Galeria PinAtWar

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Galeria PinAtWar

Post autor: Pine »

Cześć!

Chciałabym podzielić się z Wami moją twórczością, dlatego w tym temacie będę wrzucała fotki WIPów i ukończonych modeli, a także elementów do makiet. Maluję już (albo i dopiero) około półtora roku, wciąż się uczę i szkolę swoje umiejętności, spędzając z pędzelkami i farbkami większość mojego wolnego czasu. :)

Gotowe figurki wykorzystuję w grze skirmishowej Song of Blades and Heroes. Modele pochodzącą od różnych producentów m.in. od Games Workshop, Reaper, Avatars of War. Aktualnie razem z moją druga połówką tworzymy makietę wioski w klimatach fantasy (dla sprostowania pierwszego akapitu: będę się dzielić naszą twórczością :)).

Poniżej fociaki ukończonych modeli i kuźni, którą zrobiliśmy sami od podstaw.
Oczywiście konstruktywna krytyka mi nie straszna, także chętnie poznam Wasz uwagi i sugestie. Jako kobieta jestem też próżna, więc na drobne pochwały i "poklepanie po plecach" również czekam. :D Enjoy!


Lekko skonwertowani krasoludzcy zwiadowcy od GW
Obrazek
Obrazek


Łotrzyk Reaper Miniatures
Obrazek

Piechota krzyżacka Fireforge Games:
Obrazek

Łuczniczka Dark Sword Miniatures
Obrazek

Kuźnia
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Bardzo fajne prace. Szczególnie łuczniczka;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Dziękuję. :) Tutaj więcej zdjęć Łuczniczki: http://pinatwar.blogspot.com/2014/08/fe ... tures.html

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wyjątkowo mocne wejście, kuźnia majstersztyk =D> .
Ciekawym materiałów z jakich została wykonana, drewno naturalne rozpoznaje, reszta stanowi zagadkę.
Licze na kolejne prace.

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Dziękuję, dziękuję. :)

Do kuźni użyliśmy:
  • Styroduru - podstawa (parter), komin i schody
    Pianka architektoniczna ścianki pierwszego piętra i poddasza
    Balsa – elementy imitujące drewno
    Tektura – dach
    Polistyren - okna i parę innych miejsc

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Zacznę od krytyki ;) , domy mają więcej niż dwie ściany gdzie zdjęcia innych? Łuczniczka pewnie jest pomalowana z tyłu gdzie ładne zdjęcia się pytam?

A na poważnie bardzo fajne malowanie, więcej zdjęć i jeśli mogę prosić to na jednolitym tle bo to sraczkowate z pierwszych zdjęć wg mnie psuje efekt :D

muadib1980
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44
Lokalizacja: Bytom

Post autor: muadib1980 »

Fajnie, a domek pierwsza klasa :D

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Dziękuję za miłe komentarze. :)
Durant pisze:Zacznę od krytyki ;) , domy mają więcej niż dwie ściany gdzie zdjęcia innych? Łuczniczka pewnie jest pomalowana z tyłu gdzie ładne zdjęcia się pytam?

A na poważnie bardzo fajne malowanie, więcej zdjęć i jeśli mogę prosić to na jednolitym tle bo to sraczkowate z pierwszych zdjęć wg mnie psuje efekt :D
Dziękuję za komentarz. :) Przyjemności należy dawkować. :D Co do tła to zaczynamy dopiero przygodę z dobrym jego doborem i zabawami w photoshopie. :)

Poniżej wrzucam jeszcze kilka zdjęć kuźni.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I zbliżenie na jedno z okien:
Obrazek

No i Łuczniczka Ena poniżej, "od tyłu". ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

jestem zdecydowanie na =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tak, dobra robota. :)

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Chwilę mnie nie było. Chcialabym Wam przedstawić jeden ze starszych projektów - SM i Rhino. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Naprawdę bardzo dobry poziom Rhino wygląda jakby przeżył nie jedna bitwę a Mariny słodko czyste w stylu jakim lubie :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Malowanie SUPER!!!!

tak na marginesie nie żebym się czepiał, oto co nie, ale dlaczego pan w czołgu jest innego koloru niż panowie na zewnątrz oraz sam czołg?
Ja się na 40 nic a nic nie znam, pytam czy to celowe?

