Golden Princes- Zgłoszenia i oczekiwanie na wyniki ;)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Golden Princes- Zgłoszenia i oczekiwanie na wyniki ;)

Post autor: dzikki »

Po pierwsze - gratulacje Thorkild <oklaski_oklaski_owacje_na_stojąco> Poproszę Cię o PW z danymi osobowymi bym mógł przygotować bilet z kuponem do sklepu Faber&Faber i przesłać Tobie (oraz podrzucić im ;] ).

Po drugie - gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział , bo prace mi się bardzo podobały.


Teraz mniej miło - niestety oszustwo rzuca cień na wszystko co się dzieje. Wiem, że proces weryfikacji jest ciężki do zrobienia, bo nie można ludzi prosić o dane osobowe, ale w związku z tym racjonalnym wydaje się pomysł, by zdjęcia zostały na przyszłość wysłane w dwóch wersjach - anonimowa do umieszczenia na forum oraz z kartką, która będzie umieszczona pod figurkami a na niej podpisane, kto pracę przesyła - jego nick, mail oraz nazwa konkursu. Nawet przy próbie photoshopowanie będzie to już trudniejsze. Przesłane zdjęcia również w miarę możliwości sprawdzę (chociaż to przykry obowiązek) pod kontem retuszu.
Mam tylko nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Gratulacje dla zwycięzcy. Poziom wszystkich prac wysoki:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Można jeszcze 1 fotkę figurek zrobić na tle gazety np. tygodnika.
Po okładce będzie widać czy kiedy praca została wykonana.
myślę również że nie będzie się nikomu chciało bawić w fotomontaże dal - co by nie mówić- dość niskiej wygranej.
Moja propozycja odnośnie oszustwa:
Wpier... w dyby i do lochu.
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dr. Lobo pisze: Wpier... w dyby i do lochu.
+1, z tym, że zamiast do lochu wystawić na widok publiczny...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Został wystawiony, Smieja.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wiem i uważam, że to bardzo dobra decyzja =D> . Mam nadzieję, że nie będzie naśladowców. W mojej ocenie sprawa zakończona i trzeba się cieszyć, że edycja konkursu przyniosła sporo fajnie pomalowanych, świetnych, starych figsów, które ze wszech miar zasługują na to, żeby je pokazywać. Szkoda tylko , że sporo armii w ogóle nie było reprezentowanych, a każda ma przecież wiele świetnych staroci. Oby w kolejnej edycji było jeszcze więcej różnorodnych wspaniałości #-o :wink:. Będę trzymał kciuki...

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

smiejagreg pisze: Szkoda tylko , że sporo armii w ogóle nie było reprezentowanych, a każda ma przecież wiele świetnych staroci.
z jednej strony ucieszyłem się, że tyle prac dotyczy krasnoludów a z drugiej strony dzięki temu konkursowi zobaczyłem fajne figurki z innych armii, ogólnie konkurs budzi pozytywne emocje, może w kolejnych edycjach będzie większa różnorodność...
to co ? czekamy na kolejną edycję :twisted:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ja trochę naśmiecę w temacie, ale mam pytanie odnośnie terminu. Niedługo chciałbym zaklepać temat wraz z czasem do wykonania prac. Kategorię przewiduję tym razem "open" z zaznaczeniem, że jedna osoba zgłasza jedną pracę.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

pytanie co oznacza "open" ? tzn ile minimum figurek do pomalowania ?
gdyby miało być tak jak ostatnio 10 sztuk na podstawkach 20/25 lub mniej figsów ale na większych podstawkach to wydaję mi się, że jeden miesiąc styknie,
w przypadku jednego figsa czy dużego modelu miesiąc też powinien wystarczyć...
termin zgłoszenia prac ustalić na poniedziałek, bo w łikend coś jeszcze domalować i fotki cyknąć przy dziennym świetle i tyle

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Myślę, że jeden model tym razem. Pytanie, czy chcecie dopuszczenia dużych potworów i maszyn też?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

dzikki pisze:Myślę, że jeden model tym razem. Pytanie, czy chcecie dopuszczenia dużych potworów i maszyn też?

A jaki termin? Dajcie chociaz miesiac :D

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Dam miesiąc spokojnie. Ma być ładny, wypicowany model, więc jeden miesiąc starczy.
Chcę tylko ustalić szczegóły.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Konkurs zaiste bardzo ale to bardzo przedni i gratuluję zwycięzcy! :)

Jedyna rzecz którą bym poprawił to: ŚCISŁY termin bez przekładania.....może będzie mniej prac ale za to będzie wyglądało wszystko bardziej profesjonalnie.

Tym razem udało mi się odgadnąć do kogo należą trzy prace :)

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

A moze taki pomysl ze na poczatku lidzie wysylaja foty niepomalowanej figsy np. 10 marca i dajecie czas do 10 kwietnia :) Wtedy nikt nie podesle juz pomalowanego modelu. Co Ty na to?

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Duke of Mousillon pisze:A moze taki pomysl ze na poczatku lidzie wysylaja foty niepomalowanej figsy np. 10 marca i dajecie czas do 10 kwietnia :) Wtedy nikt nie podesle juz pomalowanego modelu. Co Ty na to?
Zacny pomysł - co reszta towarzystwa na to?
Oczywiście i tak będę prosił o zdjęcie z podłożoną kartką, bo znalezienie starego figsa w necie pomalowanego nie jest niczym ciężkim niestety.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

dzikki pisze:
Duke of Mousillon pisze:A moze taki pomysl ze na poczatku lidzie wysylaja foty niepomalowanej figsy np. 10 marca i dajecie czas do 10 kwietnia :) Wtedy nikt nie podesle juz pomalowanego modelu. Co Ty na to?
Zacny pomysł - co reszta towarzystwa na to?
Oczywiście i tak będę prosił o zdjęcie z podłożoną kartką, bo znalezienie starego figsa w necie pomalowanego nie jest niczym ciężkim niestety.
Oczywistka, to fota golasa z gazeta z obecna data, a po miesiacu fota pomalowanej figurki z aktualna gazetka i mamy pewnosc ze nikt nie oszuka :)

Haha, taki edit: wlasnie sobie wyobrazilem jak ludzie wysylaja figsy na roznych pisemkach: Twoj Ogrodnik, Magazyn hafciarski itp. :D Moze zrobisz smiechowa galerie na start-up z najbardziej odjechanymi kombinacjami: Gobliny na okladce "Polskie grzyby, marzec 2014" albo Lord Slaanesha na "Wampie" haha :D

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Z gazetą to już przesadzacie nie lepiej np sweet focie na tle monitora z tym tematem w tle? ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Duke of Mousillon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Duke of Mousillon »

Morsfinek pisze:Z gazetą to już przesadzacie nie lepiej np sweet focie na tle monitora z tym tematem w tle? ;]
Nie bo gazete latwiej cyknac z czysto technicznych wzgledow.

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Nie rozumiem, przecież to nie muszą być fotki pokazowe tylko potwierdzające autentyczność autora. Takie zdjęcie i tak idzie tylko do dzikkiego więc można je "odbębnić" trzymając w jednym ręku figurkę a w 2giej aparat/telefon. U mnie jedyną gazetą nie elektroniczną w domu to jakieś Pani domu i inne cuda wianki żony :)
Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nie no może bez gazety - wystarczy kartka : nick, data, nazwa konkursu. Tyle ;]

Jeszcze ktoś bezecne gazety mi będzie wysyłał albo coś.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