Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Post autor: Kacpi 1998 »

Baaaaaaaaaaaaaaaardzo dawno nic nie było ale nie z powodu braku chęci do malowania :) . miałem dużo problemów z przeprowadzką i z organizacją stanowiska do malowania. Przeprowadzka została zakończona, stanowisko zorganizowane:

Obrazek

i oto pierwsze figsy, konwersje prawdopodobnie fellbatów do wampirów na zamówienie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trochę solosów do warmachine na zamówienie:

Rorsh:

Obrazek
Obrazek

Allegiant of the Order of the Fist:

Obrazek
Obrazek

Hierophant:

Obrazek
Obrazek

The Covenant of Menoth:

Obrazek
Obrazek

Maximus:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Saxon Orrik:

Obrazek
Obrazek

Na niektórych zdjęciach wygląda to tak jakby na modelach był kurz, w rzeczywistości tego efektu nie ma, zakładam, że to wina lakieru i lampy błyskowej :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Konwersja Furmanki do Skavenów malowana w ramach akcji charytatywnej dla jednego z użytkowników naszego forum :)

Jak teraz na to patrzę to muszę popracować nad światłem i ostrością bo zdjęcia nie wyglądają dobrze :?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Ładna praca :)
Zajebiście wyszły te bąbelki spaczeniowe! =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

kuczol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196
Lokalizacja: Warszawa, Płońsk
Kontakt:

Post autor: kuczol »

takie konwersje są super ale z kołami z lego poleciałeś na łatwiznę ;) - niemniej szacun za całokształt
Zapraszam do mojego studia szukaj na FB Kuczolpaintlab

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

IMO jedyny minus kół z lego to fakt, że ludzie wiedzą, że są z lego. Sądzę, że dobrze nadają się do większych konstrukcji do młotka, a z racji porządnego plastiku lego, są trwałe i wytrzymałe.
Co do samego modelu, wygląda świetnie i ma szczurzy klimat :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dzięki za miłe słowa. Konwersja nie jest moja a właściciela, ja tylko "spaczeniowe bąble" dorobiłem :wink:

Nowa seria zleceń, statki do X-Winga. Kolorystykę wybrał klient, z tego co wiem do każdej rozpiski składającej się z kilku statków będzie inna :wink:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Początek mojej konwertowanej drużyny Nurgle Rotters do Blood Bowla. Założenie jak na mnie dość ambitne ponieważ postanowiłem, że będę się wyjątkowo starał i zrobię te modele najlepiej jak umiem (można było oczywiście dać więcej warstw i przejścia byłyby płynniejsze ale na żywo i tak tego nie widać i zostały mi jeszcze resztki zdrowego rozsądku :wink: ). Nad zdjęciami też się postarałem ale i tak nie oddają one wyglądu modeli. Na początek 6 Rottersów, których konwersja nie była zbyt trudna bo trzeba było pozbawić ich broni i wymienić ręce. Na ten moment to maksimum moich zdolności i wyjątkowo nie będę się bronił argumentami, że nie miałem czasu albo, że mi się nie chciało więc zapraszam do komentowania :wink:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Kolejna dioramka do Mordheima, tym razem Witch Hunters (kilka modeli pomalowanych wcześniej miało już sesję zdjęciową a jej efekty są na poprzedniej stronie)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Znaczniki do Blood Bowla :wink:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Mega neonowe kolory wychodzą Ci =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Jestem spaczony i taka kolorystyka najbardziej mi się podoba :wink: Ale mam już plan na następną drużynę do Blood Bowla by zrobić ją w mrocznych i ciemnych kolorach :twisted:

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Spaczeniowe-nurglowe bąbelki są rewelacyjne :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dziękuję, masz tu kolejną porcję bąbli :wink:

Bestia Nurgla do Blood Bowla. Koncepcję przy konwertowaniu i sklejaniu miałem taką by stworzyć model który będzie groteskowy, pozbawiony sensu i logiki a jednocześnie trochę mroczny i nawiązujący do Nurgla. Stąd niepasujące do siebie części jak nogi od owada, szczypce kraba, macka, ręka z piórami, otwór gębowy w miejscu szyi i oczy na brzuchu oraz na plecach. Kolorystyka też miała wpisywać się w wyżej opisaną koncepcję :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I piłka zrobiona ze Squiga :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Dobór kolorów nie trafia w mój gust, jak by za dużo zwracających na siebie uwagę kolorków jak dla mnie.
Jednak oko na tej bestii jest zajebiście pomalowane i piłka też mi się podoba :)
Pozdro!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dokończyłem moją drużynę Nurglitów do bloodbowla (zostali mi jeszcze starplayerzy do skonwertowania i pomalowania ale to już ewentualny dodatek :wink: )

Pestigory skonwertowane z plaguebearersów, głów od beasmenów i różnych bitsów

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek


Wojownicy Nurgla zrobieni z Putrid Blight Knightsów i różnych bitsów

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

A tak prezentuje się całość razem z matą robioną na zamówienie z logiem drużyny 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Generalnie z projektu jestem bardzo zadowolony (co często mi się nie zdarza bo jestem dość wymagający odnośnie własnego malowania i zawsze mi coś nie pasuje :wink: ). Udało mi się spełnić założenia, które sobie postawiłem na początku czyli żeby było kolorowo, spójnie a jednocześnie by każdy model miał swój własny charakter i żeby było dobrze technicznie (oczywiście przejścia mogłyby byś bardziej płynne ale są to jednak modele do gry a nie na konkurs, poza tym na żywo nie widać warstw jak na zdjęciach). Mimo iż forum zamarło fajnie byłoby usłyszeć jakieś opinie :wink:

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

jestem fanem plagusów z głowami od bestii....genialne to to jest a takie proste! (super pomysł na heraldów/czempionów)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Piękne kolory i fantastyczne technicznie malowanie.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Dzięki :twisted:

Dla odmiany infinity Haqqislam na zamówienie na poziom TT i eksperymenty z washami olejnymi. Okropnie się to maluje w porównaniu do modeli innych firm. Wszystko jest strasznie drobne, mnóstwo detali i twarze, z którymi ciężko cokolwiek zrobić :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 sie 2018, o 22:40 przez Kacpi 1998, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

czyżby rodził nam sie nowy gravedigger?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

A cóż oznacza to porównanie? Zwłaszcza pod modelami malowanymi dość średnio, chyba że tyczy się to Nurglitów z poprzedniego posta ( choć do Gravediggera jeszcze mi trochę brakuję :wink: ).

ODPOWIEDZ