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Denis pisze:Naprawdę bardzo dobry poziom Rhino wygląda jakby przeżył nie jedna bitwę a Mariny słodko czyste w stylu jakim lubie :)


Dlatego też mi się nie podoba :P Malowanie bardzo fajne jednak co to za żołnierz który nie dba o swój "sprzęt" ^^ albo pomalować ich w tym samym stylu żeby pasowali bądź na odwrót ^^

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

Draco pisze:
Denis pisze:Naprawdę bardzo dobry poziom Rhino wygląda jakby przeżył nie jedna bitwę a Mariny słodko czyste w stylu jakim lubie :)


Dlatego też mi się nie podoba :P Malowanie bardzo fajne jednak co to za żołnierz który nie dba o swój "sprzęt" ^^ albo pomalować ich w tym samym stylu żeby pasowali bądź na odwrót ^^

Co do Rhino, to nie wiem, czy nie przegięliśmy z weatheringiem. :p
A SM byśmy chętnie przybrudzili, ale jeszcze do tego do końca nie dojrzeliśmy. :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Durant pisze:Malowanie SUPER!!!!

tak na marginesie nie żebym się czepiał, oto co nie, ale dlaczego pan w czołgu jest innego koloru niż panowie na zewnątrz oraz sam czołg?
Ja się na 40 nic a nic nie znam, pytam czy to celowe?
Maryni obsługujący sprzęt są szkoleni przez Adeptus Mechanicus i noszą czerwone pancerze.

Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Ostrołęka, a obecnie Olsztyn

Post autor: Lord_Michaelos »

Malowanie kapitalne. A ten Rhino... :shock: =D>
Przybyłem, zobaczyłem, wzruszyłem ramionami
Jestem niski, lubię dobrze zjeść, a także zapalić fajkę - jestem hobbitem?

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Rhinos gniecie. Te uszkodzenia są świetne. Może się kiedys tak nauczę? [-o< Jak osiągnąłeś taki efekt? Czytałem już X poradników ale tutaj wyjątkowo mi się to podoba :)

I wrócę jeszcze do kuźni, bo mam ostatnio w planach podobne projekty. Cegiełki wyrzeźbiłeś w jednej bryle styroduru, czy wyciąłeś pojedynczo i potem układałeś warstwami?
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
Pine
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pine »

debelial pisze:
Durant pisze:Malowanie SUPER!!!!

tak na marginesie nie żebym się czepiał, oto co nie, ale dlaczego pan w czołgu jest innego koloru niż panowie na zewnątrz oraz sam czołg?
Ja się na 40 nic a nic nie znam, pytam czy to celowe?
Maryni obsługujący sprzęt są szkoleni przez Adeptus Mechanicus i noszą czerwone pancerze.
Nie mam dużego pojęcia na temat fluffu w WH40k, ale z tego co wiem Kosmiczni Marines będący pilotami lub zajmujący się technologia mają w ramach danego zakonu oddzielną strukturę a kolor ich pancerzy też może być różny w stosunku do koloru pancerzy innych braci z tego zakonu - patrz Techmaries zakonu Ultramarines. Z tego powodu projektując kolorystykę postawiliśmy na czerwień dla pilotów.

Co do modelu i róznicy kolorów to inny schemat wynika z tego, że testowaliśmy środki do weatheringu i trochę za dużo tego wszystkiego daliśmy. :D Generalnie każdy model maluje oddzielnie i nie było zamysłem, że Ci Space Marines będą tworzyli wspólną grupę przemieszczając się tym konkretnym Rhinosem. :) Jakoś tak wyszło w praniu, że razem są na zdjęciu. Niedługo wrzucę lepsze zdjęcia, bo już wiem co nieco o fotografowaniu figurek i nowe zdecydowanie lepiej oddadzą ducha tego modelu. :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Niezależnie od zakonu piloci i techmarines mają czerwone pancerze :-)

ODPOWIEDZ