Wampiry Vesemirusa

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Wampiry Vesemirusa

Post autor: Vesemirus »

Mroczne legiony Nagasha przemierzają Stary Kontynent niszcząc na swojej drodze wszstko co ośmieliło się nie być martwe. Setki tysięcy zombie, szkieletów i ghuli są jedynie preludium dla Śmierci Wcielonej. Poznajcie najstraszniejsze potwory przywołane do życia przez 3 Wielkich Nekromantów - Kordelasa, Kacpiego i Kacpra B. ;-)

Zdecydowana większość modeli nie została pomalowana przeze mnie - ten wątek pokazuje jedynie kilka fajnych figurek pomalowanych przez w/w magów a wymyślonych przez mnie;-)

Najwyższy Generał, Władca Ksiąg Śmierci, Arcynekromanta - Nagash
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ku chwale Nagasha dumnie sunie wśród mgieł prawdziwy postrach żyjących - Mortis Engine
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skryci w mroku katakumb nareszcie mogą zaatakować - światło księżyca iskrzy na burych wypłowiałych futrach. Nieumarłe wilkołaki szykują się by gryźć, drapać i rozszarpywać...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stukot kół, rżenie czerwonookich koni, świst bata i upiorny jęk - to zbliża się Czarny Powóz... drżyjcie;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Najstraszniejszy twór jaki mógł przywołać potężny nekromanta - Terrorgheist...
Obrazek
Obrazek

Sędzia skryba i kat. Trybunał który zna tylko jeden wyrok - śmierć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Plugawa magia Nagasha stworzyła to dziwne połączenie kości, skóry i starożytnego posągu upadłej Nehekhary - idealny wierzchowiec dla poruczników Wielkiego Nekromanty. WIP
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Arkhan Czarny przemierza pole bitwy rzucając na swych wrogów pociski mrocznej energii. Cóż może mu się oprzeć?
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, o 12:42 przez Vesemirus, łącznie zmieniany 4 razy.
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

podstawka mega słaba w stosunku porządnie malowanego nagasha, co do Mortisa to chyba nie przejdzie na turnieju bo nie ma spirit hordy,banshee swarm i co najważniejsze TWÓJ NIE JEST CHARIOTEM:)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Wrzucaj setki zombi kordelasa :)

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Podstawka pewnie będzie ulepszana ale na pewno nie teraz:-P Co do Mortisa - fajna modułowa figurka. Ma 3 podstawki - rydwanową, Nagasha i 40x40 jako wypaśny Nekromanta. Widziałem już takie Mortisy które nic z Mortisa nie miały a Mortisami były i nikt na turniejach się nie czepiał, nie kręcił nosem...
Na razie na dyżurze jestem a zdjęć nie porobiłem wszystkiego:-(
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Nikt się nie przyczepi do takiego Mortisa :)
czekam na fotkę grupową całej armii :D
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ładnie :) podoba mi się, teraz na turniejach możesz grać na kapslach a z hobbystyki i tak masz max, no chyba że twój limitowany BSB nie ma szmaty tylko samą halabarde to już -1 :D

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

A jak się podobają moje WIPy?
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Popraw zdjęcia. Wipy całkiem spoko.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bardzo fajne konwersje, z pomysłem, fajnie Ci to wszystko się łączy :) Fajny pomysł na tego stworka =D>

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Które zdjęcia? Jestem w pracy i z tabletu wszystko wstawiam przez Tapatalk...
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Mortis,wilki,chariot ten duży wipek. Rozjeżdżają forum.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

U mnie jest spoko, nic nie rozjeżdża, super smok(chyba) i nekromanci, czekam na więcej.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

rozjeżdza strasznie, podstawki do poprawy, reszta totalny hicior! :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Najlepszy jest mortis. Reszta też wymiata.

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Arkhan Czarny przemierza Imperium Nagasha tropiąc wszelkie oznaki życia, drżyjcie śmiertelnicy!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Malowanie by Kubencjusz
Ostatnio zmieniony 7 lut 2016, o 13:06 przez Vesemirus, łącznie zmieniany 1 raz.
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Kozaki model, rewelacyjna robota =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Konwersja na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Konwersje eleganckie. Malowanie niekoniecznie. Kolory bazowe to trochę za mało. Niszczysz system konwersjami, zadbaj o malowanie, a będziesz niszczył system totalnie :)

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Pomysły świetne, klimat zachowany, o braku rozjaśnienia trzeciego klejnotu pod szóstą fałdą po lewej się nie wypowiadam bo na malowaniu się nie znam. A teraz ściągaj to z półki i graj ;)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Lividius sam mówiłeś, że mieszkasz teraz niedaleko Wro, zaproszenie do klubu Orando na większą bitewkę dalej aktualne jbc.. ;)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

ODPOWIEDZ