"Galeria" :D Flinsha

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Galeria" :D Flinsha

Post autor: Flinsh »

Dzięki za komentarz! :)
Cieszę się, że się podoba. Co do skóry i włosów to, racja, że mógłby być większy kontrast.
Ciągle nie mam skilla na malowanie skóry i wydaje mi się to trudne, żeby dobrze wyglądało :P
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Siema :)
Przymierzałem się do ostatnich dwóch PMotM ale nie skończyłem podstawek lub zdjęcia mi nie wychodziły :D
Więc zapodam co ostatnio zmalowałem.
Sztandar do Ethernal Guardów to jeden z pierwszych jakie malowałem i całkiem zadowolony jestem :)
Obrazek Obrazek

A tu Spellsinger-ka. Ciągle coś mi skóra nie idzie, chyba w końcu jakiś tutorial zobaczę bo zawsze na pałę robię :P
Obrazek Obrazek

Co sądzicie? :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Bardzo fajne żywe kolory. Nie wiem jaki był zamysł, czy te elementy roślinne miały się wtapiać w postacie ? Jeśli tak to się udało. :) Choć ja osobiście wolałbym je delikatnie bardziej podkreślone, szczególnie na czarodziejce.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Ładnie wyszło. Kolorowo ale nie pstrokato. Wszystko do siebie pasuje.

Awatar użytkownika
Holy_Diver_1982
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Holy_Diver_1982 »

Zdjęcia robisz tak samo chu..we jak ja. A szkoda, bo widać, że malowanie jest przyjemne dla oka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzieki za komentarze :)

Też uważam, że te pnącza na czarodziejce powinne mieć inny kolor :D Założenia nie było po prostu usiadłem i malowałem.
Przy następnym porosniętym zielskiem modelu przypomne sobie o tym :)

Co to zdjęć to niestety widać, że do fotek nie mam tyle serca co do modeli.
Może liedyś trafie na warsztaty z tym związane :D
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Siema!

Dawno nie malowałem a jak malowałem to kiepska jakość fotek zniechęcała mnie do wklejania tu moich bazgrołów :P Jednak teraz się tym jakoś mniej przejmuje :D
Więc po kilku latach udało mi się w miarę skończyć oddział Ethernal Guardów! :mrgreen:

Na koniec zostawiłem sobie dowódcę
Obrazek Obrazek

I muzyka
Obrazek Obrazek

I 2 ostatni szeregowi:
Obrazek Obrazek

Wieczna straż!
Obrazek

Przy okazji wklejania tych fotek przypomniałem sobie jak zaczynałem malować między innymi modele Ethernal Guardów. Tu na forum dostałem wiele pomocy i między innymi dzięki Wam Ci ostatni wyglądają o wiele lepiej niż pierwsi. Dzięki!
Przyznam, że nawet zadowolony z siebie jestem, a Wy jak to widzicie?
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Miło i schludnie. Good job!

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajna, jesienna paleta. Malowanie schludne i dokładne, podoba mi się także freehand na proporcu.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Super kolory, fajnie dobrane płaszcze do 'standardowej' jesiennej kolorystyki. Samo malowanie mi się bardzo podoba. Szkoda tylko że nie pobawiles się jeszcze trochę z naprostowaniem drzewców broni, ja mam akurat jebca na tym punkcie, więc się nie przejmuj:)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzięki! To miłe, że nie tylko mi się podobają :lol2:

Jesienna paleta wyszła przez przypadek, kolory pierwszych modeli zmieniałem kilka razy. Jedyne co wiedziałem od początku to, że płaszcze miały być ciemno-szare.
Co do włóczni to nie obeszło się bez ich prostowania bo było bardzo pokrzywione kiedy wyciągałem je z blisterów. Idealnie nie jest ale dramy nie ma ;)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Jak robisz taki ładny czarny? :) Kolorystyka i i cienie super. Przydałyby się jeszcze u wszystkich takie elfie oczy jak ma czempion ;)

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Bardzo podoba mi się taka kolorystyka WE :D Świetnie wyszli!!
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzięki jeszcze raz :D
Z oczami to nie mogę się przemóc, jakoś się tego boję :P Dowódca nie miał hełmu i miał ładnie odlaną twarz to spróbowałem w końcu oczy u czegoś mniejszego niż Driada.
Marek G pisze: 7 cze 2020, o 19:33 Jak robisz taki ładny czarny? :) Kolorystyka i i cienie super. Przydałyby się jeszcze u wszystkich takie elfie oczy jak ma czempion ;)
Płaszcze robiłem tak:
1. Podstawowy kolor to Heavy Charcoal z palety Game Color od Vallejo
2. Wash Nuln Oil od Citadel
3. Pierwsze rozjaśnienia to jeszcze raz Heavy Charcoal. Tym pokryłem większość płaszcza, poza zagłębieniami.
4. Kolejne rozjaśnienia przy użyciu Dawnstone od Citadel. Krawędzie i miejsca które chciałem rozjaśnić.
5. Na ostatnie rozjaśnienie używam Stone Wall Grey od Vallejo. I tego bardzo mało, na najbardziej wystające punkty płaszczy.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

I wyszło super, jakby mieli płaszcze z czarnego aksamitu *_*
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Siema :)
Wróciłem do Warhammerowania. Udało mi się skończyć Glade Raiders-ów. Spędziłem przy nich znacznie za dużo czasu.
Następne modele będę chciał skończyć szybciej. Oby mi się udało xD

Lekka jazda Loren!
Obrazek

Obrazek

Pozdro!
Ostatnio zmieniony 5 lut 2022, o 14:21 przez Flinsh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo ładne, zawsze lubiłem konie różnej maści w oddziale ;)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzięki! :D
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Siemanko!
Zapomniałem pokazać oddział, który skończyłem malować już jakiś czas temu na event w Chełmży. Atak na Łozę VII to była dobra motywacja do malowania :D

Wild Riders!
Obrazek

Obrazek

Komuś się podoba? :P
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

ODPOWIEDZ