"Galeria" :D Flinsha

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wood Elves - akademia

Post autor: Flinsh »

Trochę zmieniłem Dark Angela. Lepiej? Pierwszy raz starałem się coś napisać/namalować. Bardzo słabo to wygląda?
Obrazek Obrazek


I Lelith Hesperax z której nie jestem do końca zadowolony...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie mogłem się doczekać dobrego światła więc zdjęcia są trochę niedoświetlone, sorry!
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, o 04:17 przez Flinsh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Space marin ładniejszy choć i przedtem nie był zły za to kobitka wygląda wipowato :cry:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Z przodu kobitka wygląda w porządku. Od tyłu jakoś tak pseudospodenki kuleją i włosy mogłyby być nieco wyciągnięte. ;)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

A mi się wydawało, że włosy wyszły ok :P chociaż planowałem jaśniejsze :D Na moje oko to najgorzej wyszła skóra i sztandar. Skórę spieprzyłem washem i starałem się to jakoś później uratować ale efekt jak widać :D
Przyznam się, że już nie mam cierpliwości do Lelith bo sporo czasu na nią poświęciłem. A żeby to fajnie wyglądało to chyba bym musiał wszystko zmyć i od nowa.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Skóra może być, to sztandar jest zalany washem. ;)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Sztandar miał być brudny od dołu i przyznam się, że nie za bardzo wiedziałem jak się za to zabrać więc washa nie żałowałem. Też mi się nie podoba. Lelith jeszcze nie lakierowana więc jak mnie najdzie i będę miał pomysł jak to poprawić to coś z tym zrobię :)
Tymczasem zabrałem się za Wood Elfy :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Brudny u dołu sztandar najlepiej wybrudzić pigmentami.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

A mnie się "Jędza" bardziej podoba. Kolor skóry wyszedł super, w szczególności twarz przy tej wielkości zdjęciu wygląda bardzo naturalnie.
Trochę ta plama w zagłębieniu kręgosłupa za mocna, jakby się washa za dużo wlało, ale generalnie fajnie zrobione.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzięki, dobrze jest usłyszeć opinie innych i jeszcze dowiedzieć się czegoś nowego. Nie mam na wyposażeniu takich specyfików jak pigmenty. Jak się nawinie coś brudnego do malowania to sobie o tym przypomnę :)
Zostawiam biedną Lelith w spokoju i wracam do leśniaków.

Mój pierwszy Tree Kin, szajscastowy. Jak wygląda?
Obrazek Obrazek Obrazek


I zdjęcie na Play Mini Of The Month LVIII :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, o 04:01 przez Flinsh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Model bardzo mi się podoba. W moim wykonaniu już trochę mniej :P Najbardziej zadowolony jestem z koloru zbroi. Natomiast futro wyszło chyba najgorzej :( przyznam się, że zabrakło mi cierpliwości do poprawiania po raz n-ty. W założeniu futro miało być jasno-szare jakby przymarznięte ( czyli sam nie wiem jakie :P )
Śniegu używałem pierwszy raz, ten jest od Army Painter-a. Myślałem sobie będzie łatwo i ładnie :D Łatwo tak ale pięknie to nie wygląda. Śnieg jest na wikol (3 warstwy bo klej prześwitywał...)

Obrazek Obrazek Obrazek

A to na PMotM LXI :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, o 03:39 przez Flinsh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

łatwy i szybki śnieg to wikol, woda i własnie jakaś sniego-posypka.
Czyli mieszasz ciutkę wikolu i wody z sodą, nakładasz i posypujesz to śniegiem :)

A mi się tutaj podoba najbardziej broda, prosta i bardzo dobra w odbiorze plus czerwone podszycie futra (dobrze komponuje się z brodą).
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Wymieszać z sodą? Nie wiem o czym mowa :P To jakiś modelarski specyfik?
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Kaagular
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kaagular »

Soda spożywcza (ja używam Prymat, ale wątpię żeby to miało znaczenie :P).
ogólnie robi za śnieg i nic więcej nie potrzeba.
Rozwodniony wikol + soda spożywcza = śnieg
Szkoda kasy na śniego posypki

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzięki! Na pewno spróbuje następnym razem :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Kogo spotyka bretończyk kiedy po wyprawie na grzyby słuch o nim zaginął...? ;)
Tempo mam zabójcze #-o ale kolejne 2 Tree Kin-y skończone. Jestem w miarę zadowolony z tego jak to wygląda, poza przypadkowym wężem na podstawce (za dużo gs rozrobiłem i tak wyszło). Co wy na to?
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

I chłopaki razem.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, o 03:31 przez Flinsh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Cholera... czuje te modele strasznie, modele i robota w starym stylu:)Bardzo mi się to podoba!

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Nie jestem jakimś wielkim fanem tych modeli ale wunż na propsie ;)
Malowanko również ; )

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dzięki :)
Mi same modele też nie specjalnie przypadły do gustu tymbardziej, że są szajscastowym wybrykiem.
Jednak przy malowaniu stwierdziłem, że są ok i bardzo w klimacie :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Siemaneczko :)
Dark Angels, jeden marine z karabinkiem plazmowym drugi z bolterem. Większość krawędzi na zbroi jest zrobiona na szaro co jest słabo widoczne... A może mi się tylo wydaje? Tu mam rozkminę czy powinienem używać jaśniejszego szarego do krawędziowania? Nie mam na tyle skilla żeby krawędzie zrobić ładnymi prostymi kreseczkami więc unikam kolorów o wiele jaśniejszych.
Podstawki nie są skończone. Chcę zrobić zimowe i jeszcze nie wiem jak zrobić lód.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, o 03:21 przez Flinsh, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Ładnie poprawnie schludnie zrobione
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

ODPOWIEDZ