Lord na CO RRRRRRR!!!!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Lord na CO RRRRRRR!!!!

Post autor: Raptor »

Zajeło mi to troche czasu. Uff...
Ale juz prawie koncze konwertowac(jeszcze pare łusek ulepić trzeba).
Niestety podczas prac wielu tyranidow stracilo konczyny a nawet zycie :( .

Krótki opis:
1.Wszystkie łuski zostały zamienione na tyranidowe płytki pancerza..(taki dizajnerski suprajs od quetzla)
2.Mieczyk od egzekutora (przyszly czarne dupy do dzungli, stracily zycie i zostawily fajne cacuszka)
3.Tarcza to nic innego jak na-dupie stegadona :)(carni wdupczyl stedzia zostal zadek) .
4.Zimny ma nakładki na szponach co by bojowym bardziej być. Potem dorobie takie sznury zeby to wygladalo jak dowiazane.
5.Rogi Zimnego są własciwie nogami pajaka ze skull pasa.
6.CO został dodatkowo otulony zdobycznymi tarczzami(ma sie to -1+Sv'a :twisted: ).
7.Podstawka (prasowany korek, narazie).

800 lat temu wykluł się w jednym celu, aby zabijać skrzydlate carnozaury, robi to do dziś.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prace sponsorowały firmy; Kędzioras bitses, Super glut, Zielony staf, gabinet dentystyczny cioci Kędziora.
Dobrą atmosfere zapewniała firma Żabiniec Gaz :wink: .

Komentarze bardzo mile widziane.

Pozdrawiam Raptor :wink: .

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Nie za bardzo lubie konwersje polegajace na doklejaniu bitzow. fajnie wygladaja plytki od tyranidow, ale moznaby z nimi sie jeszcze pobawic. imo niepotrzebne-zbedne sa te tarcze po bokach i na przedzie. tarcza saurusa b. fajna. ciekawie wyglada skalka. ogolnie troche bez wyczucia ale pomyslowo.
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Same part swapy powinieneś zainwestować jedna w gs ;) Z taka wyobraźnia to wtedy będą cudeńka powstawać :P

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

"tyranizacja" się broni, ale tarcze - ni przypiął ni wypiął

Ogonek jeżdzca również wygląda licho, ale to nie łatwa rzecz - w tym modelu zrobić dobrze ogon

Awatar użytkownika
Leoncoeur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leoncoeur »

Fajny

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

fajny... tylko 4 tracze do zdjęcia... rozumiem, że tarcze mają być odzwierciedleniem dużego pancerza tego pana... ale nie wyglądają fajnie... jak już to proponuje zrobić pancerz z GS podobny jak ma tyranida w tych miejscach co są tarcze

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

fajny tylko czego taki zmutowany to bardziej modliszka nic cold one ]:-> no ale ciekawy ciekawy pomaluj ladnie i bedzie spoko naprawde

no i oczywiscie o tarczach zapomnialem ]:-> do wyje..walenia
Ostatnio zmieniony 8 sie 2007, o 09:14 przez max, łącznie zmieniany 1 raz.
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Jak ładnie pomalujesz będzie spoko :D Jednak te tarcze do mnie nie przemawiają :(
Ostatnio zmieniony 8 sie 2007, o 09:21 przez Booxi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

opis zrobil na mnie wieksze wrazenie niz zdjecia :mrgreen:

zgadzam sie z przedmowcami - wywal te tarcze. i pomaluj figurke, wtedy bedzie sie latwiej obronic (mam nadzieje)...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Obwieszony sprzętem jak włoski partyzant. :( Efekt końcowy będzie zależał chyba głównie od malowania.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Zgadza sie jest niezle obladowany.
Wywale te przednie ochronki i wstawie tyranidowe pancerze(tylko ze juz mi sie tyrki koncza :wink: ).
Tylnie natomiast zostawie, iz uwazam ze dają radę.
Po euro to zamienie i smigne pana P3'kami.

fajny tylko czego taki zmutowany to bardziej modliszka nic cold one ]:-> no ale ciekawy ciekawy pomaluj ladnie i bedzie spoko naprawde
Maksiu kochany przeczytaj w miare uwaznie opis a dowiesz się że to nie zadne mutacje. Sppecjalnie dokładnie to opisałem zeby nie wtargnac na dziedzine(mutacje popierdalacje) ktora opanowales do mistrzostwa... :wink:

Dzieki wielkie za komentarze :)

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

tarcze myślę że zdobyczne co to sprawia ze w wielu bitwach brał udział, Pomalowany będzie fajnie pewno wyglądał no i dobry pomysł z tym pancerzem

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

SauruS PoweR pisze:
fajny tylko czego taki zmutowany to bardziej modliszka nic cold one ]:-> no ale ciekawy ciekawy pomaluj ladnie i bedzie spoko naprawde
Maksiu kochany przeczytaj w miare uwaznie opis a dowiesz się że to nie zadne mutacje. Sppecjalnie dokładnie to opisałem zeby nie wtargnac na dziedzine(mutacje popierdalacje) ktora opanowales do mistrzostwa... :wink:

Dzieki wielkie za komentarze :)

Widzisz jaki mozesz byc mily dla innych Raptor :lol2: :lol2: :lol2:
Az jestem pod wrazeniem 8)

Pomysl z plytkami tyrkowymi super - bardzo mi przypadl do gustu , tarcze to sredni pomysl - sprawiaja efekt nawrzucania wszystko co by sie dalo na ta figruke... Ten dlugi szpon tez mi nie pasuje. Miecz i tarcza spoko - posluchaj sie rad ludzi i wyjdzie naprawde fajny koksiarz...

ODPOWIEDZ