Golden Princes- Zgłoszenia i oczekiwanie na wyniki ;)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Golden Princes- Zgłoszenia i oczekiwanie na wyniki ;)

Post autor: Nokimam »

Witam wszystkich! Wchodzimy w ostatnią część konkursu malarskiego Golden Princes czyli głosowania sędziów. Do jutra, godziny 24 pojawią się wyniki(przewidywanie po południu ale maksymalnie do północy) i zostanie ogłoszony zwycięzca. Uczestnicy konkursu którzy jeszcze nie przesłali mi zdjęć ale się zgłosili mają jeszcze trzy godziny na podesłani mi zdjęć i zostaną one tu dodane. Zdjęcia zostaną podpisane autorami dopiero po ogłoszeniu wyników. Następną edycję poprowadzi Dzikki gdyż ja z powodów rodzinnych i zdrowotnych nie mam na to niestety czasu. Mam nadzieję że dwie edycje które udało mi się poprowadzić do tej pory były utrzymane na przyzwoitym poziomie oraz pomysł na który wpadłem również nie jest najgorszy ;) Myślę że za jakiś czas wrócę na "pozycję" organizatora a na razie dziękuję za uwagę i życzę miłego oglądania ;)

Zgłoszenie nr 1:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zgłoszenie nr 2:
Obrazek

Zgłoszenie nr 3:
Obrazek

Zgłoszenie nr 4:
Obrazek

Zgłoszenie nr 5:
Obrazek

Zgłoszenie nr 6:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zgłoszenie nr 7:
Obrazek
Miłego oglądania i pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony 4 mar 2014, o 12:22 przez Nokimam, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Mamikon


Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

O kurcze! Trzeba to zbadać!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Nokimam pisze:O kurcze! Trzeba to zbadać!
Ale w sensie co zbadać ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Wejdz w link który dał Druchii i będziesz wiedział co trzeba zbadać;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

To czy nie zostałem oszukany. Musze zbadać czy gość ktory to zgłosił naprawdę to pomalowal.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Cookie Monster pisze:Wejdz w link który dał Druchii i będziesz wiedział co trzeba zbadać;p
A ja wiem czyje to to.. nawet nicku tutaj przy fotkach nie ma :D.. choć domyślam się czyje są to prace po części :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Ładne bagno :shock:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Poziom wszystkich prac jak i same figurki (których niezmiernie wszystkim zazdroszę) jest naprawdę świetny =D>

Jestem ciekaw finału ostatniej pracy, aż nie chce mi się wierzyć, żeby ktoś wpadł na pomysł przeklejenia fotek z jakiegoś bloga...

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Byłem pewny, że widziałem te figurki już na blogu Nico, zresztą... wystarczy spojrzeć na jakość fotek, żeby widzieć, że są mocno skompresowane na blog.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

wchodząc w temat spodziewałem się komentarzy na temat prac...
w sumie może lepiej komentować po wynikach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Niestety wyglądana to że ktoś jest na tyle naiwny że skopiował zdjęcia z tego bloga do którego link podał Druchii:(.Modele są identyczne i raczej mało prawdopodobne żeby ktoś tak np. odwzorował malowanie

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie o wiarygodność od osoby która zgłosiła podejrzane modele także są one zdyskwalifikowane. Ponadto osoba która je zgłosiła będzie na następne 3 edycje wykluczona z konkursu i nie będzie miała możliwości brania w nim udziału.
Dodałem ostatnie dwa zgłoszenia i chcę podsumować to co widzimy wyżej: Brawo! Naprawdę ogromne dzięki za zaangażowanie i wkład w konkurs od wszystkich uczestników. Myślę że sędziowie będą mieli ciężką robotę bo wszystkie prace są na wspaniałym poziomie. Ja stwierdziłem że zrezygnuję z udziału w tej edycji ponieważ do póki jestem organizatorem było by to co najmniej dziwne haha ;)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za zgłoszenia, wyniki wkrótce ;)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Czekamy na wyniki:), i myśl Noki nad następną edycją już :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Powiedz kto to zrobił;p
Super pomysł na szaty w numerze 6:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Powiedziałem Dzikkiemu żeby wiedział na następne edycje a tu nie będę kompromitował użytkownika. Wystarczy że jest zdyskwalifikowany i że wiem o tym ja i Dzikki.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

KOMPROMITUJ!!!
Za takie akcje powinno się ludzi dożywotnio banować!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Sporo ludzi włożło wysiłek aby uczciwie podejść do tematu, poziom prac jest badzo wysoki. Pozostawiając tą sprawę od tak, dając tylko bana na 3 edycje działasz nieuczciwie wobec innych uczestników. Dziwnie do tego podchodzisz.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Nie mam zamiaru nikogo kompromitowac. Osoba która chciała oszukać dostanie bana na wszystkie edycje. Myśle ze takie rzeczy nie maja większego sensu.
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ja myślę, że odpuszczanie i dawanie komuś tylko i wyłącznie klapsa w paluszki nie ma sensu...
Gdyby ta sprawa nie wyszła, to osoba która dopuściła się tego kłamstwa i oszustwa, kosztem wielu innych osób, wzbogaciła by się jeszcze materialne.
To Twój konkurs więc radź sobie z tą sytuacją jak chcesz, według mnie takie zachowania należy kategorycznie piętnować...
Tyle ode mnie w temacie.
Dzięki Noki, że chce Ci się ogarniać ten konkurs. Mam nadzieję, że znajdę czas żeby przygotować coś na następne edycje ;)

ODPOWIEDZ