Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Post autor: Azgaroth »

Kacpi 1998 pisze:Dobra, kończę z fotosikiem bo to mija się z celem...
http://tinypic.com/

Polecam :)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

A ja polecam
http://postimage.org/
beż żadnych reklam , przejrzyście .Dobry dostęp do swoich galerii
kody do forum/stron internetowych,miniaturki i bezpośrednie linki

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dzięki za linki spróbuję :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

wrzucane ze stronki Kurosa :wink:

kolejni panowie do oddziału special force'ów

Obrazek
Obrazek

jakiś bohater do imperialu, którego nazwy znaleźć nie mogę

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, o 16:18 przez Kacpi 1998, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zdjęć nimo:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

U mnie widać :)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Ja też widzę:).
Spoko wrzucasz rzeczy. Przejrzałem cały wątek i jestem pod wrażeniem ilości prac:). Fajnie działasz tymi żywymi barwami.
Jedyne co to bym nad podstawkami popracował;)
Zachęcam do dalszej pracy:)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dzięki :wink:
Ostatnio same zamówienia na tt więc można się czepiać między innymi podstawek ale to się w najbliżym czasie zmieni. Obecnie na warsztacie arachnarok na "pełnej prostytutce" (takie wymaganie klienta :)) i cała banda ludzi pustkowi do afterglowa prawdopodobnie też na wyższym poziomie (cały czas trwają negocjacje :wink: ) a później moje konstrukty ale to odległa przyszłość jest :roll:

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Szybkie malowania robota tau

Obrazek
Obrazek
Obrazek

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

troche cienie wyciagnij na tym zoltym

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

patryk999 pisze:troche cienie wyciagnij na tym zoltym
Jakim żółtym??
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

może o podstawkę chodzi :wink:

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Odstaw łosza :p model wydaje się nim zalany. Zdecydowanie mówię nie. No i światło potrzebuje źródła - biały, czysty kolor by się tu przydał.

kuczol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196
Lokalizacja: Warszawa, Płońsk
Kontakt:

Post autor: kuczol »

wygląda trochę jak po bejcy - niestety z zaciekami :( - ale mogę się mylić i takie było założenie autora.
Zapraszam do mojego studia szukaj na FB Kuczolpaintlab

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

A mi się ta praca podoba. Może faktycznie mniej washa dałoby w efekcie nieco jaśniejszą figurkę - ale tak jak jest teraz, wygląda jak maszyna eksploatowana w warunkach bojowych. Można by jeszcze pobawić się rozjaśnianiem drybrushem. Ale to opcjonalnie. Zgadzam się, że rozjaśnienie tego błękitnego "światła" sprawiłoby, że bardziej wyglądało by jak światło.
Ale ostatecznie - całość wygląda bardzo przyzwoicie i klimatycznie (według mnie - bardziej klimatycznie od typowego schematu malowania Tau) - a przy tym sprawia wrażenie, jakby była pomalowana ekspresowo - w jakieś 2 godziny. I jeśli tak było - to moje słowa uznania. Nie ma co spędzać tygodni nad jednym modelem, jeśli nie idzie na konkurs.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Sam nie jestem zadowolony z efektu. Zrobiłem najpierw aerografem wzorki żółto-brązowe a potem zwashowałem agraxem. Oczekiwałem efektu takiego jak po sephii

Obrazek


a wyszło jak wyszło. Kamuflaży w ogóle nie widać bo się jakoś pod tym washem rozpłynął. Ale klient był zadowolny i to się liczy. Gervaz trafił z czasem :wink:

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Handlarz ludzi pustkowi malowany na poziom turbo-pro

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

No jak chcesz to potrafisz =D>

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ale podstawka wygląda jak kupa kompostu i jest najsłabszym elementem modelu. Nic na niej nie widać i zlewa z butami dość mocno. Powinieneś robić podstaweczki bardziej schludne i kontrastowe. A samo malowanie modelu klasa =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No właśnie - jakość podstawki znacznie odstaje od jakości modelu... Co jest o tyle smutne, że podstawkę w klimacie pustyni wyjątkowo łatwo zrobić.
Jeśli chodzi o kupca, to jak patrzę na tą figurkę, i myślę, że miałbym ją malować - to aż ręce opadają. Obłożona różnymi pierdołkami, każdy inny, przy każdym trzeba się narobić. A Tobie udało się to bardzo dobrze. Może nazwa poziomu malowania "turbo-pro" jest trochę na wyrost. Mi takie określenia kojarzy się raczej z takim poziomem malowania:
http://www.coolminiornot.com/390558
Ale do grania ta figurka nadaje się znakomicie. Jestem przekonany, że na żywo wygląda lepiej i klient będzie zadowolony.

A teraz robot. Według mnie ubarwieniu pancerza nic nie można zarzucić, a ten drybrush daje fajny efekt. Podobają mi się też łapy. W ogóle jest ok - tylko to światło zrobione aerografem. Są w tym, że szczegóły, które powinny pozostać w starym kolorze,(np tył lampki i pancerz w jego bezpośredniej bliskości) - ponieważ światło rozchodzi się z punktu oświetlenia do przodu. Dobrze to widać, gdy popatrzy się choćby na auto z zapalonym reflektorem - oświetla on raczej to co jest przed pojazdem, niż tą część karoserii, która jest za lampą.
Sądzę, że problem ten dałoby się rozwiązać za pomocą maskownicy przyklejonej dookoła obudowy lampki. Ale to rozwiązanie możliwe do zastosowania tylko przed psiknięciem niestety.

ODPOWIEDZ