."
Może przy kolejnej edycji, bo jestem pewien, że takie się pojawią, zrezygnować z tajności ? każdy uczestnik pokazuje co pomaluje, jak chce to wipy także, no i końcowy efekt ?
ehh czekamy na wyniki...

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Nokimam pisze:No cóż, nie sprawdzam wszystkich nicków poza tym w konkursie nie ma wymogu posiadania konta na tym forum...
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Wyniki:

Zgłoszenie nr 1 SMIEJAGREG:
Oceny : 7,8,6,5,5 = 31

Zgłoszenie nr 2 KOZA:
Oceny: 2,6,4,4,5 =21

Zgłoszenie nr 3 THORGRIM:
Oceny : 5,7,5,5,6 = 28

Zgłoszenie nr 4 THORKILD:
Oceny : 6,7,6,6,6 = 31

Zgłoszenie nr 5 THORKILD Z DRUGĄ, ZWYCIĘSKĄ PRACĄ! :
Oceny : 7,7,7,8,8 =37

Zgłoszenie nr 6 DR LOBO:
Oceny : 6,7,6,6,7 =32

Zgłoszenie nr 7 SAB:
Oceny : 5,8,6,8,7 =34

Myślę że wyliczanie średniej nie ma sensu bo i tak widać kto dostał najwięcej punktów ;)
Proszę Thorkilda o kontakt z Dzikkim który zajmie się wydaniem nagrody ;)
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział oraz wszystkim zainteresowanym konkursem. Serdecznie przepraszam całe forum za to że nie sprawdziłem wszystkich uczestników ale jak to się mówi uczymy się na błędach... ;)
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 4 mar 2014, o 22:06 przez Nokimam, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Gratuluję wszystkim! =D> =D> =D>
Poziom naprawdę wyrównany! Fajnie było pooglądać stare modele :wink:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Gratulacje dla zwycięzcy oraz wszystkich którzy brali udział w konkursie =D>

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Gratulacje dla zwycięzcy.
Poziom prac doprawdy wysoki :shock:
Może w następnej edycji uda się powalczyć.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wielkie graty dla zwycięzcy =D> . Slayerzy doprawdy wspaniali :!: ...

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

:shock: szok i niedowierzanie, dzięki, dzięki
przyznam, że zagrałem zabójcami "pod publiczkę" ale nie spodziewałem się wygranej, raczej pozytywnych komentarzy...
nie zazdroszczę sędziom bo mieli nie lada orzech do zgryzienia a wszystkie prace budzą niesamowite pozytywne emocje

ODPOWIEDZ